Misha224 Misha224 komentáře u knih

Krejčí z Osvětimi Krejčí z Osvětimi Martin Greenfield

Zajímavý příběh muže, který přežil několik koncentračních táborů a v Americe se vypracoval na světoznámého krejčího.

02.04.2019 3 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Zajímavý příběh, kde se minulost střídá s přítomností.

26.03.2019 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opět super detektivka..

20.03.2019 4 z 5

Drobný poklesek Drobný poklesek Jan Ellison

Dobrá čtivá kniha, zajímavý příběh, který mne nezklamal.

13.03.2019 4 z 5

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Pěkný příběh okořeněný špetkou duchařiny,libilo se mi překrývaní minulosti s přítomností. Jen škoda, že konec byl moc uspěchaný..

13.03.2019 4 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Nemůžu jinak než plný počet! Úžasný příběh!

04.03.2019 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Zvláštní kniha, bavila mě část o životě před nemocí, poté už se slova moc často opakovala..Určitě je to dost obdivuhodné přežít něco takového..

27.02.2019 3 z 5

Dům, ve kterém jsme vyrůstali Dům, ve kterém jsme vyrůstali Lisa Jewell

U knihy mě zaujala obálka a to sem ještě netušila, co se skrývá uvnitř knihy. Krásný a zároveň smutný příběh o matce Lorelai a jejich dětí. Víc netřeba dodat, kniha přečtena za velmi krátkou dobu :)

23.02.2019 5 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

I druhý díl je velmi čtivý,oddychovka, která nezklame. Jde o pokračování života mladé sestřičky Sylvie.

20.02.2019 4 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Krásný příběh , dvě časové linie a v každé je něco, co vás nutí číst dále.

16.02.2019 4 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Kniha se četla dobře, zajímavé téma a její zpracování. Jen konec se mi zdál dost unáhlený..

13.02.2019 3 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Knihy této spisovatelky mne nikdy nezklamou, příběh má zajímavý děj, který se odehrává v nemocničním prostředí. Pěkná oddychovka.

06.02.2019 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Krásná kniha, autorka opět nezklamala. Kniha se čte jedním dechem, prolínají se tu dvě časové linie a od začátku vás kniha vtáhne do děje.

03.02.2019 5 z 5

Jmenuju se Tomáš Jmenuju se Tomáš Ota Kars

Krásná vzpomínková kniha na geniálního herce, jehož filmy jsem milovala už jako malá holka. Velká škoda, že tak brzy opustil tento svět! Touto knihou se člověk dozví spoustu informací o Tomášovi a jeho krátkém životě...

31.01.2019 5 z 5

Dívka, která psala na hedvábí Dívka, která psala na hedvábí Kelli Estes

Nádherný a čtivý příběh, ve kterém se prolínají dvě časové linie. Smutný příběh inspirovaný skutečnými událostmi..

16.01.2019 5 z 5

Života sladké hořkosti Života sladké hořkosti Lída Baarová (p)

Zajímavá kniha o Lídě Baarové.

15.01.2019 3 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Poutavá a čtivá kniha. Příběh, který se zdánlivě odehrává na houbách, ale čím víc se čtenář ponoří do děje, zjistí, že nic není tak, jak to vypadá...

06.01.2019 5 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Za prvé musím pochválit super obálku a ilustrace. Kniha je zajímavá pro ty, kteří prožívali své dětství v devadesátých letech, ale je to více o dětství Marušky Doležalové.Kdyby bylo v knize více vzpomínek na devadesátky celkově, byla by kniha lepší.

20.12.2018 4 z 5

Slib - intimní příběh z války Slib - intimní příběh z války Audrey Magee

Krásný příběh. Kniha se dobře četla, jen mě zklamal konec knihy.

20.12.2018 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nemůžu jinak než hodnotit plným počtem. Kniha je velmi silná a určitě bude mít v mé knihovně své místo. Příběh, na který nezapomenu..

10.12.2018 5 z 5