koupit eknihy

Roman Bureš

česká, 1975, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Impérium

Impérium

Série Romana Bureše vstupuje do finále. V prvním dílu jsme byli svědky zmatení časoprostoru, ve kterém se hrdinka Toňa snažila především přežít, druhý byl příběhem o upev... přejít na knihu

Populární knihy

Propast časuCísařovnaLegionářZuřící lev

Komentáře (2)

Přidat komentář
TheSarcasm
19.10.2016

Ještě před pár měsíci jsem netušil, že nějaký Roman Bureš existuje. Dnes mám přečtené všechny (3) jeho knihy a všechny povídky (minimálně povídka "V pekle" je skvělá). Netrpělivě vyhlížím kdy vyjde "Propast času 2" a nemohu se dočkat až si jí koupím. Roman Bureš miluje starověký Řím, to jistě není sám, ale ne každý o té době dokáže psát takové hezké příběhy. Líbí se mi, že kombinuje syrovost a brutalitu doby s romantikou téměř červené knihovny. A když k tomu ještě vysřihne scifíčko ala "Mosty přes propast času" nemohu nepodlehnout a zařazuji Romana Bureše mezi své oblíbené autory.

Isew
29.11.2015

Obrovské překvapení. Netušila jsem, že se v naší malé kotlince skrývá autor, který píše tak strhujícím stylem. Gejzír nápadů a "cože?" momentů. Překvapivé zvraty a bezbřehá fantazie. Na svých stránkách píše, že má napsanou knihu Říše a hledá vydavatele. Anotace knihy je velmi zajímavá. Doufám, že se brzy vydavatel najde, protože já si tu knihu určitě koupím.


Roman Bureš - knihy:

Autor je 25x v oblíbených.