Svedená

Svedená https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202712/bmid_svedena-202712.gif 3 156 156

Hříšné tajnosti série

Další verze stále oblíbené pohádky ve stylu Pretty Woman. Smyslnější * odvážnější * erotičtější. Lizzy Aitchisonová se v baru seznámí s pohledným starším mužem Johnem Smithem, který ji omylem považuje za prostitutku čekající na klienta. Než si Lizzie stačí jeho omyl uvědomit, začne ji neodolatelně přitahovat. Rozhodne se, že pokud je tohle jediný způsob, jak tohoto úchvatného muže získat, nemá na vybranou. Během jednoho drinku se promění v luxusní prostitutku Bettie. Pohádka plná strhujícího sexu začíná... Lizzie se nechává hýčkat luxusem. Naplno si užívá dosud nepoznané vášně a touhy. Co se stane, až John zjistí, že mu lže? Co se stane, až Lizzie začne tušit, že John Smith není tím, kým se zdá být? Nechte se svést Hříšnými tajnostmi...... celý text

Evule114
15.09.2015 5 z 5

Skvělá knížka. Sice mám pocit, že spisovatelky nepíší nic jiného než SM praktiky, ale i přesto jsem nadmíru spokojená.. super oddechové čtení plné sexu..

avalonek
23.07.2015 1 z 5

Kdyz jsem si pujcila tuto knizku,tak mi bylo jasne,ze je to eroticka kniha.Ale tolik sexu snad ani nemuze bejt..Bylo toho na me moc,a pribeh take nic moc..Takze to zatim byla nejhorsi kniha pro me..Docetla jsem to sice,ale jen proto,ze nemuzu nechat knihu rozectenou..

anais
03.07.2015 1 z 5

Nejsem puritánka a když začnu číst erotickou knížku, tak je mi jasné, že tam bude hodně sexu, ale kde je nějaký děj?? Odkládám nedočtenou a nechce se mi čekat, až kromě sexu začnou dělat i něco jiného.

barahousko
20.02.2015

Když bere človek do ruky erotickou knížku, musí počítat s tím, že bude erotická. Ale tohle bylo moc. V první půlce knihy nebylo nic jiného než sex, aspon že byla zmínka o tom, že on je muž a ona žena, od knížky jsem čekala i nějaký příběh, který jsem zde postrádala.

drbohlav
28.09.2014 4 z 5

a já byla spokojená. chtěla jsem erotickou knihu, kde sex bude popsán jako sex a ne jako parodie na něj. jednoduchá četba na jedno odpoledne

Ellesime
27.07.2014 2 z 5

Čeho je moc, toho je příliš... Dvě hvězdy dávám za pokus o nějaký ten příběh v posledních kapitolách.

Beni
17.07.2014 3 z 5

Možná jsem čekala něco víc. Na každé druhé stránce sex a děj hodně potlačován. Další díly si ale určitě přečtu. :-)

Patamata
10.06.2014 4 z 5

Mě se kniha libila. Je tam hodně sexu, ale zápletka je jiná než v jiných knihách tohoto žánru. Knížku jsem doslova zhltla a myslím si, že je to prima letní čtení. A kdo chce vědět víc, je třeba si přečíst i pokračování :)

bookcase
12.05.2014 3 z 5

Hodně sexu, hodně sexu, hodně sexu. Přelouskáno za dvě večerní hodiny, když člověk potřebuje vypnout. Ale trh už je přesycen, chtělo by to zase změnu žánru :)

JanaDor
27.04.2014 2 z 5

V anotaci je napsáno: „pohádka plna strhujícího sexu začíná“ a já mohu potvrdit, že je to doslova pravda. Je tam seznámení, sex, sex, sex a dobrý konec. Trochu je to zpestřeno starostí o spolubydlícího. Mě to prostě u knihy typu romance nestačí. Taky mi vadilo, že více věcí nebylo na konci vysvětleno. Např. proč se John v některých situacích chová tak divně? Nejasně tam bylo naznačeno něco o minulosti, ale já holka zvědavá se nedovím ani to. Mě to prostě nebavilo. Škoda.

2014  67%Svedená
2014  72%Nespoutaná