mirunda mirunda komentáře u knih

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Jo tak tento díl byl teda mazec. Rozuzlení prakticky na posledních stranách. Jsem zvědavá,zda bude ještě pokračování, protože by mne zajímalo, jak se bude vyvíjet vztah Jude a Uriaha. Nemůžu jinak, než plný počet hvězdiček.

21.08.2020 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Prvně mi přišlo, že se v knize vůbec nic neděje, ale od druhé půlky knihy už jsem se nemohla odtrhnout a hltala stránku za stránkou. A ten konec?

26.05.2020 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Jo tak to byla ovšem jízda. Jen mi trochu vadil jakoby nedodělaný konec. Mohl být více propracovaný a ne jen na pár stránkách, ale to nic neubralo knize na zajímavosti a čtivosti.

25.02.2020 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Kniha měla spád a líbila se mi více než autorova předchozí. Už se těším na novinku

23.12.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knizka me bavila a mela spad. Konec prekvapil.

05.10.2019 5 z 5

Dívej se, jak umírají Dívej se, jak umírají Ed McBain

Z nostalgie k autorovi dávám aspoň jednu hvězdičku. Dřív jsem na něm vyrostla. Tento příběh mě ale vůbec nebavil, divně vymyšlený, divně napsaný, divné postavy a přesto, že to byla jen jednohubka, četla jsem ji dlouho, neb mě nedokázala vtáhnout do děje.

31.07.2019 1 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Kniha byla krásně napsaná. Příběh se četl velmi dobře. Nebýt společného čtení, asi se k ní nikdy nedostanu a to by byla škoda.

25.07.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Nenáročná oddechovka popisující život jedné rodiny. Velmi dobře se četla.

03.05.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

I když nečtu v tempu jako dřív, i další díl mne moc bavil a těším se na další

01.04.2019 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Kniha se mi velmi dobře četla, až skoro ve třech čtvrtinách mi došlo, kdo je vrahem.

20.03.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Byť jsem už přečetla více knih o holocaustu, které byly rozhodně lepší, musím říct, že i tato mě bavila. Ty šílenosti co se děly, tam nebyly popsány dopodrobna, tak jako třeba v knize Narodili se aby přežili, ale přesto jsem příběh četla jedním dechem a fandila tomu, aby příběh dopadl dobře. Což v tomhle tématu není nikdy jistota.

28.12.2018 4 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

I přesto, že nejsem poslední dny naladěná na knihy, tak mě tato kniha bavila moc. Autorka mě zatím nikdy nezklamala a do poslední chvíle jsem nevěděla, jak to dopadne.

22.07.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Kniha mě moc bavila. Koně miluju a tohle byl jemný a krásný příběh ...

27.06.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Knihu od knihy se autor zlepšuje. Příběh byl napínavý. Jsem spokojená a těším se na další

25.03.2018 5 z 5

Ruka ruku myje Ruka ruku myje J. D. Robb (p)

Klasika. Moje milovaná Eva Dallasová. Nikdy nezklame. Tento příběh byl ale obzvlášť krutý.

25.01.2018 5 z 5

Velké trápení Velké trápení Helena Šmahelová

Byla jsem smutná z celého příběhu. Jako matka nechápu, že někdo dokázal dítě odložit do dětského domova jen tak. Touto knihou plním bod výzvy Oblíbená kniha rodičů ...

22.07.2017 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

U knihy jsem se nahlas smála a rovnou jsem se pustila do dalšího dílu

15.07.2017 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Moc mne bavilo prolínání minulosti a současnosti. Kniha měla úžasný spád a přečetla jsem ji za dva dny. Napínavá od začátku do konce

04.03.2017 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Kniha byla příjemnou oddechovkou, ale jako bestseller bych ji rozhodně nenazvala. Rozhodně nepředčila její knihy Než jsem tě poznala a Dívka již jsi tu zanechal. Čekala jsem asi mnohem víc. Autorka dle mého názoru dřívějšími knihami nasadila příliš vysokou laťku

11.09.2016 4 z 5

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Opět výborná detektivka. Autorka rozhodně nezklamala. Byť vše bylo tak nějak jasné od začátku, tak vlastně nebylo jasné nic až do konce.

13.08.2016 5 z 5