Svedená

Svedená https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202712/bmid_svedena-202712.gif 3 156 30

Hříšné tajnosti série

Další verze stále oblíbené pohádky ve stylu Pretty Woman. Smyslnější * odvážnější * erotičtější. Lizzy Aitchisonová se v baru seznámí s pohledným starším mužem Johnem Smithem, který ji omylem považuje za prostitutku čekající na klienta. Než si Lizzie stačí jeho omyl uvědomit, začne ji neodolatelně přitahovat. Rozhodne se, že pokud je tohle jediný způsob, jak tohoto úchvatného muže získat, nemá na vybranou. Během jednoho drinku se promění v luxusní prostitutku Bettie. Pohádka plná strhujícího sexu začíná... Lizzie se nechává hýčkat luxusem. Naplno si užívá dosud nepoznané vášně a touhy. Co se stane, až John zjistí, že mu lže? Co se stane, až Lizzie začne tušit, že John Smith není tím, kým se zdá být? Nechte se svést Hříšnými tajnostmi...... celý text

katerina4564
24.02.2023 odpad!

No tak jsme se dozvěděli, že si Lizzie a John asi tak 180x zašoupali. Absolutně hrozná kniha o ničem, bez zajímavého příběhu. Přeskakovala jsem celé odstavce, happy end na posledních 10 stránkách. Překlad mi připadal, jak kdyby se na něm podílelo více osob. Absolutně nezajímavá kniha.

Jita160
14.10.2021 3 z 5

Myslela jsem si, že si přečtu příjemný příběh s nádechem sexu.
No a dostala jsem sex, hodně sexu a ještě více sexu. Příběh se v tom všem a v SM praktikách úplně vytratil.
Lizzy je šťastná a odvážná žena.
Pozná bohatého i když o hodně staršího muže, který ji nesmírně přitahuje.Přesto že je pro ni naprosto cizí ,přece jenom s ním prožije noc plnou vášně,touhy,dominance a sexu.
Předpokládám že se děj více rozjede v dalším díle.

Juvka
01.03.2021 3 z 5

Čtení pro ženské. Typický erotický román.

Hildasbooks
07.12.2020 2 z 5

Na vypnutí hlavy dobrý, ale nesmíš jí ani na chvilku zapnout.
Byla mi docela sympatická hlavní hrdinka. Pro jednou to byla celkem rozumná ženská.
Hlavní hrdina měl být dominant. Ale jediné, co na něm bylo uvěřitelné, byl jeho věk. Jinak to byl princ na bílém koni, tedy spíš král.
Nemůžu říct, že by první díl byl zrovna dobrý, ale je rozhodně nejlepší z celé série.

Nika151
09.10.2020 1 z 5

V podstatě to taková Pretty Woman je, akorát se tam děje přesně to, co bylo “za oponou” (okořeněno o BDSM) a ten děj, který byl ve filmu chybí. Ta knížka je jedna velká erotická povídka bez zbytečných kliček. Konec už mě nudil. Do půlky dobrý, ale pak už prostě chce člověk trochu víc. John je pohledný téměř padesátník, pohádkově bohatý a vnitřním problémem (který je teda dost děsně vylíčen) a krásná Lizzie sice není lehká dívka, ale vlastně by ji to ani nevadilo :D Jako jo, pokud hledáte hodně hodně hodně erotiky, tak do toho!

wielka
20.04.2020 1 z 5

Tuto autorku mi odporucala kamaratka este pred niekolkymi rokmi. Akosi prisla na rad az teraz. Precitala som zatial prvu cast serie. Ja vlastne ani neviem, co mam hodnotit. Vazne som si nemyslela, ze z 296 stran moze byt 250 o sexe...
Taaakze predpokladam, ze tuto seriu treba vnimat ako celok, rovnako ako 50 odtienov sivej a dufam, ze v dalsej knihe bude aj nejaky dej ????

wendy944
13.01.2020 5 z 5

Je moc pěkná dobře se čte uvidím co další díly

daza.dt
15.07.2019 3 z 5

Přiznám se, že přirovnání z Pretty Woman mě dost zarazilo, podobné mi to moc nepřišlo. Spíš takový podivný hybrid mezi 50 odstíny a pohádky jak chudý holka ke štěstí přišla. Takové čtení bez děje na oddych.

