Miluna40 Miluna40 komentáře u knih

Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky P. D. James (p)

Tenka knizka,dobra do mhd. Nektere povidky se mi libily moc. Posledni byla fakt dobra i vtipna.

10.11.2019

Tichá dohoda Tichá dohoda Elia Kazan

Skvela

04.10.2019 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Libil se mi konec. Jinak jsem si nezvolila dobre. Pro mne trochu utahane a vetsi cast knihy o nesnasenlive skorotchyni. Bohuzel hlavni zenska postava mi prisla slaba,moc si toho nechala libit a muzsky hrdina trochu slizsky,trochu slaboch,a lidsky smejd. Docetla jsem ji v nadeji,ze konec bude jiny nez vypada. Coz se splnilo.

09.09.2019 2 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Cetla jsem ji uz strasne davno, dobre napsana a rikam i nadcasova

06.09.2019 4 z 5

Odvrácená strana půlnoci Odvrácená strana půlnoci Sidney Sheldon

Skvela! Doporucuji. Ctiva,napinava a nakonec i zajimave finale. A libila se mi i Vzpominky na pulnoc.

06.09.2019 5 z 5

Pěstitelka růží Pěstitelka růží Charlotte Link

Uz je to par let co jsem ji cetla a moc se mi libila. Asi nejvic z jejich knih. Nenudila jsem se,doporucuji

04.09.2019 4 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Libila se mi. Konec jsem nepredvidala a nadchlo me,ze dej neprobihal ani nekoncil predvidatelne. Doporucuji

26.12.2020 4 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Nic pro muze pohodove,napinave,zenske cteni:-)

26.12.2020 3 z 5

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

Ani thriler a ani psycho roman. Hlavni hrdinka des,lezla mi na nervy uplne vsim,nakonec jako ostatni postavy. Vubec nevim proc jsem docetla,kdyz me nebavila. Takze za to hvezdu,docetla jsem. Nenasla jsem v knize nic hezkeho a ani pozitivniho teda krom lasky Nicka ke Clare a te neveri ani ona sama. A druhou hvezdu davam za postoj,ze jeden je schopen vseho,kdyz mu zal zatemni mozek a ze vidime a verime cemu chceme a nehledame vysvetlujici fakta. Naopak. Hlavni hrdinka si vse prizpusobuje,aby to zapadlo do jeji predstavy a ignoruje vse ostatni.

15.08.2020 2 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Zvlastni,zajimava,je o cem premyslet. A nakonec,muze se to stat ........ tezko napsat vic,abych moc neprozradila a tak doporucuji precist.

02.05.2020 3 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Po necele tretine jsem knihu odlozila,vubec jsem se nezacetla

28.02.2020 odpad!

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Cetla se dobre,napinava. Doporucuji kdo ma rad klasicke detektivky. A zajimave,ze vsechno dobre nedopadne.

14.01.2020 4 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Nezacetla jsem se

20.12.2019 1 z 5

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Nejlepsi byly scenky ze soudni sine. A manzelske rozhovory.Ja to vidim takto,on to popisuje tak,ze to vyzni uplne jinak. Staci trochu jiny slovosled,ton hlasu a z normalni situace vznikne scena. Manzel je skvely manipulator,umi to se slovy a manzelske rozhovory jsou temer psychopaticke. Nemusi padnout ani jedna nadavka a presto si hrdinka pripada jako naprosto zbytecny tvor. Jinak klasicka knizka pro zeny.

11.09.2019 2 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Nenadchne,neurazi...jako cteni na den u vody,proc ne. Ale necekejte velke napeti nebo zahadu. Pobavilo mne jedno rozuzleni,nechci naplno rici,abych nezkazila prekvapeni nekomu,kdo si ji trebas chce precist.

09.09.2019 2 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Nic moc

07.09.2019

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Tesila jsem se na ni,ocekavala jsem ale vic. Je to 3 kniha,kterou jsem od nej precetla a ktera je ze stejneho prostredi. Mozna kdybych ji cetla jako prvni, bavila by me vic. Popis prirody a naznaceni charakteru lidi je ve vsech stejny a tim mi uz prijde nudny. Zacatek dobry ( i kdyz uz tusite,ze to nebude jak to vypada) a konec pritazeny za vlasy. A co se tyka policistky,to mi prislo uplne pitome. Chybelo prijemne napeti detektivky.

07.09.2019 1 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tezko jsem se dostavala pres zacatek,nesedel mi styl ani mluva a celkove mne tato kniha zklamala. Zrejme jsem mela velka ocekavani.

06.09.2019

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

3/4 knihy byla super,bavila,zajimava. Posledni cast nic moc a konec mi prisel jako kdyz dojde napad a energie. Skoda jinak by byla skvela.

06.09.2019

Skála Skála Peter May

Cetla jsem ji v lete,u vody a pro mne dovolenkova kniha. Zadny drastak a desitky mrtvol a super popsana proroda a prostredi. Ted se chystam na jeho knihu Ochranim Te.

03.09.2019