Mišák240 Mišák240 komentáře u knih

Království Království Jo Nesbø

Zpočátku jsem se do knihy nemohla začíst, potom přišlo pár vypjatých situací, potom jsem se chvílemi opět nutila číst, ale celkově to nebyl špatný příběh, i když úplně můj šálek kávy to nebyl...

09.10.2023 3 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Krásná, milá, dojemná kniha.

22.09.2023 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Opět silný příběh od paní Dvořákové, který čtenáře nutí k zamyšlení, jak z pohledu "viníka", tak z pohledu "oběti".

06.09.2023 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Další velmi čtivý a možná ze série zatím nejlepší díl.

04.09.2023 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Tak u této knihy jsem se opravdu bavila. Poslouchala jsem jako audio, která je namluvená našimi herci komiky a opravdu je to povedená, humorná a oddychová kniha.

28.08.2023 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak to byl opravdu šílený, brutální příběh. A ještě k tomu ten konec. Nebývá mi než se vrhnout na další díl.

22.08.2023 4 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Kniha se mi líbila, od této autorky má první. Bylo to takové oddychové milé pohodové čtení ze života.

21.08.2023 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Kniha se mi líbila, i když jsem čekala o trochu více napětí. A teď jsem ještě zjistila, že kniha má pokračování, mám se nač těšit.

15.08.2023 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Opět kniha nezklamala, nezbývá než se vrhnout na další díl s neohroženým Joonou Linnou.

08.08.2023 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Dojemná čtivá kniha, Colleen nikdy nezklame.

25.07.2023 4 z 5

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Smutné vyprávění 13.-leté židovské dívky Anny, která se skrývá se svou rodinou před Němci a ještě smutnější, že její sen stát se spisovatelkou se nemohl neuskutečnit...

24.07.2023 3 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Přesto všechno, co Eliška jako malá zažila, dokázala vystudovat vysokou školu, pomoci své kamarádce v těžkých chvílích, založit rodinu, i když ji její minulost stále dohání. Zajímavá kniha, jen škoda toho otevřeného konce.

18.07.2023 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Kniha mě bavila, napínavá a dopředu nepředvídatelná a díky otazníku, co je s Marianne si rozhodně nenechám ujít další díl.

07.07.2023 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět další opravdu brutální příběh a pachatel byl pro mě velkým překvapením.

03.07.2023 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Opět zajímavý napínavý příběh. A ten konec??? Nelze jinak než se vrhnout na další díl.

26.06.2023 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Skvělě načtená kniha panem Rímským, opět zamotaný detektivní příběh se zmínkou o skladateli Paganinim a samozřejmě jak jinak než neohrožený Jonna Linna. Příběh se mi líbil.

20.06.2023 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Má první kniha od autora a myslím, že nebyla špatná, pro mě zajímavá v oblasti hypnózy. Zkusím i další díl.

13.06.2023 3 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Opět pěkná čtivá pohodová detektivka, tentokrát se děj odehrává v Beskydech, kde je opět hezky popsaná příroda. Knihy paní Klevisové se mi líbí a těším se na další.

05.06.2023 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Další kniha od paní Klevisové se mi opět líbila. Pohodová detektivka s propleteným dějem a pro mě ještě bonus pěkně popsané přírody na ostrově.

01.06.2023 4 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Jak už zde bylo mnohokrát zmíněno, i já se občas ztrácela v postavách, ale příběh se mi moc líbil. Je zde popsaná doba mezi první, druhou světovou válkou, její konec a vztahy mezi lidmi, které změnila tato doba a nejen v tom dobrém slova smyslu.

29.05.2023 4 z 5