mulder mulder komentáře u knih

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Tuto sérii čtu postupně, mám ji opravdu rád. Je to pohodové čtení, hlavní hrdinové jsou mi sympatičtí, příběhy mě baví. Chápu opakování některých skutečností ze života hlavních postav i ze života Amišů, u takové série je to nutné a používají to zřejmě všichni takto píšící autoři. Knížku samozřejmě doporučuji! Občas by se mi amišský styl života líbil:-)

09.10.2018 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Netušil jsem, že jsem podle této knihy viděl film, to jsem se dověděl až z obálky knihy. Naštěstí jsem si ho pamatoval jen matně, ovšem hlavní představitelku Neve Campbell jsem si pamatoval dobře a stále jsem ji "viděl" i v knížce. Kniha byla určitě lepší než filmové zpracování, za dva dny jsem ji přečetl a tím chci vyslovit spokojenost. Doporučuji:-)

24.08.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha spíše pro ženy, záměr autorek se mi podařilo brzy prokouknout, ale byl jsem moc zvědavý, jak si poradí se závěrem. Kniha zvládnuta za dva dny, to je známka toho, že se četla lehce. Za mě spokojenost:-)

08.05.2018 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Moje sedmá kniha této oblíbené série. Je to lehké čtení na krátkou dobu.Hodnotím vysoko, asi proto, že mám autorku a její hrdiny rád. Malinko bojuji s tím, že vnitřně už nejsem přesvědčený, jestli je moje hodnocení objektivní. Mám pocit, že už byly vyčerpány nápady, že už mě nemůže nic překvapit. Na zbývající knížky se přesto těším:-)

16.08.2020 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Pro mě tato kniha znamená vydařený čtenářský vstup do nového roku. Jen více takových knih. Rád doporučuji.

02.01.2019 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Nemusím jíst, nemusím pít, chci takové knihy číst, co budu žít!

17.06.2020 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Tim Weaver a David Raker jsou mí hrdinové. Svou práci odvádějí na jedničku (u mě na pět hvězdiček), myslím, že si získali a ještě získají spoustu fanoušků, a to zaslouženě. Neřeším, která kniha v sérii je lepší nebo horší, všechny mají svou kvalitu a autor udržuje stejnou laťku. Vůbec mi nevadí, že knihy nečtu v pořadí, jak byly napsány, hlavně, že mi ještě některé k přečtení chybí a při svém mládí autor jistě napíše ještě spoustu takových lahůdek. Údolí mrtvých je výborná kniha, doporučuji! A moje nová dětská knížka "Směj se, nebolí to!" prý taky není špatná:-) A hlavně pomáhá nemocným dětem!

07.06.2020 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Nenechal jsem to být, opravdu to nešlo!
Harlan Coben je pro mě záruka skvělého čtení, styl psaní mě baví, nikdy se nenudím, "chytím se" na první straně a nemůžu přestat číst. Asi proto je to autor, od kterého jsem přečetl nejvíce knih. Samozřejmě doporučuji!!!

29.11.2018 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Nechci knihu zbytečně pitvat, pro mě to byla dvoudenní pohodová četba. Pravda je, že by se nemuselo tak "tlačit na pilu" jako u závěru této knížky. Rád si počkám na další knihu tohoto autora.

03.02.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Já Tima "žeru":-)

07.06.2018 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Pokud začnete číst knihy tohoto autora, opravdu: "Není cesty zpět!" Přepadává mě smutek, z této série mi chybí přečíst už jen jedna. Netrpělivě budu čekat na další knihy nebo hledat podobného autora. Zároveň často myslím na člověka, díky kterému se mi ty knížky dobře čtou. Je to paní Andrea Lexová - překladatelka:-)

27.06.2020 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

S. J. Bolton je pro mě autorka s velkým "A". Moje třetí kniha této spisovatelky a každopádně doporučuji, umí ke knize čtenáře připoutat.

29.03.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Je to čtení spíše pro ženy, ale jako chlap jsem byl spokojený, když jsem se na začátku přinutil věřit, že by to bylo možné. Opravdu jsem neustále přemýšlel, jak bych se v daných situacích zachoval, z čekož vyplývá, že mě kniha zaujala. Pozor na ideální páry:-)

31.10.2018 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Pokud si autora nebo autorku oblíbím, drobné nedokonalosti odpouštím, což je tento případ. Čte se to tak hezky, že si přeju, ať to neskončí. Mám pro Sharon J. Bolton velkou slabost a její knihy mám velmi rád:-)

23.07.2018 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Při čtení této knihy jsem si připadal jako na trati orientačního běžce, kdy každá kontrolní zastávka znamenala nějakou postavu v příběhu a s ní spojený zvrat. Hodně postav, hodně podezřelých, hodně teorií. Jsem rád, že ta moje vyšla na sto procent. Kniha mě dokázala přitáhnout, vtáhnout do děje, líbilo se mi, jak autorka příběh vystavěla. Ano, průběh cílem byl rychlejší, zůstaly mi v hlavě nějaké nezodpovězené otázky, ale nevadí. Poselství? Milujte své děti a pamatujte, že každá rodina má svá tajemství! I ta vaše:-)

29.05.2020 5 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Knížku otevřete a za několik hodin zavřete. Tak lehce se čtou příběhy náčelnice Kate, kterou musíte mít rádi. A souhlasím s autorkou, proč by nemohla být v mnohém odolnější než třeba já.

04.03.2022 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Opět výborná kniha od skvělé autorky. Je to čtení na jeden den, až je mi to líto, protože mě ty knihy fakt baví. Doporučuji!!!

25.01.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Pochvala autorovi, těším se na další knihu. Doporučuji.

22.01.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Kate musíte mít rádi! Já s ní snad i dýchám, tak mě zase tato knížka vtáhla do děje. Tato série je skvělá, jsem vděčný někomu z Databáze knih, že mě na tuto autorku upozornil. Děkuji a doporučuji!!!

25.10.2018 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Kate je trochu Supermanova žena, ale to vůbec nevadí. Kniha se čte dobře, jede to jak po másle, autorka to opravdu umí. Jdu na další díl:-). A samozřejmě doporučuji (slabší povahy opatrně:-))!

29.08.2018 5 z 5