Mariana

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh soudobé mladé ženy, která se odstěhuje z Londýna do starého selského domu, který jí v dětství učaroval. Prostřednictvím dívky Mariany, která v domě kdysi žila, se vrací do dávné minulosti a prožívá její strádání, ale i lásku na pozadí událostí v Anglii 17. století.

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/138502/mariana-8LC-138502.jpg 4.4177
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, VIK
Orig. název:

Mariana (1994)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (60)

Kniha Mariana

Přidat komentář
PeM
09. srpna

Příběh to byl úžasný, byla jsem napnutá jak struna až do konce...do konce, který mě osobně šokoval..

knihomolka27
28. července

Knížku jsem četla na dovolené, ani sem nečekala, že mě tak zaujme, ale stalo se. Krásné čtení s dojemným příběhem, zajímavým prostředím.Jakmile jsem se začetla už jsem nemohla přestat. Postavy byly moc sympatické. Konec jsem určitě nečekala, ale nakonec sem byla mile překvapena.

Arwen777
23. července

Krásné letní čtení pro romantické duše. Pohádka, která má vše, co má mít. Romantiku, tajemný dům, minulé životy, lásku napříč staletími, sílu osudu, pár duchů, zakázané vztahy. Ale i vtip, krásné prostředí anglického venkova a napětí. Přečetla jsem jedním dechem a moc jsem si to užila. Doporučuji, ať už jako knihu na dovolenou nebo pro těžké chvíle, kdy potřebujeme dobrý konec, ale i pro zimní večery se šálkem teplého čaje.

Kekik
06. června

Uvěřitelný romantický příběh.
Julie si v dětství vysní dům. Po letech jej koupí. Nádherný dům má své kouzlo a Julii se začne zobrazovat minulost. V těchto střípkách minulosti se ocitá v těle Mariany, ženy, která žila před 300 lety. Julie postupně zjišťuje, že s Marianou ji pojí silné pouto.
Příběh je napsán opravdu věrohodně. Přechody do minulosti jsou plynulé.
Já jsem si čtení náramně užila. Jistě do mé knihovny přibydou další autorčiny knihy.
Doporučuji.

helenah
29. března

Krásný tajemný příběh, velice čtivě a poutavě napsaný. Moje první setkání s touto spisovatelkou a tématikou "minulého života". Opravdu hezky se to četlo.

Misha224
13. března

Pěkný příběh okořeněný špetkou duchařiny,libilo se mi překrývaní minulosti s přítomností. Jen škoda, že konec byl moc uspěchaný..

Kamiliana
21. února

U této autorky mě nikdy nepřestane bavit prolínání časových os, ale je to zřejmě jediná kniha, ve které může příběhu z historie konkurovat i ten ze součastnosti. Příběh je krásně vystavěný a navzdory změně vypravěčů i období působí komplexně.

rosalindaaa
20. ledna

Moc hezká knížka s velice překvapivým koncem