mimisko mimisko komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Opravdu krásné čtení. Tohle mne chytlo tak, že jsem knihu přečetla na jeden zátah. Téma, které je bohužel v dnešní době hodně aktuální a děje se v mnoha vztazích. Graham byl opravdový chlap, který se pral do posledních sil. Dávno se mi tolik nelíbil hlavní mužský hrdina jako tady. A neodsoudila jsem ho ani za to co proved. Chápala jsem ho. Hezké vykreslení hlavní hrdinky. Jak se z Quinn, normální milující ženy a manželky stane bytost posedlá touhou po něčem co nemůže mít, po tom jak ji to úplně pohltí a rozerve na kusy protože naděje umírá poslední a ta zároveň živí a podporuje to co se z ní stalo. Chápala jsem i ji ale některé věci bych udělala úplně jinak. Tehdy a teď. Dva príbehy kde je cítit neskutečná láska a krásna chemie mezi dvěma hlavními hrdiny. Ona toto ale Colleen prostě umí.

11.02.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Na pokračování série jsem se těšila a moc se mi líbil i tenhle díl. Autorku mám ráda (teda kromě série Royal) a její styl psaní mne baví. Brenna je proste roštenka a vi o tom, a to se mi prostě líbí. A její ostrý jazyk dokáže srovnat do latě nejen Jakea. No a Jake je prostě charakter. S Brennou si to slovně hezky umí rozdat ale taky dokáže dát najevo že se mu ta holka líbí a nechodí dlouho kolem horké kaše. Hodně mne bavila vedlejší postava Holise už v Lovu jsem si ho užívala a tady ještě víc hlavně když nabehla na scénu Rupi. Sečteno, podtrženo už se těším na trojku s Hunterem a doufám, že to k nám dorazí co nejdříve, protože se už nemohu dočkat.

18.10.2019 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Tuto autorku jsem po přečtení Kontraktu odložila do škatulky ,,nebudu už číst" ale hodnocení a zdejší komentáře vzbudily zvědavost a tak jsem si příběh Zrzky a Maxxe nakonec přečetla. Zaplaťpánbu konečně romance, kde hlavní hrdina není bohatší jak zakladatel Tesly ale normální chlap co maká rukama a Zrzka co si umí poradit za každé situace a srovnat věci do latě. Se to četlo dobře, brnkačka.

23.01.2022 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Knížka co mne chytla hned od prvních řádků a to to autorka rozjíždí hned od první stránky těžkým tématem. Prostě jsem četla do hluboké noci - rána až neuplynulo poslední slovo. River byl úžasný jeho postava byla vykreslená více citlivě. Carrie byla zlatíčko a líbilo se mi jak si k sobě razí cestu. Škoda, že závěr autorka malinko odflákla, určitě by si hrdinové zasloužili ještě pár stránek navíc. Nicméně mne se to líbilo a čtení jsem si užila.

05.09.2020 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Nebyly tohle nejdelší námluvy v knižní historii? Hodně, hodně ale fakt hodně zdlouhavý a nudný rozjezd plný popisu, trénovaní, cvičení a já nevím čeho dalšího protože jsem to přeskakovala. Bylo to delší než rýma mé dcery a já si pořad říkala jo a teď to přijde a ono ne tak čtu dál a zas nic. Ono to přišlo opravdu až ve 3/4 knihy. Kniha mohla mít klidně o 200 stran méně a vůbec o nic by čtenář nepřišel. Jinak to nebylo špatné autorka píše vtipným svižným stylem až teda na tolik nesmyslně nudných a zbytečných pasáží.

24.01.2020 3 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Nechápu, že jsem tuto knihu objevila až teď. Bylo to prostě výborné. Žádná postava mi nelezla na nervy. Všichni se chovali dospělo, zde nenajde žádné ufňukané nány, které řeší blbosti a lezou vám celý příběh na nervy, Žádné nesmyslné dialogy o ničem. Možná místo někdy zdlouhavých opisu mohla autorka ještě víc přidat s vnitřních úvah Natálie nebo Åsi. Za mne supr čtení.

