nemeckovatereza nemeckovatereza komentáře u knih

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

ty konce, kdy se rozluštila záhada, mě vždy dostaly ;) při čtení jsem si říkala proč nám popisuje toto a toto z minulosti a pak BUM a na konci se to vše spojí =)

27.04.2016 5 z 5

Skála Skála Peter May

Super triologie ;)

25.04.2016 5 z 5

Posel Posel Markus Zusak

Tak já nevim... knížku jsem si přála pod stromeček kvůli super hodnocení zde na databázi a kvůli zajímavému námětu...no a nedočteno....námět super, ale zpracování mě nebavilo, musela jsem se nutit abych četla dál a pak jsem to někde před koncem vzdala úplně... a to jsem na začátku knížky při scéně přepadení banky byla nadšená.... uložím ji do knihovny a někdy snad ji dám druhou šanci...teď jsem začala číst Zlodějku knih

10.02.2016

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Minulý pátek jsem viděla film a moc se mi líbil. Teď nevím, zda se mám pouštět i do knížky....

09.02.2016

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Slyšela jsem jako audioknížku, ve středu viděno jako divadelní hra a co nejdřív si chci koupit knížku ;) prostě nejlepší =D

22.01.2016

Syn Syn Jo Nesbø

No... já nebudu dávat hvězdičky, protože si Syna asi budu muset přečíst ještě jednou abych mu "přišla na chuť" . Chci dát Nesbovi druhou šanci co se týče této knížky. Možná jsem ji četla ve špatném období, ale místy mi to přišlo jako velké klišé.. "ošetřovatelka" se zamiluje do feťáka a vraha v jedné osobě a vzdá se dosavadního života..... no dál klišé vypisovat nebudu abych neprozradila děj... Jak jsem napsala, později si Syna přečtu ještě jednou a uvidím zda pak dám 5* ;)

21.01.2016

Procitnutí Procitnutí Russell Blake

Knížku jsem si koupila kvůli superlativům v komentářích níže a kvůli vysokému hodnocení...no pro mě zas tak super nebyla a na Lisbeth Salanderovou to nemá ani zdaleka.

14.12.2015

Babičky: Mrtvý kuchař Babičky: Mrtvý kuchař Minna Lindgren

Tak jsem knížku nakonec ani nedočetla.( A to se u mě normálně nestává Jak jsem byla nadšená z obálky,tak děj mě pak nudil. Byl pořád dokola a nějak nedával smysl. A číst ob 5 stránek jak stařenka jezdí tramvají sem tam a jak přestupuje (hlavně, když to město neznám) mě unavovalo....

18.11.2015 2 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Kruh se mi libil vic nez Mraz ;)

13.11.2015 4 z 5

Babičky: Mrtvý kuchař Babičky: Mrtvý kuchař Minna Lindgren

Jéé budu mít první komentář =) Knížku jsem si koupila včera k svátku (udělala jsem si radost =) a u ní se opět ukázalo jak moc je důležitá (alespoň pro mě) "vizáž" obálky. Bloumala jsem po knihkupectví a chtěla si koupit nějaké odpočinkové, zajímavé čtení, ale nechtěla jsem nějaký cajdák. No a když jsem viděla tuto knížku v novinkách bylo jasno ;) jsem na 30 straně a zatím myslím, že jsem udělala dobře ;)

16.10.2015 2 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Muž jménem Ove se mi líbil víc, ale i tato kniha je dobrá. Našla jsem si nového oblíbeného autora a moc se těším na knížku Byla tady Britt-Marie ;) Trochu mi dělalo problém zorientovat se v pohádkové říši. Jinak příběh, který jsem dosud nikde jinde nečetla ani náznakem, za to má autor velké plus!

15.10.2015 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tak dočteno. Chybělo mi tam víc detektiva Joony, kterýho jsem si oblíbila. Těhotná kolegyně mi do příběhu nesedla a už z předchozího dílu Hypnotizér mi není sympatický Erik a jeho popis hypnózy. Jinak dobrá detektivka ;) Jsem zvědavá jestli budou další díly

06.10.2015 3 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Ani Hvezdy nam nepraly ani Nez jsem te poznala, ale Ove me uprimne rozplakal.....

28.06.2015 5 z 5

film a analfabetka mě bavili více, ale je to prostě dobrej příběh ;)

18.06.2015 4 z 5

Pořád jsem to já Pořád jsem to já Lisa Genova

o víkendu jsem viděla film a dobrý ;) jen na ten konec teda.... nevím jestli je stejný jako v knížce, ale ten mi vadil...

21.05.2015

Gorilí táta Gorilí táta Markéta Pilátová

knížku jsem dostala od mamky a byla jsem nadšená ( je mi 24 =))), protože jsem ji pořád vyprávěla o návštěvě Marka Žďánského v Show Jana Krause =)) pro mě nezapomenutelný díl u kterého jsem se hooodně nasmála, doporučuji shlédnout na youtube ;)

07.05.2015 5 z 5

Analfabetku jsem četla po sérii mnoha detektivek a byla to moooc příjemná a vtipná změna ;))

07.05.2015 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Tak před minutou jsem dočetla.... velké plus knížky je, že skoro do konce nevíte, kdo je vrah/vrazi, mínus je u mě až moc přehnaný konec (jak v akčním filmu, mnoho náhod, štěstí atd =( po přečtení epilogu si další díly ze zvědavosti přečtu

PS: nejvíce souhlasím s komentáři Neri a ondrula

27.04.2015 4 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

knihu jsem nečetla, ale film se mi líbil ;)

22.04.2015

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Po knizce, ktera me moc nenadcha, jsem si pustila film a ten se mi libil vic

18.04.2015