Monuli36 Monuli36 komentáře u knih

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Nedočteno.Knížka mě nenadchla.Nedokázala jsem se do ní začíst

20.04.2021 2 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Pohodové čtení,i když děj je smutný.Jedna z lepších knížek autorky

15.04.2021 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Bože,řekněte někdo,že ten příběh je smyšlený.Naprostá hrůza a lítost ve mě při čtení kolovala.Na tuto knížku,snad nikdy nezapomenu.

12.04.2021 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Nešlo přestat číst.Napínavé od začatku do konce.A ten konec?Vůbec jsem to nečekala.Doporučuji

11.04.2021 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Jediné co mě bavilo,byl konec.Očekávala jsem od ní víc....Celkově pro mě zklamání bohužel

07.04.2021 2 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Smutný a bohužel reálný příběh.Za mě,je mnohem lepší jak Tatér z Osvětimi.Místsma mi až trnulo v kostech,když si člověk uvědomí jak reálné to bylo.Myslím,že si přestanu furt stěžovat na maličkosti,kterým říkám problémy.

05.04.2021 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Musim říct,že od autorky už jsem četla lepší knížky.Tato nebyla špatná,ale nějak mě nudila.Spíš mě hodně překvapil závěr...Přečetla jsem ji spíš jen ze zvědavosti jak to dopadne

02.04.2021 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

(SPOILER) Knížka se mi výborně četla.Příběh zajímavej,ale ten konec?Nemám ráda scifi a nadpřirozené věci...Jsem trochu zklamaná

31.03.2021 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Hodně silný příběh.Víc asi netřeba slov...

27.03.2021 5 z 5

Had a hůl Had a hůl Barbara Wood

Úžasný příběh a skvěle napsáno.Od první stránky se mi nešlo odtrhnout :)

25.03.2021 5 z 5

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Nora Roberts

Knížka se mi válela půl roku doma a vůbec se mi do ní z neznámého důvodů nechtělo.Po první straně mě knížka strhla a nemohla jsem se 3 dny odtrhnout.Troufám si říct,že mě ještě nikdy žádná knížka nebavila tak,jako tato.Naprosto super napsané,příběh úžasný, místama až smutný.Určitě zkusím i jiné knihy autorky.DOPORUČUJI

20.03.2021 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

První třetinu jsem byla nadšená,ale pak jsem se v knížce začla ztrácet a přestala jsem chápat děj a postavy.Pak jsem se zase zorientovala a dočetla.Příběh super,ale nemuselo by to být tak moc překombinované.Jako celek,ale hodnotím pozitivně :)

16.03.2021 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Super.Napínavé od začátku do konce.Doporučuji

13.03.2021 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Knížka se mi moc líbila.Jen ten konec se moc nepovedl....

05.03.2021 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Krajně nesnášim scifi a tato knížka je jedno velké scifi :) Po zjištění,že hlavní hrdinka je robot,jsem chtěla knížku odložit :) Ale byla jsem zvědavá a četla dál.Nakonec to nebyl špatný příběh a knížku jsem dočetla.Ale neni to nic pro mě :)

04.03.2021 4 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

První třetina knížky byla nuda.Furt jsem čekala co teda bude a chvilkama jsem to chtěla vzdát a nedočíst.Pak to začlo být zajímavý a na konci mé štvalo,že už je konec :) :)

01.03.2021 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Uf.Knížka ve mě zanechala zvláštní pocit :) Četla jsem ji 3 dny a dlouho na ni budu asi myslet.Velice zajímavý příběh a napínavý děj.Doporučuji

26.02.2021 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Perfektní knížka.Přečetla jsem ji za pár hodin.Doporučuji

24.02.2021 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Přečteno v podstatě za jeden den.Další super kniha od autorky i když musim říct,že např. manželé od vedle,mě bavilo víc

21.01.2021 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Přečteno jen do poloviny...Knížka mě nebaví a nejsem si jistá,že ji dočtu..Zklamání

19.01.2021 2 z 5