01.03.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Já až tak moc vysoko hodnotit nebudu. Celá série mne baví ale tady bylo spoustu ale. Nějak jsem nepochopila proč je Trent takový divný hovado. Vyrůstal v milující rodině, měl rodiče a že byl chudý a míšenec no a? To se nějak autorce nepovedlo. Já mu to prostě nežrala a kazilo mi to dojem. Edie mi celý príbeh nejak rušila, měla obří srdce a trpělivost ale autorka chtěla mít hrdinku teenegerku a navíc chytrou co ve škole mela čtyřky, krasnou ale ne až zas tak krásnou protože dle popisu byla jako deska bez nějaké vyraznejsi postavy, zato skoro pornohvezda, nezávislá ale pak vlastně závislá na penězích, které potrebovala pro vy víte koho, téměř ženu, která bude dělat mámu i když vypadá na starší ségru. Já vím já vím autorka chtěla prostě náctiletý zázrak tak si ho vytvořila. Za mne byl Vicious nej.

29.05.2020 3 z 5

Uf u této knihy jsme měla pocit, že autorka ždíma hádam každou stránku. Nechápu to vysoké hodnocení tady. Nudný začátek, profese hlavní hrdinky absolutní nesmysl. Žena s doktorátem založí seznamovací agenturu, to jako fakt? Navíc o vztazích ví asi tolik co koza o voze. I když Bram občas opisoval jak je to úžasné, že vede takovou agentúru a jak je ona úžasná spíše jsem měla pocit, že sám tomu nevěří. Samotná Julie mne místy neskutečně štvala nebo mi lezla na nervy svou zabedněností. Jediné plus za to, že nevzdychala a neochkala nad Bramem pokaždé když ho potkala. Kniha měla být zábavná a humorně podaná romance ale dle mne se to autorce nepovedlo.

16.02.2020 2 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

To byla jízda. Už dlho som nečítala nič v slovenčine a táto kniha mi sadla. Mám síce pár výhrad k hlavnej hrdinke, ktorej chovanie v niektorých prípadoch je menej predvydateľné ako aprílové počasie ale chápem čo tým autorka chcela dosiahnuť. Wolfe bol super, chápala som ho a fandila som mu. Táto kniha mala krásne fungujúcu chémiu medzi hlavnými hrdinami. Čo dodať, tlieskam a určite som to nečítala prvý a posledný krát.

03.12.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tahle kniha se mi líbila. Líbilo se mi, že se mi Vicious nelíbil. On je to spíše anti hrdina než hrdina. Líbilo se mi, ze Emilia nebyla nana, která vzdycha a ochka pokaždé když Viciouse potká ale žena pevne nohama na zemi ale občas si ulitne a nebojí se Viciouse zrušit jak jarni sníh. Podobného magora jako byl Vicious jsem v knižce dlouho nepotkala. On to totiž fakt byl nějaký,, pad'' jestli socio nebo psycho nevím já psychologii nestudovala ale byl tak chudak nenormální, že mne to bavilo číst hlavně kuli němu.

11.10.2019 4 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Vubec jsem necekala takovou paradu. Tato knizka byla pro mne naprosto vyvazena. Damian je pro mne hrdina, na ktereho nezapomenu. Libilo se mi jak sel za svim a nemenil nazor jak aprilove pocasi. Taky se mi libilo, ze kniha se odehrava v delsi casove rovine vlastne vypravi celozivotni pribeh dvou lidi, kteri se kuli jedne male nepozornosti dostali do uplne jineho sveta. Vetsinou knihy 2x nectu. Tuto si ale urcite druhy krat prectu, stoji za to.

12.07.2019 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Prokurátor byl prostě dobrý. Žádné nesmyslné natahování hloupými dialogy. I odhalení Kingy proč dělá co nechce netrvalo dlouho takže jsme nemusela číst třičtvrtě knihy o blbosteh jako to mají ve zvyku hlavně americké autorky. Lukasz byl občas na můj vkus až hodně vyhrocenej a jen z jedné scény jsem tam byla trochu překvapená, kde jsem si řekla tak tohle autorka až moc přepískla. Kinga byla dobrá, dokázala si přiznat své chyby, zkrotit divokého mustanga Lukasze a osedlat ho. Detektivní zápletka promyšlená žádná nuda a napětí ve správné míře. Prokurátor určitě není krok vedle ale trefa do černého a já se rozhodně bavila.

