koupit eknihy

Roman Bureš

česká, 1975, webkoupit eknihy

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

Propast časuCísařovnaLegionářZuřící lev

Autor

Rodák z Kladna, který si rád plní své sny. Kromě psaní patří mezi jeho vášně cestování, antika a bojové sporty, jimž se intenzivně věnuje. Dříve pracoval jako osobní strážce a vyhazovač v pražských klubech, bohaté životní zkušenosti nyní zúročuje ve svých knihách. Literární kariér... celý životopis(zdroj: georginaa)

Komentáře (2)

Přidat komentář
TheSarcasm
19.10.2016

Ještě před pár měsíci jsem netušil, že nějaký Roman Bureš existuje. Dnes mám přečtené všechny (3) jeho knihy a všechny povídky (minimálně povídka "V pekle" je skvělá). Netrpělivě vyhlížím kdy vyjde "Propast času 2" a nemohu se dočkat až si jí koupím. Roman Bureš miluje starověký Řím, to jistě není sám, ale ne každý o té době dokáže psát takové hezké příběhy. Líbí se mi, že kombinuje syrovost a brutalitu doby s romantikou téměř červené knihovny. A když k tomu ještě vysřihne scifíčko ala "Mosty přes propast času" nemohu nepodlehnout a zařazuji Romana Bureše mezi své oblíbené autory.

Isew
29.11.2015

Obrovské překvapení. Netušila jsem, že se v naší malé kotlince skrývá autor, který píše tak strhujícím stylem. Gejzír nápadů a "cože?" momentů. Překvapivé zvraty a bezbřehá fantazie. Na svých stránkách píše, že má napsanou knihu Říše a hledá vydavatele. Anotace knihy je velmi zajímavá. Doufám, že se brzy vydavatel najde, protože já si tu knihu určitě koupím.


Roman Bureš - knihy:

Autor je 12x v oblíbených.