Manželská zkouška přehled

Manželská zkouška
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368134/mid_manzelsky-zvazok-UCG-368134.png 4 671 671

Carina a Venezia Conteovy už svoje štěstí v náruči vysněných mužů našly. Julietta, třetí sestra, nese na svých bedrech odpovědnost za rodinné pekařské impérium La Dolce Famiglia a ani ji nenapadne, že by na světě mohlo být něco víc vzrušujícího než její práce…, dokud nepotká Sawyera Wellse. Nejen že neodolatelný je on sám, navíc rozčeří klidné vody Juliettina rodinného přístavu i neodolatelnou nabídkou: co kdyby se La Dolce Famiglia stala exkluzivním dodavatelem a partnerem jeho nového mezinárodního hotelového řetězce? Julietta se však už v životě jednou spálila a moc dobře ví, že důvěřovat člověku, jehož jediný pohled ji přinutí myslet na „všechno možné“, jen ne na práci, je krajně nerozumné… Julietta je vystavena nejtěžší zkoušce svého života: má zahodit jedinečnou šanci, jak pozvednout rodinný podnik, anebo riskovat na první pohled nemožnou kombinaci chladného byznysu a spalující vášně?... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Manželská zkouška. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (108)

Gabux
29.04.2024 5 z 5

Lehké spoilery, ale není to nic, co vám nedojde z anotace a předchozích knih.

Rozhodně nejlepší díl ze všech. Strašně moc mi sedla Julietta jako hlavní hrdinka. Je to samostatná, vyrovnaná a cílevědomá žena, která má vše, co by si člověk mohl přát. Až na to, že k tomu má i pošramocené sebevědomí ohledně vztahů kvůli předchozím zkušenostem. A to je to, co ji dělá tak sympatickou. S nějakou tou poznámkou se setkala každá z nás. A tady je krásně ukázáno, jak jeden správný člověk umí dát vše dopořádku.
Sawyer má temnou minulost o které nemluví. A díky ní si uvědomuje, že nic není samozřejmé. Je to laskavý muž, který ale nevěří, že je schopen lásky. A člověk brzy pochopí, proč si to myslí. Tak jako tak je to sympaťák a tihle dva se naprosto skvěle doplňují a chemie mezi nimi funguje.
Wolfe je neuvěřitelně zajímavá vedlejší postava, která je v tomto příběhu velmi důležitá. A já si ho strašně oblíbila, i když mi ho částečně bylo líto. Hlavní hrdiny ale hodně naučil.
Maminka Conteová je prostě stejná jako v minulých dílech. Lehce manipulativní a přitom tak neuvěřitelně laskavá a vlídná. Ví víc než ostatní. Vždycky tomu tak bylo. A v tomto díle zachraňuje nejednu dušičku.
A objeví se zde také páry z ostatních dílů a je to teda skvělá jízda! Miluju to a vlastně mi je líto, že se s nimi musím loučit.

Kniha je napsaná skvěle. Čte se úplně sama a neztrácí tempo. Stále je to pohádka pro dospělé, ale mnohem vyspělejší a opravdovější. Plná překážek, temnot minulosti a lásky. A to nejenom partnerské. Hlavně rodinné. Příběh totiž ukazuje, jak je důležité se obklopit těmi správnými lidmi.

Jak už jsem řekla. Tenhle díl byl bezkonkurenčně nejlepší ze všech a já jsem ráda, že tato série byla zakončená zrovna tímto dílem.

4,5*, ale zaokrouhluji nahoru, protože kniha si to zaslouží!

Kristy.Seb
21.10.2023 4 z 5

Víra v dobro, je to jediné co člověka dělá člověkem.

V životě nejde jen o přežití. Jde o to správně si vybrat.

Každý dobrý čin se vrátí do kosmu a každý špatný vyvolá odvetu.

Příběh Sawyer a Juliett mě asi bavil nejvíc.


Verika
23.09.2023 2 z 5

Tento poslední díl knižní série mě ze začátku vůbec nebavil. Sawyer mě byl děsně nesympatický. I přes tento málo slibný začátek jsem knihu dočetla a závěr nebyl zase tak špatný. Nicméně jsem ráda, že už žádný další díl není.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Manželská zkouška v seznamech

v Právě čtených7x
v Přečtených1 152x
ve Čtenářské výzvě4x
v Doporučených57x
v Knihotéce420x
v Chystám se číst144x
v Chci si koupit42x
v dalších seznamech5x