Myšlenkový graf

Myšlenkový graf https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346458/bmid_myslenkovy-graf-GWw-346458.jpg 4 6 2

Myšlenkový graf, který jeho autor a tvůrce geniálního konceptu myšlenkových map, Tony Buzan, považuje za ten nejdůležitější graf na světě, odkrývá tajemství schopnosti učit se a pamatovat si. Pomocí jednoduchého grafu dokážete neuvěřitelným způsobem zvýšit možnosti svého mozku, dokážete si zapamatovat mnohem víc, než jste si kdy uměli představit a začnete chápat věci v souvislostech, které vám před tím vůbec nepřicházely na mysl. Myšlenkový graf vychází z veleúspěšných myšlenkových map, které ideálně doplňuje a navazuje na ně. Myšlenkové mapy pomáhají dnes už milionům lidí na celém světě a myšlenkový graf dovádí potenciál tohoto konceptu k dokonalosti. Pomocí myšlenkového grafu dokážete: - Převést jazyk svého mozku do srozumitelné řeči. - Pochopíte, proč chápete i proč nechápete. - Naučíte se učit se efektivněji, než kdykoliv před tím. - Zjistíte, že většina úspěšných lidí minulosti i současnosti podvědomě vycházela z principů myšlenkového grafu. Otevřete stavidla své kreativity a využijte všechnu kapacitu, kterou váš zázračný mozek nabízí!... celý text

Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , BizBooks

Metroušek
03.08.2018 4 z 5

Myšlenkové mapy jsou skvělá věc, a Buzanovy knihy o nich jsou hodně podobné a opakují se, princip je stejný. Tak si nějakou mapku zkuste vyrobit, je to zábavné a užitečné.

nakavusterezou
06.07.2017 2 z 5

Kniha mne bavila jen do té doby, dokud se rozebírali různý druhy myšlenek, pak už je autor jen opakoval.

Tony Buzan
britská, 1942