Nespoutaná

Nespoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202507/mid_hrisne-tajnosti-nespoutana-Q1u-202507.jpg 4 117 14

Hříšné tajnosti série

Pohádka pro dospělé plná vášně, sexu i romantiky pokračuje… Lizzie neodolala Johnovu charismatu a nechala se bez váhání svést. Vlastně tomu trochu napomohla. Hra na luxusní prostitutku hýčkanou bohatým podnikatelem se proměnila v bouřlivý, ničím nespoutaný a lehce perverzní vztah. John přesně zná Lizziina přání a s radostí ukojí každou její touhu. John má ale i svou temnou stránku. Minulost, o níž odmítá mluvit, svět, do kterého Lizzie nehodlá pustit. Má ji rád ve své posteli, ale zase ji z ní vyprovodí. Svěří se někdy Lizzii se svým tajemstvím nebo ta zůstane navždy pouhou milenkou, se kterou se o všech věcech prostě nemluví?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Accidental Mistress , 2012

Jita160
14.10.2021 3 z 5

Druhý díl asi lepší.I když samozřejmě sexu je tam pořád moc až vela.
Lizzie je velmi vášnivá a John, který už ví co má ráda se jí nemůže nabažit a plní ji všechna perverzní přání.
Děj se začíná pomalu rozjíždět.John má záhadnou minulost a kostlivce ve skříni o kterých nehodlá mluvit....
Že by třetí díl překvapil????

wendy944
28.06.2020 5 z 5

Noc se mi líbila super

daza.dt
15.07.2019 3 z 5

Po zklamání z prvního dílu jsem doufala v zlepšení - bohužel k tomu nedošlo.

1259
09.10.2018 5 z 5

Už nevím, co bych k tomu napsala takže asi jen jedno. Kniha byla super a dobrá na odreagování.

Evka3814
05.12.2017 5 z 5

Čtení super oddych

SabinQa10
10.07.2017 1 z 5

Druhý díl už se nedá přirovnat k poruše, ale rovnou divoké jízdě k vytouženému orgasmu, kdy finish není v dohledu. Bohužel, tuto sérii jsem přečetla už jen z toho důvodu, že jsem ji rozečetla a doufala, že se to zlepší. Velké zklamání když se tak nestalo. Autorka se zřejmě měla držet jen prvního dílu s normálním koncem, ne zbytečně tlačit na pilu a "zpackat" i druhý díl. Děj se zdá být poměrně předvídatelný. Bohužel, jedna hvězda.

cukrovka
26.12.2015 3 z 5

Žádný děj pouze sex. Jako zajímavost naznačení gay sexu.

jitka7
20.12.2015 1 z 5

Tahle série je snad nejslabší, co jsem kdy četla.

Haňulec
20.09.2015 5 z 5

Velmi krásně navázané pokračovaní. Tato kniha se mi velmi líbila, přečetla jsem jí jedním dechem, kniha mi prostě nedovolila se odtrhnout. Velmi se mi zde líbilo, že jsem zde objevily scény Brenta a Toma, ale také vyprávění o Benjaminovi. Kniha stojí za přečtení.

Evule114
15.09.2015 5 z 5

Super pokračování, úplně mě pohtilo

tigrislinda
07.04.2015

Perfektní erotické počteníčko, děj mě fakt bavil, těším se na další pokračování....

Beni
17.07.2014 4 z 5

A je to tady, o proti první dílu veliké zlepšení. Mnohem lepší :-) Těším se na dašlí díl :-)

Efka.J
14.06.2014

Opravdu hoodně, hodně sexu. :) Člověk na takovou knihu prostě musí mít chuť. Ale tento díl mě bavil asi o malinko víc než jednička v tomto se dělo i trochu víc než jen sex. Na pokračování se těším vypadá to že by mohl být poslední díl zajímavý :)

Patamata
10.06.2014 4 z 5

Pokračování Svedené :) Kniha nezklamala, prima letní čtení nabité sexem. Dozvídáme se tu i více o přátelích hlavní hrdinky a rozvíjí se zde i jejich milostné příběhy. Konec je otevřený, takže se těším na pokračování :)

erotika

2014  67%Svedená