Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku

Kniha Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku původně vznikala jako blog. Původním plánem Miloše Čermáka bylo napsat každý den jednu krátkou povídku. Některé dny vynechal a některé povídky nebyly krátké, ale záměr se víceméně podařilo splnit. Všechny byly publikovány v den, kdy vznikly. Miloš Čermák napsal přesně 100 povídek, v této knize jich je z původní stovky otištěno 73 a pět dalších vzniklo „na přání“, lépe řečeno na základě námětů zaslaných čtenáři......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177362/lovestory-ve-vytahu-a-dalsich-77-povidek-z-fleku-177362.jpg 3.832
Povídky, Literatura česká
Vydáno:, XYZ (ČR)

Kniha Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku

lenkaabooks

Větší část povídek hodně dobrých, další průměrné a zbylé jsem nedočetla nebo jen silou vůle. Ale svůj účel splnily, pobavila jsem se.

Emily82

Pohodové čtení, u kterého jsem se pobavila. Přiznám se bez mučení, že z větší části přečteno na WC - jedna povídka vyjde akorát na jedno "sezení".

lassse
31.12.2018

Takové pohodové čtení, pan Čermák mě mile překvapil.

tlllk
09.03.2018

Ideálny záchodový formát, občas troch drsné, občas vtipné, niektoré poviedky mi prišli nevkusné, ale to je vec aktuálno rozpoloženia. V audio podobe som sa spočiatku trochu strácal, kým som pochopil, že to sú samostatné poviedky .

Terata
01.08.2017

Nic zajímavého, co bych doporučila někomu ke čtení. Chápu, že autor je asi věřící, ale povídky - hlavně ze začátku - o Bohu mě vůbec nezaujaly, až na jednu, o followerech.
Bylo tam pár pasáží, které jsem si potrhla, ale jinak nic převratného.

babča56
03.11.2016

Povídky nemám moc ráda, ale tzto se dají číst.

Harry_
29.03.2016

Krátké povídky, většinou s přímou řečí, takže se čtou rychle. Hovorová čeština, občas vulgarita. Téměř ale vždy dobrá, překvapivá pointa. Plný počet nedávám za to, že vtipnost často nahrazuje ostřejšími výrazy; umění je být vtipný i bez nich.

czpilar
21.02.2016

Příjemné čtení, vtipné povídky, výborný relax.

Miloš Čermák

Miloš Čermák