05.04.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Slabší než první díl, který byl pro mne wow. Toto bylo občas přitažené za vlasy. Autorka se snažila z Deana udělat většího padoucha než skutečně byl a já jí to nějak nesežrala. Prostě Vicious je jen jeden :-). Rosie mi nevadila, ale nějak jsem si k ní déle hledala cestu možná proto že Deanův charakter byl více rozvinutý a autorka se zaměřila víc na něj než na Rosie coz možná dle názvu knihy dává i smysl. Slabší ale ne špatné.

23.03.2020 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Čekala jsem nějakou ulepenou slaďarnu a k mému překvapení to byla docela dobře kniha s temnějším příběhem a drsnější atmosférou. Leka antihrdina, drsňák a přes to s citlivou a odevzdanou duši. Ne každý má na růžích ustláno a proto dělal to co dělal. Bitsy mi v druhé polovině knihy občas lezla na nervy ale bylo to nejspíš její věkem, prostě nebyla ještě úplně dospělá. Za mne překvápko.

11.02.2020 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Jak já jsem se na další ,,kenedijovku" těšila tak mne to hodně rychle přešlo. To hádám ani Elle nepsala, nebo psala? No nic. Hlavní nesympatická hrdinka, u které jsem opravdu hodně často převracela oči. Nenadchlo, čekala jsem od Elle víc tak hádám příště.

18.08.2020 2 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Ja to prostě nedokážu dočíst dokonce. Max se mi vůbec nelíbí, nejdriv ho autorka vykreslí jako blba, který prefikne vše co má díru =pozor SPOILER=ještě nevystydlo tělo jeho bratra a už ojíždí švagrovou a ta tak strašně milovala svého manžela, že ojíždí jeho bratra jako wtf kdo má věřit takovým postavám, že mají nějaké city? Alessie je větší šmudla, než Šmudla a on se najednou strašně zamiluje. Pred ní si u něj kliku podávaly jedna kost za druhou a on si najednou všimne uklízečku. Hřebík do rakve zlatluklo její panenství ve 23 letech. Forma vyprávění mi zas až tolik nevadila ale tato pohádka je až příliš nedotažená aby měl z ní čtenář pocit dobré knihy.

03.11.2019 1 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Toto se povedlo. Málokdy mám raději hl. hrdinku než hrdinu. Tady u mne Summer vyhrála.

15.05.2019 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Táto kniha je taký paskvil, že absolútne nechápem to vysoké hodnotenie. Nebudem ani opisovať jak mi Elisa liezla na nervy a Nero sa choval jak malé decko. Do čítania som sa nútila a knihu som aj tak čítala 2 týždne. Za mňa bohužiaľ nie.

09.09.2023 odpad!

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Jak tohle hodnotit? Z předešlých knih víme,že hrdinové této autorky dělají často nepochopitelné věci. Tady toho ale bylo až moc a já si říkala jsou normální nebo to bylo nějaké jejich Alter ego? Tolik nesmyslných skutků... U hrdinů mi chybělo i takové to jiskření, které například autorka perfektně předvedla v Ukradeném polibku nebo ve Viciousovi. Tady žádná chemie prostě u hrdinů nebyla. Kamarádství, špičkování, láska ale chemie bod mrazu.
Díky ostatním postavám a příběhu, který se odehrával v pozadí dávam **** ale jinak by to bylo za ***.

13.04.2022 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Začíst se do příběhu mi dělalo problém. Já nevím jestli je autorka nějak feministicky založená ale tak stupidní mužskou postavu jsem už dlouho neviděla, vlastně nečetla. Lovec co ví o čerodějnicích tolik co koza o voze, byl opravdu k smíchu. Dál ten svět kde se celá táto komedie odehrává není nijak popsán. Jednou máte pocit že jste ve středověku, pak zas ve viktoriánské Anglii kde si páni jezdí v kočárech, pak v moderní době kde se chodí do cukrárny a nakupovat. Různé předměty jako injekční stříkačka, koupelna, obchody, hospody, cukrárny, to jak hl. hrdinka mluvila...No nevím prostě tohle ne. Taková slátanina bez hlavy a paty. Další díly číst určitě nebudu.

07.06.2020 2 z 5