Volný pád

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jedno pravidlo. Nikomu nevěř. Kyvadlový vrah je mrtev, ale noční můra žije dál Zlo, kterému teď musejí čelit, je ještě temnější a démoničtější. Zjišťují to všichni ti, kteří s ním vedli boj: anglický fotograf John Wallace, londýnský policista Pat Bailey i agentka FBI Christine Ashová. Už nejde jenom o osamělého psychopata — o toho ostatně nešlo nikdy —, jejich protivníkem je celé velké spiknutí, do něhož jsou zapojení mocní tohoto světa. Zlo, kterému musejí čelit, vychází i z nich samotných a je větší a silnější, než jaké mohou sami zvládnout. V Afghánistánu Wallace nástrahám unikl, nové na něj ale čekají v Británii, když se ukáže, že "kyvadlové spiknutí" už proniklo do nevyšších pater. Dobrovolnými nebo nedobrovolnými vojáky tajné armády, která chce za pomoci počítačového světa ovládnout svět skutečný, se stávají vojáci, policisté, politici, novináři…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386736/big_volny-pad-m54-386736.jpg 3.816
Série:

Kyvadlo 2.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)
Originální název:

Freefall, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Volný pád

LOP
02.06.2020

Kniha mě nezklamala, ale ani nenadchla. Začátek hodně dobrý, s blížícím se koncem ale úvodní nadšení postupně vyprchávalo.

AnettO
14.08.2019

Kyvadlo byla kniha, kterou jsem přečetla doslova jedním dechem a ještě dlouho po přečtení přemýšlela o reálných hrozbách internetu. Volný pád se však ke Kyvadlu jen velmi ostýchavě přibližuje. Troufnu si říct, že celá první třetina knihy pro mne představovala nezáživné popisy krajin a ne příliš podstatných postav bez nějakého napětí či akce, a proto jsem ji také na půl roku odložila. Neměla jsem však to srdce ji nedočíst a naštěstí druhá polovina byla už výrazně lepší!!!
Přespřílišným popisem se vlastně vyznačuje celá kniha a jak již avizovala kolegyně přede mnou, mohla být kniha o nějakých 200 stránek kratší a pak by se dala s Kyvadlem alespoň trochu srovnávat.


Hella
25.02.2019

Kyvadlo nemělo téměř chybu. Tohle? Tohle je děsná a nevěrohodná akční splácanina. Desítky jmen, desítky útěků, přestřelek a bitek; nesmrtelné hlavní postavy a přehnaně geniální zloduši. Mít to o 200 stran méně, tak bych možná ještě jednu hvězdičku přidala, ale takhle určitě ne.

ivousekk
05.10.2018

Opět super napínavý thriller. Spousta akčních scén a zvratů. Výborně měla nakročeno i romantická linka Wallace - Ashová. Ach jo, škoda, že to dopadlo úplně jinak, než jsem čekala. Každopádně jsem moc zvědavá na třetí díl.