NADEI NADEI komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Ačkoliv mě kniha vtáhla do děje a s napětím jsem očekávala kdy Joona konečně Jurka dopadne, byl samotný závěr až moc neuvěřitelný.

18.08.2019 3 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Pravdivý a krutý osud zdravotní sestřičky, která odmítla opustit svou rodinu. S jemným citem popsané hrůzy Osvětimi. Nelituji, že jsem si knihu zakoupila a můžu jen doporučit.

09.08.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Bez diskuze - opět super !

24.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Osudy jedné rodiny z pohledu dvou generací, vypouští na povrch jedno tajemství, o kterém se nemluví, kdo je, nebo byla Blanka a proč mě babička tak oslovila ? Krásně a s citem paní Aleně vlastím se rozvine celý příběh obyčejných lidí kolem nás. Jen ten konec byl trošku nešťastně utnutý. Krásná knížka.

10.07.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Po celkem slabším začátku, se život osamocené, zdá se bláznivé ženy rozvine do překvapivého a smutného konce. Povedený psycho román.

07.07.2019 4 z 5

Růženky Růženky Stephen King

Tak nevím.... tolik jsem se na Růženky těšila, ale nadšení se nekonalo. Usínající všechno ženské pokolení zahalené v kokonu - skvělý nápad ale - chvílemi mrazení a chvílemi zase nezáživnost. Celkem zklamání na to co jsem očekávala

18.06.2019 3 z 5

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

Nebylo to špatný i když trošku na tu hroznou dobu naivní a těžko uvěřitelné.

01.06.2019 3 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Nemám už co dodat - opět vynikající !

29.05.2019 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Kniha napsaná podle skutečných událostí mi vzala doslova dech. Chvíli slzy, chvíli strach, chvíli odpočinek od čtení, protože všechnu tu hrůzu musím vstřebat a vydýchat. Skvělé !!!

23.05.2019 5 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Pěkná a zajímavá knížka s hororovými prvky, vraždami a záhadami. Čtení mě bavilo až do samého konce, kdy už to bylo trošku moc, ale třeba bude pokračování.

16.05.2019 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Paní Alena prostě umí vyprávět, čistě a lidsky často drastické okamžiky všedního života, proto jsou její knihy tak čtivé a krásné. Slepá mapa nebyla výjimkou. Doporučuji.

13.05.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Námět na knihu dobrý, samotný Theo Cray a jeho myšlenkové pochody ve vědecké oblasti taky, něco zajímavého jsem se dozvěděla, ale jeho doslova nesmyslné jednání mi přišlo docela přitažené za vlasy. Místo doktora biologie tak trochu terminátor- škoda.

10.05.2019 3 z 5

Kritik Kritik Peter May

Prostě dobrá detektivka, rozhodně jsem četla od pana Maye lepší. Nudit se určitě nebudete a hlavně si otevřete lahev dobrého vínka.

06.05.2019 3 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Trochu slabší díl v sérii.

03.05.2019 4 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Trošku slabší díl, trvalo mi než jsem se zorientovala v postavách začínajícím na J, ale i tak se mi knížka líbila.

01.05.2019 4 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Knížka nebyla až tak špatná, ale rozhodně jsem čekala od této autorky víc.

25.04.2019 3 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Knihy paní Camilly se mi moc líbí a tato byla skvělá. Dějové linie dodávají knize tu správnou atmosféru, trochu tajemna, duchovna a překvapivě hrozivý závěr.

24.04.2019 5 z 5

Entomologův odkaz Entomologův odkaz Peter May

Tenhle styl psaní mi sedí. Ponuré počasí, skvělý Enzo a dokonalý závěr, co víc si přát. Doporučuji si přečíst.

17.04.2019 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Na knihách od Camilly se mi líbí dějová zápletka, která zachází hluboko do minulosti. Ani tentokrát to nebylo jiné, jen škoda, že knihy čtu na přeskáčku, aspoň už vím, jak vznikla láska mezi Patrikem a Ericou. Velmi pěkná knížka s vraždou, vyšetřováním a románovými prvky. Líbila se .

11.04.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Druhá kniha od RB a zase moc fajn počteníčko. Sice je mi víc sympatičtější Petterson, než Erika, ale na čtivosti to neubralo a byla zde i velmi zajímavá postava Amandy, která se s případem probrala ze svého žalostného živoření.

09.04.2019 5 z 5