misak94 misak94 komentáře u knih

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Určitě zase povedená kniha, jen mě trochu mrzí, že jsem tuto sérii objevila až jako druhou tudíž se vlastně vracím v čase. Určitě si to ale i tak užiji. Povedená kniha

17.02.2019 5 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Do této knihy jsem šla abych uzavřela sérii. Ani jedna postava mi před začátkem čtení nebyla vůbec sympatická a říkala jsem si, jestli tuhle knihu vůbec dočtu. Dočetla a musím říct, že do značné míry mi kniha rozšířila obzory ale že bych hlavní postavy měla extra v lásce se říct rozhodně nedá. Arylin mi není sympatická vůbec, se Stonem je to o něco lepší ale pořád to není nejlepší dvojice :) každopádně se kniha četla lehce stejně jako ty předchozí a byla to příjemná oddechovka :)

31.12.2018 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Kniha vůbec nebyla špatná. Bylo pěkně zjistit, co se dále děje po válce. Jak je obtížné se s tím vyrovnat. Mám ráda střídání vyprávění z pohledu více osob ale tady mi vadila jedna věc a to střídání ich formy a er formy. Myslím si, že daleko lepší dojem by kniha vzbudila, kdyby toto bylo ujednocene.

09.12.2018 4 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Kniha se četla lehce, příběh pěkně plynul. Rozuzlení zápletky musím taky pochválit. Moc pěkná oddychová kniha :)

20.10.2018 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Kniha byla pěkná ale asi zatím nejslabší díl celé série.

17.06.2018 5 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

Moc pěkné dílo. Autorka nezklamala. Pěkně podané, příběh měl spád i zajímavé pasáže. Spokojenost

02.05.2018 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Tenhle díl byl vážně moc pěkný. Nedokážu říct, jestli byl lepší než předchozí ale to mu neubralo na kvalitě. Opět strhující dej a skvěle podání, které nutí pokračovat i když už člověk nemůže.

24.04.2018 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Jako vždycky to byl parádní zážitek. Kniha velmi čtivá,příběh plynulý. Líbí se mi i příběhy vedlejších postav, kterým se nedostalo vlastní knihy. Absolutní spokojenost asi jako všechny díly této série :)

02.04.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Za mě rozhodně nejlepší díl série protože je zde naprosto nejvíce děje, akce a zvratů :) Dokonce jsem si ke konci i poplakala a to ne jednou :) Ani na jedné stránce jsem se nenudila jak tomu bylo u předchozích dílů. Takže 700 stran vůbec není na škodu, jen se to špatně drží při čtení ;) Série zklamáním rozhodně nebyla ovšem pro mě od Maasové zůstává na prvním místě Skleněný trůn a jeho série :)

30.03.2018 5 z 5

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

Další skvělý díl. Postupně se dozvídáme víc o vlkodlačích sestrách opředených tajemstvími takže to nikdy není nuda :) bylo krásně vidět, jak se ti dva doplňují a rozumí si. Velice povedený díl :)

09.03.2018 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Moc jsem se těšila, až celý příběh uvidím z druhého pohledu protože pohled Drewa byl skvělý. Musím říct, že ani Kate mě nezklamala...moc jsem si to užila :) jsou si tak podobní a přesto rozdílní, což z celého příběhu dělá ještě lepší knihu než jsem si představovala.

26.02.2018 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Oddychové čtení, trochu něco jiného něž Selekce. V této knížce je vše vidět zase z druhé strany a moc se mi líbí prozatimní vývoj celého příběhu. Těším se na další díl :)

21.02.2018 5 z 5

Strach z temnoty Strach z temnoty Alexandra Ivy

Skutečné epické finále. Naprosto perfektní zakončení série a skvěle vyřešené nevyhnutelné zakončení. Mrzelo mě, že zde vlastně děj obou hlavních hrdinů této knihy byl omezený ale chápu, že bylo třeba vyřešit vše týkající se velkého finále. Nakonec naprostá spokojenost.

12.02.2018 5 z 5

Pohlceni temnotou Pohlceni temnotou Alexandra Ivy

Další naprosto perfektní příběh :) Velice dobře se to četlo, každá stránka mě bavila, nebylo to předvídatelné. Bavilo mě, jak je Layla svá a Tane je typický upír. Jejich příběh přináší něco nového a opět podané :) Díky Levetovi nechybí ani humor.

09.02.2018 5 z 5

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Naprosto perfektní příběh. Akce, humor, romantika. Perfektní čtení

08.02.2018 5 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Epická kniha kde autorka dokazuje své kvality. Kniha měla jako u předchozích dílů poněkud slabší začátek, avšak nijak to na kvalitě a dovršení příběhu neuškodilo. Byla to velice emotivní zkušenost, kde jsem se několikrát neubránila slzám nebo překvapeným výbuchům :) Ačkoli jsem po přečtení Nástrojů smrti přibližně věděla co mám očekávat, nijak to neumenšilo můj zážitek z knihy, kde vše epilog jen završil.

07.02.2018 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Rozhodně je zde děj lépe propracovaný a podaný, takže se kniha čte mnohem lépe :) jsem zvědavá jak si autorka poradí s nevyhnutelným koncem :)

03.02.2018 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Ze začátku děj trochu vázl ale nakonec byla kniha moc pěkná :)

03.02.2018 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Další skvělý díl, autorka má vše skvěle promyšlené :) Lassiter je naprosto nejlepší :)

06.01.2018 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Skvělý příběh, autorka stále drží svou úroveň a i tento příběh byl vážně úžasný :)

30.12.2017 5 z 5