Císařovna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na konci prvního dílu jsme hrdinku Antonii opustili ve chvíli vítězství – se svými římskými legiemi se díky pomoci futuristického vojenského robota ubránila nacistům a založila Nový Řím. Vládnutí už ale tak jednoduché není. Kdo to kdy viděl, aby Římu vládla žena! Na problémy naráží i její spojenec generál Laudon, který spravuje Toskánsko, kde se uchovalo 18. století. K narůstajícím vnitřním rozporům přibude i další nepřítel vnější – sicilský chalífa Jusuf, militantní islamista konce 21. století se svou ideologií i supermoderní výzbrojí. Kartami zamíchá také nevyzpytatelný Viktor – plod vojenského experimentu z daleké budoucnosti. Jenže proti největšímu nepříteli se Antonie nakonec zdá málem bezmocná… a tentokrát jí nepomůže ani Serena a její neporazitelný robot....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310156/propast-casu-2-cisarovna-QkW-310156.jpg 4.5213
Série

Propast času 2.

Žánr
Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (64)

Kniha Císařovna

Přidat komentář
flare
19. srpna

Zajimavy pribeh se vali neuprosne dal...

Jipe01
09. srpna

Tohle je prostě pecka.Než jsem se do druhé knihy pustil trochu jsem se bál úpadku a jsem rád že jsem se spletl. Tak hurá do třetí knihy.


Jejda
06. února

Dobré, ale první díl mě bavil o dost víc. Hlavně celý ten nápad je skvělý.

jiri6468
09.12.2019

Kostky jsou vrženy, první "boss" poražen. Druhým dílem vlastně začíná hlavní vyprávnění.

DuncanIdaho
01.11.2019

Zajímavé pokračování Propasti času. Kdyby k takové katastrofě došlo, dovedu si představit, že by dějiny mohly probíhat tak, jak je zde popsáno. Je to čtivá a napínavá kniha, jen závěr se mi zdál trochu nelogický a dost ovlivněný náhodami. Mělo to asi dodat na napínavosti. Děj by byl však napínavý i bez těch náhod.

Arev122
12.09.2019

První díl se mi líbil více, v tomto díle je méně humoru a o hodně více bojů a bitev. Ale je to napínavé a mnohdy realisticke sci-fi, co stojí za přečtení

Darth_Falcon
27.06.2019

Toto pokračování série je stejně kvalitní jako první díl. Kniha přečtena bleskurychle a stále je to velmi čtivé. Za mě doporučuji a už se těším, až si přečtu Impérium ;)

rudolf2639
07.01.2019

Pokračování stejně dobré jako jednička. Tuhle sérii musí te mít doma. Už kvuli Viktorovi...

1

Doporučujeme

Válka s mloky
Válka s mloky
Vidění
Vidění
Velké problémy v Malém Vietnamu
Velké problémy v Malém Vietnamu
Čas mrtvých
Čas mrtvých