Mellisek
19.06.2019 3 z 5

Já tedy čtu ráda erotické romány a chápu, že to bylo podané tak jak to v anotaci bylo napsané takže nebylo zbytí to tak napsat. Ale já jsem pak už přeskakovala ero scény a nechala jen děj. Kniha nebyla špatná, a uvidíme jak se bude vyvíjet dále

havrmoni
08.01.2019 1 z 5

Děj žádný, romantika nebo vtip ?, nic. Prý pohádka ve stylu Pretty Woman. Jo, prd velebnosti ani omylem. 50 odstínů se přeceňuje, je to blbost, ale bez mučení přiznávám, že čtivá a i když jsem se u toho shovívavě usmívala a kroutila hlavou, přečetla se raz dva. Tohle se nedalo a ani ta erotika mě nebrala. Přeskakovala jsem a doufala, že se to nějak,někde,v něco.....
V Áaach.... Nooo, nic prostě nic. Miluju romantické pohádky s erotikou i bez, chci od nich relax a proto i lecos přehlídnu a nečekám realitu, chci příběh!!! Tady má tolerance skončila na 1*.

1259
03.06.2018 4 z 5

Celkově se mi kniha líbila a rozhodně si k ní přečtu i druhý díl.

Zdenča22
16.01.2018 1 z 5

Budu se opakovat, ale kniha je opravdu bez děje..víc jak jednu hvězdičku si nezaslouží...

Evka3814
05.12.2017 5 z 5

Moc pěkné čtení, začátek jak z Pretty Women a zbytek Padesát odstínu šedi. 5* :)

SabinQa10
10.07.2017 2 z 5

První díl ještě s velkým optimismem přidávám k poměrně čtivým. Přirovnala bych to k erektivní poruše, jak bylo vtipně použito v jedné knize. Začátek není špatný, člověk očekává víc než dost, bohužel každou další stranou a ještě hůře kapitolou, určitý standart klesá. Opravdu netuším, jestli hlavní hrdinka je rozkošně naivní nebo blbě naivní. Jít na pokoj s úplně cizím mužem chce odvahu nebo nedostatek rozumu. Je na vás k čemu se u této hrdinky přikloníte. Autorka se zřejmě snažila o něco originální, bohužel nepovedlo se. Dvě hvězdy dávám jen kvůli tomu, že ostatní díly jsou ještě horší.

Ciarra
29.12.2015 1 z 5

Přečteno, ale musím se přidat ke spíše negativnímu hodnocení. Sexu více než dost, ale děj žádný. Možná je druhý díl odlišný, já ale nebudu ta, která to zhodnotí, protože v této sérii nepokračuji.

cukrovka
26.12.2015 3 z 5

Hodně sexu, skoro žádný děj.

jitka7
20.12.2015 1 z 5

Nuda, nuda, nuda. Naprosto jsem postrádala děj... sexu bylo požehnaně, ale děj tak nějak chyběl.

NiNo
12.12.2015 1 z 5

Souložení, mluvení o sexu, spousta vulgarit, masturbace a zas a zas, všechno pořád dokola. V knize mi chyběla taková maličkost – děj!

livana
05.12.2015 5 z 5

příjemná oddychovka. Mně se kniha líbila. Už se těším až dostanu další díly.

Haňulec
20.09.2015 4 z 5

První díl této trilogie mne zpočátku moc nezaujal, ale od půlky knihy jsem se od toho nedokázala otrhnout a hned jsem otevřela i druhý díl. Pokud se chcete dozvědět něco více o SM praktikách a svádění mladší ženy, tak neváhejte se tito knihu přečíst. :-)

2014  67%Svedená
2014  72%Nespoutaná