mignon mignon komentáře u knih

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Nevím, no. Četlo se to dobře, ale.. čekala jsem nějaké vau, které se nedostavilo. Bohužel mi přijde, že čeští autoři neumí zajímavě psát. Tři hvězdičky z pěti.

05.02.2024 3 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

První knížka od této autorky a hned trefa. Skvělý čtivý styl, zajímavé téma (kdo z nás se alespoň v něčem nepozná!), trochu psycho.. Moc se mi to líbilo.

13.10.2023 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Půjdu proti proudu, ale za mě naprosto zbytečná kniha. Čekala jsem zajímavý příběh a nenašla. Nějak nevidím důvod se pořád rýpat v minulosti a utrpení a ještě si to užívat..

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Super počin. Čtivé, zajímavé téma, psycho k tomu.. Moc se mi to líbilo.

Teorie podivnosti Teorie podivnosti Pavla Horáková

ANO! Kdybych uměla psát, napsala bych přesně tuto knížku. :)

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Nedočetla jsem. Pocitově mi připomínalo Vrány P. Dvořákové (které se mi naopak moc líbily), ale takové neučesané, nevyzrálé.. Vůbec jsem neměla chuť to v této podobě dočíst. Souhlasím s uživatelem los.

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Jo. Hustý. Mrazivý a uvěřitelný. Doporučuju.

13.10.2023 5 z 5

Odloučeni zjara Odloučeni zjara Mary Westmacott (p)

Velmi zajímavé, hluboké, niterné drama. Pro mě velké překvapení.

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Chvíli bavilo hodně, pak chvíli ne, pak zase jo.. Dávám slabší čtyři hvězdičky. :)

Procitnutí Procitnutí Nora Roberts

Škoda. Noru mám moc ráda a těšila jsem se na další "hitovku". Za mě ale jedna z těch slabších. Nuda, nuda a rozplizlý začátek. Kam se hrabe třeba na sérii Tři klíče, apod.

Hodně jsem nikde Hodně jsem nikde Michael Třeštík

Jednoznačně pět hvězdiček; prostě další skvělá a poutava knížka od M. Třeštíka.

29.04.2024 5 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

No nevím... Asi tak do půlky dobrý, ale pak už mě to nebavilo, zvláštně překombinovane, jednu zápletku jsem tušila, hodně mi to připomínalo Hodnou sestru, jen o mnoho hůř napsanou.. Zmatené, za mě to nestojí za to.

21.10.2023 3 z 5

Spodní proudy Spodní proudy Nora Roberts

Na to, že to je od Nory, tak mě to vůbec nebavilo a trápila jsem se. Některé věci mi přišly dost na sílu. Nedočteno.

13.10.2023

Matylda a Růžovej vlk Matylda a Růžovej vlk Jana Šrámková

Ze začátku jsem si říkala "cože?!?", ale nakonec mě Růžák vtáhl a docela jsem si čtení užila.

Holka mimo rytmus Holka mimo rytmus Becky Albertalli

Hezky se četla, za mě lepší než Simon.

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Tyjo, měla jsem opravdu velký problém tuto knížku dokončit. Přitom téma zajímavé. Škoda, mám tuto autorku ráda.

Jak zkrotit svůdníka Jak zkrotit svůdníka Evie Dunmore

Těšila jsem se na další díl, ale tito hrdinové mi nějak nepřirostli k srdci. Škoda.

13.10.2023 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Nodopr, co ten konec?!? To jsem fakt nečekala.

08.04.2024

Ema a kouzelná kniha Ema a kouzelná kniha Petra Braunová

To byla teda blbost.. Nalákala nás obálka a anotace, ale dost jsme se s touto knížkou při večerním čtení natrápily.. Pořád jsme čekaly, kdy se konečně začne něco dít - dlouhé popisné části jsem zkracovala, jak jen to šlo, a stejně to byla nuda nuda nuda. Celou knihu čekáte na slibovaný děj a pointu celého příběhu - a to se všechno uděje až v poslední kapitole. Škoda, rozhodně nedoporučuju.

23.11.2023 1 z 5

Proměna Proměna Nora Roberts

Tohle bylo už trošku lepší než první díl, ale stále za mě slabota a stále málo uvěřitelné fantasy.

13.10.2023 3 z 5