Monuli36

DilemaDilemaB. A. Paris (pseudonym)

Pohodové čtení,i když děj je smutný.Jedna z lepších knížek autorky

Tichý pláčTichý pláčJoe Peters

Bože,řekněte někdo,že ten příběh je smyšlený.Naprostá hrůza a lítost ve mě při čtení kolovala.Na tuto knížku,snad nikdy nezapomenu.

Matčina hraMatčina hraSandie Jones

Nešlo přestat číst.Napínavé od začatku do konce.A ten konec?Vůbec jsem to nečekala.Doporučuji

FámaFámaLesley Kara

Jediné co mě bavilo,byl konec.Očekávala jsem od ní víc....Celkově pro mě zklamání bohužel

Cilčina cestaCilčina cestaHeather Morris

Smutný a bohužel reálný příběh.Za mě,je mnohem lepší jak Tatér z Osvětimi.Místsma mi až trnulo v kostech,když si člověk uvědomí jak reálné to bylo.Myslím,že si přestanu furt stěžovat na maličkosti,kterým říkám problémy.

Přiveď mě zpátkyPřiveď mě zpátkyB. A. Paris (pseudonym)

Musim říct,že od autorky už jsem četla lepší knížky.Tato nebyla špatná,ale nějak mě nudila.Spíš mě hodně překvapil závěr...Přečetla jsem ji spíš jen ze zvědavosti jak to dopadne

Ví o toběVí o toběSarah Pinborough

Knížka se mi výborně četla.Příběh zajímavej,ale ten konec?Nemám ráda scifi a nadpřirozené věci...Jsem trochu zklamaná

Tatér z OsvětimiTatér z OsvětimiHeather Morris

Hodně silný příběh.Víc asi netřeba slov...

Had a hůlHad a hůlBarbara Wood

Úžasný příběh a skvěle napsáno.Od první stránky se mi nešlo odtrhnout :)

Veřejná tajemstvíVeřejná tajemstvíNora Roberts

Knížka se mi válela půl roku doma a vůbec se mi do ní z neznámého důvodů nechtělo.Po první straně mě knížka strhla a nemohla jsem se 3 dny odtrhnout.Troufám si říct,že mě ještě nikdy žádná knížka nebavila tak,jako tato.Naprosto super napsané,příběh úžasný, místama až smutný.Určitě zkusím i jiné knihy autorky.DOPORUČUJI

Manželka mezi námiManželka mezi námiSarah Pekkanen

První třetinu jsem byla nadšená,ale pak jsem se v knížce začla ztrácet a přestala jsem chápat děj a postavy.Pak jsem se zase zorientovala a dočetla.Příběh super,ale nemuselo by to být tak moc překombinované.Jako celek,ale hodnotím pozitivně :)

V pasti lžíV pasti lžíB. A. Paris (pseudonym)

Super.Napínavé od začátku do konce.Doporučuji

PřítelkyněPřítelkyněMichelle Frances

Knížka se mi moc líbila.Jen ten konec se moc nepovedl....

Dokonalá manželkaDokonalá manželkaJ. Delaney (pseudonym)

Krajně nesnášim scifi a tato knížka je jedno velké scifi :) Po zjištění,že hlavní hrdinka je robot,jsem chtěla knížku odložit :) Ale byla jsem zvědavá a četla dál.Nakonec to nebyl špatný příběh a knížku jsem dočetla.Ale neni to nic pro mě :)

Pozvala mě dálPozvala mě dálLucy Clarke

První třetina knížky byla nuda.Furt jsem čekala co teda bude a chvilkama jsem to chtěla vzdát a nedočíst.Pak to začlo být zajímavý a na konci mé štvalo,že už je konec :) :)

Ta přede mnouTa přede mnouJ. Delaney (pseudonym)

Uf.Knížka ve mě zanechala zvláštní pocit :) Četla jsem ji 3 dny a dlouho na ni budu asi myslet.Velice zajímavý příběh a napínavý děj.Doporučuji

Za zdmiZa zdmiHollie Overton

Perfektní knížka.Přečetla jsem ji za pár hodin.Doporučuji

Někdo cizí v doměNěkdo cizí v doměShari Lapena

Přečteno v podstatě za jeden den.Další super kniha od autorky i když musim říct,že např. manželé od vedle,mě bavilo víc

ŠelmaŠelmaAndrew Mayne

Přečteno jen do poloviny...Knížka mě nebaví a nejsem si jistá,že ji dočtu..Zklamání

Jsem zpětJsem zpětBrenda Novak

Nemohla jsem knížku odložit.Doufám,že vyjde další díl.Doporučuji

My děti ze stanice ZOOMy děti ze stanice ZOOChristiane Vera Felscherinow

Hodně silný příběh...Knížku jsem přečetla během 2 dnů a musim na ní furt myslet.DOPORUČUJI přečíst a možná bych to zavedla i jako povinnou četbu ve školách

Manželé odvedleManželé odvedleShari Lapena

Od samého začátku do úplného konce naprosto super knížka.Napínavá a dobře napsaná.Možna zatím nejlepši,co jsem četla.Doporučuji

Tichá modlitbaTichá modlitbaAngela Marsons

DOPORUČUJI.Těším se na další knihy autorky.

Nová dívkaNová dívkaDaniel Silva

Nedočteno.Začátek dobrý,ale pak nuda.

26.12.2020

Tíha lžíTíha lžíEmily Carpenter

Nechápu,že má kniha nic moc recenze.Mě se kniha líbila a nešlo se odtrhnout.Doporučuji

09.12.2020

Anonymní dívkaAnonymní dívkaSarah Pekkanen

Dlouho mě žádná knížka nezaujala tak,jako tato.Skvěle napsaná a napínavá od začátku do konce.Přečteno za 2 večery.DOPORUČUJI

05.12.2020

Tanec skalpelůTanec skalpelůJenny Milewski

Neurazí,nenadchne

28.11.2020

ŘetězŘetězAdrian McKinty

Naprosto super knížka.Dobře se mi četla a příběh velice zajímavej.Přečteno za 3 večery.Dporučuji

28.11.2020

Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. A. Paris (pseudonym)

Úžasná kniha.Přečteno za 2 večery

22.11.2020

ZmrzačenáZmrzačená Khady Sylla

Smutný příběh.Kniha mě moc bavila

21.11.2020