Vládce vlků přehled

Vládce vlků
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17774/bmid_vladce-vlku-663f59669c94c.jpg 4 525 525

První kniha série Černokněžník. Téměř deset let bojoval v kruté válce, jež rozvrátila říši Avarů, divokých nájezdníků z podunajských rovin. Černý Rogan, osamělý, nemilosrdný zabiják, jenž válčil v žoldu Karla Velikého i bulharského chána Kruma, se nyní na vlastní pěst vydává do temných lesů v povodí řeky Hron. Je na stopě smečce Krvavých psů, nejkrutějších avarských hrdlořezů. Díky setkání s vědmou Mirenou a vládcem vlků Černobohem však brzy pozná, že jeho osudem není jen pomsta. Aby zjistil, jaké tajemné síly dřímají v jeho nitru a jaké poznání zdědil po svých předcích, bude se muset vydat až do říše Moreny, bohyně smrti… Úspěšný autor fantasy Juraj Červenák vám přináší temný epos, v němž na pozadí skutečných historických událostí ožívá svět slovanských hrdinů, knížat a čarodějů, ale i tajemných rituálů, bohů a strašlivých běsů.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vládce vlků. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (96)

SkcSAM
10.06.2024 4 z 5

Temná oddychová fantasy. V slovenských končinách. Na svetovú fantasy sa to nechytá, ale je to príjemné a zábavné čítanie.

protokol
30.04.2024 5 z 5

skvelá kniha, ale čo ma bavilo viac počuvať knihu v originale v slovenčine, len vtedy vinikol írečity slovensky jazyk, či to boli pomenovania alebo nadavky, a niektore slova stáli za to až som sa niekedy začervenal nad drsnostov slov, ale inak príbeh skvelí ani chvílu som sa nenudil a v napeti som tto vidržal až do konca, pripomina my to knihi od F. Kotlety len tam neni až tolko sexu.


ctenarEva1Doy
04.03.2024 5 z 5

Báječné fantasy. Vůbec nechápu, jak je možné, že mi autor do teď unikal. Knihu jsem měla v audio verzi a zhltla jsem ji téměř na jeden zátah. Rogana a jeho vlčího parťáka jsem si okamžitě zamilovala. Určitě doporučuji každému fanouškovi žánru a jdu se pustit do dalších dílů. Kniha i její audiozpracování byly skvělé a jsem za ně moc ráda, protože na klasické čtení nemám tolik času, jak bych si přála. Co také moc oceňuji je skutečnost, že i přes to, že šlo o první část série, příběh byl dobře uzavřený. Opravdu moc se mi příběh líbil.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Vládce vlků v seznamech

v Právě čtených9x
v Přečtených766x
ve Čtenářské výzvě69x
v Doporučených41x
v Knihotéce294x
v Chystám se číst147x
v Chci si koupit48x
v dalších seznamech10x