Juraj Červenák

Thorleif Larssen, George Callahan pseudonymy

slovenská, 1974 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Biela veža

Biela veža - Juraj Červenák

Záver epickej historickej fantasy série o výprave kyjevského kniežaťa Svjatoslava proti Chazarskej ríši a kaukazským kmeňom. Ríša Chazarov padla, veľký kagan je mŕtvy. V... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 41 knih

Komentáře (14)

Přidat komentář
tibis
27. února

Od Dura som precital vsetko a niektore knihy dokonca dva krat a vzdy 100% spokojnost. Tesim sa na dalsie.

Jaruš7
11.10.2017

Wau, takovou znalost historie vložit do románů je darem pro čtenáře, a za to srdečný dík. Praha se vším co mohou smysly zachytit, divoký prales, nové dvorce, chatrče, naplaveniny všeho druhu, vůně i odéry, šlechta, spodina i zločinná chátra, vášně, intriky, zločiny, tortura i řemeslo mistra meče i "Jedová chýše ".
"Ornamenty " v mluvené projevu, tak to je elixír sám pro sebe.
Hřejivý pocit u srdce, díky.

jirickovazuzka
26.05.2017

Výtečný autor a jeho knihy jsou do detailů jemné a propracované

optos2330
21.03.2017

Ako ktosi povedal: "Autor na slovenské pomery nevídaný." Áno, Ďuro má ten dar. A je fajn, že sa s nami o ten dar delí.

Atuin
19.01.2017

Nedocenitelné :-) . Jakmile ve vás Jura zažehne čtenářskou jiskru, usadí se vám v hlavě a to je konec. Ačkoliv budete mít ten scénař stokrát okoukaný, prostě pokud mu propadnete je stejně návykový jako čokoláda nebo zmrzlina. Dokáže tomu dát takový ten lidský rozměr bez snahy o to vás položit a přece vás položí.
Je to povětšinou Heroická fantasy takže v tom člověk nehledá žádné převeliké dimenze a přesto po tom co jsem četla jeho historické detektivky jsem ochotna uvěřit,že by se mohl klidně pustit i tenčí led a dařilo by se mu. Má to v sobě.

avalonek
08.03.2016

Luxus.Jeho knihy mě opravdu dostaly do kolen.Zatim jsem teda přečetla hlavně Rogana,ale už se připravuju na další jeho knihy.A podle komentářů tady je mi jasné,že tento autor stojí za přečtení.Jen tak dál Ďuro..Díky takovejm spisovatelům stojí za to číst..

nocnymotyl38
25.01.2016

Červenáka si vždy užívam, nádherné fantasy rozprávky pre veľkáčov, za mňa odporúčam.

Palele
27.08.2015

Vypadá jako velký sympaťák a navíc ještě skvěle píše :). Nevím, jestli se víc těším na pokračování Rogana, Steina a Barbariče nebo Báthoryho. Sper to ďas, to čekání je fakt dlouhé..

1