MonicaMonique MonicaMonique komentáře u knih

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Z pohledu matky nejhorší kniha, kterou jsem četla. Z pohledu čtenářky byla výborná. Když se blížilo rozuzlení nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Jsem zvědavá na další díl a doufám,že vyjde brzy

23.07.2017 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Vážně skvělá detektivka už od první stránky. Nestává se mi často, abych byla takhle na vážkách ohledně vraha. Za mě tedy 5 hvězd a těším se na další knihu

22.07.2017 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Za mě super. Chvilkama jsem přemýšlela, co bych dělala, kdyby byla možnost najít svoji spriznenou duši. Dokázala bych potlačit zvědavost?
Některé dějové linky mě bavily víc, jiné trochu méně. Ale závěr každého příběhu stál zato.

20.12.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tak nějak nevím co napsat. Přistihla jsem se,že až moc často označuju Feyr titulem "blbá kráva" a ještě daleko horšíma. Ale kvůli posledním cca 100 stranám a postavě Rhysanda, který byl asi nejsympatičtější z celé knihy jsem dala nakonec 3*.

18.09.2017 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Snad poprvé u knih od Nesba jsem odhadla vraha vcelku brzo. To mi ale vůbec nebrání dát mu 5*. Celkově byla kniha čtivá. Harry opět nezklamal. Teď už jen čekat na další pokračování.

31.08.2017 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Kniha byla ze začátku trochu nuda, ale pak se to pořádně rozjelo. Vždycky, když už jsem si myslela, že vím, kdo je vrah, přišel nějaký zvrat. A konec, ten jsem rozhodně netipovala.

28.08.2017 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Každou další knihou se Nesbø zlepšuje. Začátek byl trochu zdlouhavější a těžší na začteni, ale pak to začala být jízda, z které nešlo vystoupit. Asi nejvíc se mi líbily vzkazy, které nahrál Harry Ellen.

27.08.2017 5 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Některé části knihy byly až zbytečně dopodrobna rozepsane. Kniha nebyla přehledná. Ale stejně jsem přemýšlela jak to vlastně bylo. Za mě průměr. Ale podruhé už ji určitě číst nebudu

20.12.2017 3 z 5

Císařovna Císařovna Roman Bureš

Musím přiznat, že asi prvních 100 stran jsem četla se zatnutýmy zuby. Antonia byla neskutečně naivní a se svýmy názory až protivná. Oceňuju však akce, kterých nebylo málo. A jsem zvědavá, jak se bude nadále vyvíjet situace s Viktorem.

22.09.2017 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Stejně jako první díl se kniha dobře četla. Nejen hlavní postavy jsou sympatické. Přesto mě zaráží komunikace mezi vyšetřovately. Občas mi přišlo, že si stojí na vedení.

05.08.2017

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Velmi dobře napsaná kniha. Severští autoři mě poslední dobou hodně překvapují. Jen mi vadí, že spousta věcí zůstala otevřených. Mimo to nemám, co vytknout. Postavy byly sympatické a příběh nebyl zbytečně natahován.

04.08.2017 4 z 5

Poutník z Mohameda Poutník z Mohameda Leoš Kyša

Od začátku se kniha velmi dobře četla. Můžu jenom doporučit

29.07.2017 4 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Na knihu jsem se moc těšila, ale nakonec jsem byla zklamaná. Rozhodně jsem od toho čekala víc.

27.06.2017 1 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

S těmito autory jsem začala od konce. První jsem přečetla Lovce králíků. Příběh mě chytil už od začátku. Nakonec jsem během týdne přečetla i všechny předešlé knihy. Za mě super

17.04.2017 5 z 5

Invaze Invaze Larry Correia

Tuhle sérii miluju, ale tenhle díl bych označila za nejslabší. Přesto nechybí akce :-)

02.06.2019 4 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Zpočátku mi kniha přišla zmatená, ale postupně se všechno vysvětlilovysvětlilo. Občas se mi stane, že mi hlavní postava neseme, ale Kate je skvělá. Drsňačka, ale když může, tak pomůže. Celou tuhle sérii jsem přečetla jedním dechem. Nechyběla akce, humor a u vnitřních monolozích Kate jsem se nejednou rozesmála nahlas.

21.10.2017 4 z 5

Vládce vlků Vládce vlků Juraj Červenák

Jedna z prvních, ne-li dokonce první kniha, která mě vrhla do světa fantasy. Po letech jsem se k téhle sérii vrátila a pořád je stejně čtivá jako poprvé

29.09.2017 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Autor nad tímhle dílem musel strávit opravdu hodně času a to neberu podle stran, ale podle propracovanosti knihy. Občas jsem se trochu ztrácela v postavách, ale za to nejspíš může to, Jak jsem knihu rychle hltala. A protože otázek na konci je víc než odpovědí, nutí mě to okamžitě sáhnout po druhém dílu.

24.09.2017 4 z 5

Propast času Propast času Roman Bureš

Velmi dobře napsaná kniha.

20.09.2017 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Nejdřív kladná stránka knihy: Děj nebyl zbytečně natahován, byly tam i nějaké ty zvraty a akce. A záporná stránka: Povaha Kim a stále opakující se věty. Za mě průměrná detektivka

12.09.2017 3 z 5