Misi78 Misi78 komentáře u knih

Můj rok s inženýrem Můj rok s inženýrem Barbora Černohlávková Večeřová

Za mě nic moc, historky mi přišli přitažené za vlasy. U Aristokratky mi tekly smíchem slzy. Tady spíš nuda.

19.04.2019 2 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Super knizka, cetla se sama. Moc se mi libilo i netradicni prostredi lesa, kde se hrdinka pohybuje a popisy hub. Jen konec mne lehce zklamal.

19.01.2019 4 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Me tahle kniha bavila. Zajimave vykreslene postavy, srozumitelny dej i prekvapujici konec. Tipovala jsem nekoho jineho :). Doporucuji

19.01.2019 4 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Opět skvělý příběh, který nezklamal. O hokeji, ale vlastně ne tak úplně. O politice, ale jen trochu. Hlavně je to o lidech, jejich motivátorech a vztazích. Autorův styl mě prostě baví.

30.11.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Tuto knihu jsem bohuzel nedocetla. Porad jsem ji davala sanci, ale skoncila jsem za pulkou. Vadilo mi nekolik veci. Za prve skoro nikdo takto na Morave nemluvi, pak divna hrdinka, ktera nevi co chce, nudny dej, ktery se nikam neubira. Tema zajimave, ale nevyuzite. Skoda

13.10.2018 1 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Opět zklamání. Nechala jsem se nalákat hezkou obálkou. Zbytečné vulgarismy, hlavně v prvním příběhu. První příběh je příběhem luzra na kterem neni nic ani zajímavého ani vtipného. Druhý příběh určitě zajímavější nápad, ale z nadějného začátku se tak nějak rozplizne do konce bez nějaké zajímavé pointy.

10.04.2018 2 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Poslouchám jako audioknihu, ale asi to vzdám, fakt mě to nebaví. Čekala jsem něco jako Medvědín, takže těžké zklamání.

26.03.2018

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Doporučuju. Přečteno za dva dny.

26.03.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Inferno mě až tak nebavilo, téma Počátku mě hodně oslovilo. A konec nad kterým se stojí zavto zamyslet. Doporučuju.

25.02.2018 5 z 5

Víkend v Londýně Víkend v Londýně Jan Folný (p)

Ze začátku mě kniha bavila hodně. Pak mi přišlo, že příběh jde do ztracena. Přečteno za dvě a půl hodiny cesty vlakem, ale čekala jsem víc.

25.02.2018 2 z 5

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy Scott Westerfeld

Prvni cast knihy super, pak uz se to jen divne vleklo. Koncem jsem se musela vylozene prokousat. Vadila mi naivita hrdinky.

21.11.2015 2 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Po přečtených recenzich jsem nemela moc velke ocekavani a mozna i proto jsem nebyla zklamana. Kniha nedosahuje kvality originálu, ale stojí za to si ji přečíst. Moc příjemně napsaná kniha, která se dobře čte a je napínavá.

18.09.2015 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Selekce byla zabavna. Elita uz je jen nudna. Porad jsem cekala, kdy se den rozbehne, ale ono porad nic. Prvni si uz rozhodne neprectu.

18.09.2015 2 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Uzasna kniha. Cloveka primeje k zamysleni nad svym zivotem a jak se clovek v case meni.

18.09.2015 5 z 5

Lincolnův mýtus Lincolnův mýtus Steve Berry

Za mě nejslabší Berryho kniha. Nebavilo mě podrobné rozebírání mormonského náboženství. Konec mě taky nijak nenadchl.

24.05.2015 2 z 5