misak94 misak94 komentáře u knih

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Skvělé zakončení série, kniha byla výborně napsaná, chytlavá, děj měl spád, nebyla nudná. Ze začátku jsem se bála, že si ji budu plést s jinou knihou tohoto žánru ale hned po pár kapitolách jsem se bát přestala :) Výborná zápletka, energický děj.
Moc jsem ocenila v poslední kapitole vždy alespoň kousek z pohledu všech předchozích hrdinů série. Škoda, že už je konec série.

25.07.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Krásná oddychová knížka. Rozhodně se u ní nikdo nudit nebude. Skvělým ozvláštněním ( a i tím, co mám na tomhle typu sama ráda) je střídaní pohledů hlavních autorů. Spokojenost :)

31.03.2018 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Další díl přečtený velmi rychle. Svědčí to o poutavém příběhu a jeho spádu. Není to rozhodně žádná nuda, stále se něco děje. Překvapilo mě, jak je Jo silná osobnost a jak jsem si jí oblíbila. Po prvním díle rozhodně mezi mé oblíbence nepatřila ale tato kniha změnila můj názor. Cam je naprosto úžasný a rozhodně s ním není nuda. Rozhodně dávám plný počet :)

13.03.2018 5 z 5

Spoutaní temnotou Spoutaní temnotou Alexandra Ivy

Skvělý díl, bylo zde mnohem více akce než v předchozím díle a děj neztrácel na dramatičnosti a spádu až do poslední stránky. Byla zde znát příprava na velké finále, které nás čeká v posledním díle a už se nemůžu dočkat, až se k němu dostanu :)

11.02.2018 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Kniha je naprosto úžasná. Zpočátku jsem si nedovedla představit, proč jsou zde celé pasáže ze života Daria a když se na konci vše spojilo doslova mi to vyrazilo dech. John je další oblíbenec, jeho příběh je úžasný a doslova jsem se nemohla odtrhnout. Knihu jsem odkládala prakticky jen kvůli spánku :)

01.01.2018 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Anotace mě hodně navnadila na knihu, očekávala jsem něco trochu jiného, než jaký nakonec příběh byl. Vůbec to nebylo na škodu :) Příběh plynul, jen jsem si říkala, že to vlastně bude až moc předvídatelné. Můj omyl. Zvrat děje nechyběl a byl jen ku prospěchu celého příběhu takže palec nahoru. Každopádně ani tak nemůžu dát lepší hodnocení, něco mi tam vážně chybělo

08.06.2019 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Vtipná oddechovka kniha ve které ale není nouze ani o nečekane zvraty. Rozhodně můžu doporučit a už se těším na další díl z této série

11.03.2019 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Naprostá bomba. Podle chování Madoca v prvním dílu bych nikdy nečekala, že něco takového může udělat. Kniha byla úžasné napsaná. Děj moc pěkný, zvraty a nečekane situace také skvělé. Absolutní spokojenost a jen doporučuji

24.02.2019 5 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Rozhodně skvělý díl. Skvělý humor, úžasné scény. Propracovaný příběh, skvěle zpracované kousky minulosti, kde postupně získáváme náhled do duše hlavního hrdiny. Gen jsem si zamilovala a díl byl celkově moc povedený.

29.12.2018 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Zajímavá kniha, rozhodně poutavý příběh, chvílemi jsem měla slzy v očích. Jak moc je vidět, jak nás naše rodiny ovlivňují. Spokojenost

31.07.2018 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Kniha byla moc pěkná. Skvěle napsaná, poutavý příběh, zajímavá zápletka. Vůbec jsem se nenudila. Skvělé čtení na jeden den :)

29.07.2018 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Páni, to byla zase jízda. Srdce se mi několikrát malém zastavilo. Naprosto chápu důležitost tohoto dílu protože tolik es v rukávu, co tentokrát Maasova vytáhla....

15.06.2018 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Skvělé završení celé série, občas trochu chaotické myšlenky hlavní hrdinky ale po všem, čím si prošla by mě překvapilo kdyby jí to nepoznamenalo. Prostě super

24.04.2018 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Naprosto skvělá kniha se silným zážitkem z ní ☺

20.04.2018 5 z 5

Páni, kniha ve mě zanechala skutečně hluboký dojem. Už teď vím, že se k této sérii v budoucnu velice radá vrátím. Filmy jsou pěkné ale kniha je úžasná. Skutečně silný zážitek ☺

20.04.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Opět skvělé dílo z pera úchvatné autorky. Skvěle vyvážená akce, romantika, zápletky, zvraty a intriky. Poslední kapitoly opět nejlepší část knihy jak je u autorky dobrým zvykem. Jsem moc zvědavá co přinese válka :)

25.03.2018 5 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Další oblíbenec :)

01.03.2018 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Povídky jsou moc krásně napsané a skvěle dotváří příběh. Bylo velice zajímavé vidět stejné prožitky očima někoho jiného :) moc povedené.

11.02.2018 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Finále...vždycky je trochu smutné, že něco končí a nejinak je tomu u téhle série. Tak dlouho se těšíte, až zjistíte, jak to dopadne a v momentě, kdy si uvědomíte, že se blížíte ke konci knihy, tak jí ani dočíst nechcete :D Co dodat, je vidět, že autorka umí a nikdo si u ní nemůže být ničím jistý. Závěr série byl prostě epický. O to víc to působí, když si uvědomíte, že časová linie od prvního do poledního dílu je cca rok v knihách. Nebudu tvrdit, že to nebylo skvělé (bylo), nebudu tvrdit, že bych nic nezměnila (jasně že ano ale o to víc pocitů to ve mě zanechá) a rozhodně nečekejte nádherný happy end. Jako co si budeme, kdyby to takhle autorka nezakončila, asi by jí lidi ukamenovali ale já v průběhu knihy nejednou brečela. Recenzi jsem si musela nechat hodně odležet, protože bylo třeba hodně věcí zpracovat. Klobouk dolů, je znát, že se autorka vážně zlepšuje.

12.11.2019 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Krásná oddechovka, vnitřní boj s minulostí. Opravdu skvěle

24.02.2019 5 z 5