Misi78 Misi78 komentáře u knih

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Přečteno a za mě naprostá pecka. Mám ráda fantasy, draky, romantiku, takže mi knížka neskutečně sedla. Líbilo se mi, že hrdinka není žádná super žena, ale naopak miluje knížky a historii. To máme společné, takže za mě top a neskutečně se těším na další díl.

01.04.2024 5 z 5

Láska ve špičce italské boty Láska ve špičce italské boty Blanka Malá

Poslouchám jako audioknihu. Je slyšet, že autorka se živí hlasem. Knížka se výborně poslouchá a příběh vás vtáhne do slunné Kalábrie. Líbí se mi otevřenost autorky, její pochyby o sobě samé i to, že si ze sebe dokáže dělat legraci. Ideální čtení na léto. Doporučuji.

27.07.2023 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Naprosto skvělá kniha. Ani chvilku jsem se nenudila. Děj měl tempo a výborně se to četlo. Očekávejte několik dějových zvratů, ze kterých vám spadne brada.

24.03.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Tu knížku miluju. Bavil mě humor a akademické prostředí, které znám z univerzity. Hlavní hrdinka byla skvěle vykreslená, její strachy, touhy a zmatkářství. A na druhé straně sexy zachmuřený profesor. Doporučuju.

19.02.2023 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Přečteno za tři dny. Příběh mě naprosto vtáhl a já nebyla schopná přestat číst. Skvěle napsané, určitě si od autorky ještě něco přečtu.

15.02.2023

Přátelé - Oficiální kuchařka podle seriálu Přátelé - Oficiální kuchařka podle seriálu Amanda Yee

Kuchařku jsem koupila synovi, který rád peče a má rád přátele. Ale… Už zkusil pár věcí upéct a všechno je příšerně sladké nebo naopak vůbec. Chuťově bída. Nedoporučuju.

10.02.2023

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

Na knížku mě nalákala kamarádka, která z ní byla nadšená. Po 100 stránkách jsem ji odložila. Jedna z hlavních postav, novinářka mi byla od začátku extrémě nesympatická, do knížky jsem se nedokázala začíst.

21.08.2022 1 z 5

Člověk v kočičím světě Člověk v kočičím světě Klára Nevečeřalová Vodičková

Očekávala jsem víc rad na problémové chování koček, o jejich komunikaci s člověkem. Hodně věcí již bylo řečeno v pořadu.

10.03.2022 2 z 5

Delegátka cestovní kanceláře Delegátka cestovní kanceláře Ema Paulů

Nic moc. Spoustu částí jsem přeskakovala, styl mi nesedl, škoda. Opravdu spíše jako návod pro budoucí delegáty.

19.02.2022 2 z 5

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Skvělá knížka. Určitě si přečtu znovu první část. Fantasticky pomalu odkrývaná tajemství mě neustále překvapovala. Tohle je Třeštíková co mě opět baví.

22.11.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Jsem fanynka :-) knížka se mi moc líbila, někdy jsem si říkala, tohle znám, jako by mi někdy viděla až do duše. Konec mi nevadil, nechává prostor pro fantazii a dobrých konců je v knihách hodně, ale v životě to tak prostě nechodí.

23.12.2020 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Na téhle knížce mě bavilo úplně všechno, dialogy, jak je napsaná z pohledů obou postav. A když už jsem si myslela, že je všechno jasné objevila se nová informace.

23.12.2020 5 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Libilo se mi, ze sledujeme dve zenske hrdinky. Obe nejsou dokonale a obe chteji byt v zivote stastne. Ani jedna nebyla ma krevni skupina, starsi hrdinka mi prisla neskutecne naivni. Ale i tak jsem se pobavila.

16.11.2020 3 z 5

Dovolená očima delegátky Dovolená očima delegátky Jitka Herzánová

Je mi to lito, ale vetsi slataninu jsem dlouho necetla. Jak uz tady nekdo zminoval, neni tam zadna dejova linka, veci se opakuji. Asi jsem mela prilis velka ocekavani.

16.11.2020 1 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Rekonstrukce se mi moc líbila až na ten zvláštní konec. Autorka si pohrává s psychologií postav a moc se mi líbí, že zde nejsou žádní prvoplánovaní hrdinové. Doporučuji.

02.11.2019 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Četla jsem od autorky všechny knihy. Bohužel mám pocit že kvalita jde docela dolů. Nic už se nevyrovnalo kníže Manželovo tajemství, kterou jsem četla jako první. U této poslední jsem se chvílemi i skoro nudila. Situace mi přišli absurdní A předvídatelné.Bohužel nemohu dát lepší hodnocení.

02.11.2019 2 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Moc hezky graficky zpracovaná kniha. V některých částech jsem se dozvěla něco nového, něco mne příliš nezaujalo. Některé názory mi přišli příliš radikální. Za mne všeho s mírou :)

06.08.2019 2 z 5

Návrat čarodějnice Návrat čarodějnice Paula Brackston

Vice se mi libil prvni dil.

12.06.2019 2 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Milá knížka, jako když listujete v cizím rodinném albu, ale ne vše vas zaujme. Moc pěkná grafika.

19.04.2019 3 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Výborný odpočinkový román, který se četl sám. A ten závěr jsem fakt nečekala. :)

19.04.2019 4 z 5