nakavusterezou Online nakavusterezou komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemám slov.
Poslední část knihy pro mě byla nejsilnější a nejhůř jsem si snášela.

18.08.2017 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Nechápu, jak tuhle knihu mohla napsat tak jemná a něžná žena jako je Radka Třeštíková.

09.08.2017 5 z 5

Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku Miloš Čermák

Nic zajímavého, co bych doporučila někomu ke čtení. Chápu, že autor je asi věřící, ale povídky - hlavně ze začátku - o Bohu mě vůbec nezaujaly, až na jednu, o followerech.
Bylo tam pár pasáží, které jsem si potrhla, ale jinak nic převratného.

01.08.2017 2 z 5

Léto po maturitě - Poslední dny na střední Léto po maturitě - Poslední dny na střední Mary-Kate Olsen

Kdybych knihu četla v momentě, kdy jsem si ji koupila (v 11 letech) byla bych z ní na větvi, bohužel knihu čtu o 10 let později, ale i tak mě bavila (v určitém slova smyslu) a vrátila mě do dětských let, ve kterých jsem naprosto milovala Olsenky!

20.07.2017 3 z 5

Myšlenkový graf Myšlenkový graf Tony Buzan

Kniha mne bavila jen do té doby, dokud se rozebírali různý druhy myšlenek, pak už je autor jen opakoval.

06.07.2017 2 z 5

Dávám čtyři hvězdy, i přes to, že jsem jednu povídku nepochopila, některé se mi nelíbily. Dávám tolik hvězd, protože u každé povídky jsem měla tak hrozně zvláští pocit, který se ani nedá popsat. A taky mě každá povídka donutila přemýšlet, takže proto tolik hvězd.

05.07.2017 4 z 5

Továrna na štěňata aneb Šmejdi v psím světě Továrna na štěňata aneb Šmejdi v psím světě Simona Smith

Nebudu říkat, že je to skvělá kniha, protože to téma skvělé rozhodně není. Ale musím poprosit lidi, kteří se chystají pořídit si pejska, přečtěte si tuhle knihu, prosím!

04.07.2017 5 z 5

ObrázkyObrázky v knize a celkové grafické zpracování krásné, na oko hned zaujme, ale textově mi tato kniha skoro nic nedala. Vše jsem znala a například svíčky, či chlupané ponožky, to zná snad každý a praktije každý, a to nemusí žít v Dánsky či "používát" hygge.

03.07.2017 2 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Knihu by si určitě mel každý přečíst, přeci jen je to o minulosti, kterou určitým způsobem zasáhla každou rodinu.
Ke konci příběhu mě mrazila na zádech, ale v průběhu celého děje to se mnou nic moc nedělalo. Myslím, si, že kdyby příběh byl vyprávěn z pohledu dospělého a né dítěte, jako je to v tomto případě, mráz po zádech by mi jezdil celou dobu.

01.07.2017 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Nejlepší kniha od autorky. Radka Třeštíková roste literárně hrozně nahoru a já jsem za ní jen ráda. Věřím, že tato kniha nebyla její poslední, byla by škoda, kdyby Radka usla na vavřínech.

20.06.2017 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Při čtení této knihy vám v podstatě dojde, že to, jaký je váš život a svět okolo vás záleží čistě jen na Vás. Zkráceně řečeno :)

03.06.2017 5 z 5

U této knihy budete mít pocit, jako byste vykouřili plnou krabičku cigaret, vypili litry kávy a to, co se stalo hlavní hrdince na začátku knihy, jako by se stalo Vám.

27.05.2017 4 z 5

Kyvadlo Kyvadlo Adam Hamdy

Nejlepší, nejlepší a ještě jednou NEJLEPŠÍ kniha, co jsem za rok 2017 zatím četla!

21.05.2017

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Neurazí, ale ani nenadchne.
Čistá kniha, bez přehnaných zápletek, občas nuda a podle mě až moc dlouhé.

26.04.2017 3 z 5

Rekviem za Pluto Rekviem za Pluto Adam Chromý

Zatím jedna z nejlepších knih od českého novodobého autora, co jsem četla.

19.04.2017 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

První kniha od autora a musím říct, že si mě pan Čapek získal!

11.01.2017 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Do erotického románu to má podle mě daleko. Klasický román s prvky erotiky, nic víc, nic míň.

18.12.2016 3 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Je to zas něco jiného, než jsme zvyklí třeba na detektivky s HH. Líbilo se mi. Jo Nesbeho miliji a stále víc a víc propadám do hlubin.
Více a více se zamilovávám do jeho stylu vyjadřování. Všechno co napíše, mu hltám a věřím mu každé slovo.

07.11.2016 5 z 5

Cantervillské strašidlo (dvojjazyčná kniha, 4 poviedky) Cantervillské strašidlo (dvojjazyčná kniha, 4 poviedky) Oscar Wilde

Tato kniha mě opravdu bavila. Dopomohla mi k tomu, abych se vyhrabala z čtecí krize, kterou určitě mnoho z vás zná.

01.11.2016 5 z 5

Skvěle napsáno. Zhltla jsem to jedním dechem a jsem opravdu ráda, že něco takové tvůrci této knihy napsali. Mohla jsem se opět přenést to toho krásného kouzelnického světa a prožít zase další trable známe kouzelnické trojky, ale tentokrát na to nebyli jen oni tři.

22.10.2016 5 z 5