Propast času

Vysokoškolačka Toňa se jednoho rána probudí na chalupě v jižních Čechách a zjistí, že je něco špatně: městečko, které by měla vidět z okna, tam není. Na jeho místě stojí hustý les a silnici, která k němu vedla, utíná nepochopitelný ostrý řez. Brzy zjistí, že – jakkoli to zní neuvěřitelně – v lese se nachází značně nepřátelský svět 12. století. V Českých Budějovicích, kam se záhy dostane, vládne zase 16. století. Útočící římští legionáři a jednotka německé armády z druhé světové války už jsou opravdu trochu moc... Román pohrávající si s důsledky poruchy časoprostoru je unikátní a vysoce zábavnou četbou, která potěší nejen fanoušky fantastiky. Kniha vyšla se dvěma variantami obálky - město/les a tank s postavami....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269697/propast-casu-FYv-269697.png 4.3389

Propast času 1.

Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno, Knižní klub

Kniha Propast času

flare

Dobry namet. Hezky vykreslene prostredi,postavy i zasrani nackove :-)..jdeme do dalsiho dilu.

Sváťa3

Celá trilogie se mi moc líbila. Autor se zajímá o starý Řím a umí o něm velice pěkně psát. Moc mě na knížkách baví, když se děj odehrává i v Čechách a i hlavní hrdinové jsou Češi. Knížky od pana Bureše čtu rád taky z toho důvodu, že zbytečně děj nenatahuje a knížka má pořád správný spád !

apq

První polovina super, ale pak už to podle mě nemělo takový spád.

Jejda

Nápad s prolínáním časových rovin a rozjezd trilogie vynikající. Další díly už mě ale tolik nebavily.

alisie

Trochu mi trvalo začtení se a když už se mi to povedlo, zapamatovala jsem si všechny postavy, objevila se další další dějová linka a pak další? Myslela jsem, že seknu s knihou do kouta.. ale nesekla a pouším se do dalšího dílu.

maly.vlada
14.12.2019

Nejlepší a nejpropracovanější české sci-fi posledních let! Kvalita se s každým dílem zlepšuje.

Tyet
10.12.2019

Přečetla jsem 107 stran a odložila, zoufale mě to nebavilo. Koho zaujal námět, zkuste Proud času od Crichtona, to je první liga.

jiri6468
09.12.2019

Povedený úvod k ještě povedenější trilogii, která od začátku do konce baví.

Válka s mloky
Válka s mloky