Kyvadlo

Máš jen jednu šanci. Utíkej! Probudí se. Zmatený. Dezorientovaný. Kolem krku má uvázanou oprátku. Jediné, na co se dokáže soustředit, je muž v masce, který utahuje lano. John Wallace nemá tušení, proč se stal cílem. Nemá ponětí, kdo je jeho vrah. Jediné co ví, že konec je nevyhnutelný. Pak se kyvadlo osudu zhoupne v jeho prospěch. Má jednu jedinou šanci uniknout, najít pravdu a zastavit zlo. Ale zabiják je mu stále v patách a všechno se může změnit s pouhým zhoupnutím smrtícího kyvadla... Tento fascinující psychologický thriller zahajuje novou slibnou trilogii....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327567/big_kyvadlo-zmo-327567.jpg 3.8120

Kyvadlo 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)

Pendulum, 2016

Kniha Kyvadlo

Criosphinxx

Líbilo se mi, že vás autor hned v prvních pár větách hodí na oprátku... a to doslova!:D Také se mi líbilo, že autor se nebojí a nechává umírat postavy. Taky se mi líbilo, že to je až do posledních pár stran napínavé a člověk netuší co se bude dít. Líbily se mi i hlavní postavy. Ovšem co se mi nelíbilo, bylo to, že to má skoro 600 stran... Ne že bych byl línej číst si tlustou knihu, to ne! Problém byl v tom, že u některých scén mi prostě přišlo, že už jsem je tam jednou četl, dost často ty scény byly identické a to mi prostě nějak nesedlo, ale ve finále to asi nejspíše i dává smysl vzhledem k tomu, kam to směřuje, nebo si alespoň myslím, že to vím...:D to teprve uvidím v druhém díle. 4 hvězdy a uvidíme.

baji42
29.12.2021

Akční scény jsou zde téměř k smíchu. Bohužel :-(

Tereza457
26.05.2021

Od začátku do konce je to napínavé,dobře popsané že si to umíte krásně a živě představit. Jen mě trochu nesedí "máš jen jednu šanci, utíkej". Vrah se Wallace snaží dostat i několikrát a ani jednou se mu to nepovede. Děj je i sem tam smutný,když hlavní hrdina přichází o lásku. U konce se mi trochu pletly jména,ale dalo se to přejít. A konec by mohl být propracovanější.

ivka67
17.05.2021

Kniha se mi líbila,jen ten konec byl pro mě takový neuzavřený,kdo byl ten druhý?

Lenka150
11.01.2021

Moje dojmy: příliš rozvleklé, a to i v popisu akčních scén. Nerealistický motiv. Nejsem zvyklá odkládat nedoctenou knihu, ale toto jsem bohužel nedala.

ninano
17.12.2020

Pokus o moderní mrazivý thriller. Bohužel je to vše tak nereálné, že musím dát slabé hodnocení.

katy238
27.11.2020

Kyvadlo je akční jízda se vším všudy. Pokud čtenář zvládne rozvláčnější úvod, kde se autor snaží vysvětlit a předestřít vše podstatné, nebude další dávky 500 stránek čtenář zklamán. Akce, útěky, přestřelky, výbuchy, nečekaná odhalení o zákoutí hnusných tmavých přívěsů s divnými rodinnými pravdami. To vše a mnohem více v akční jízdě napříč světem.

Kyvadlo je příběh jedné pomsty, několika dlouhých rukou spravedlnosti a ještě delšího útěku před dokonalým vrahem. Téměř. Protože ani v této knize dokonalý zločin neexistuje a hlavnímu hrdinovi rychle dochází čas k jeho rozluštění…

pydla
18.11.2020

Sériový vrah s policejně pracovním názvem Kyvadlo, je slušná a napínavá detektivka, která se dobře čte a celkem snadno vás vtahuje do děje.
Škoda jen trošku nereálných bojových scén a hlavního hrdiny nehrdiny, kterému autor nechal ve třetině knihy zlomit kliční kost, a pak ho skákat ze střech, šplhat, běhat a padat atd. To si autor neuhlídal. I přes tyto " drobnosti " je kniha čtivá, se zajímavým příběhem.