Ema a kouzelná kniha

Nechte se unést napínavým pohádkovým příběhem o Emě a její kouzelné knize. Ema žije v domě pro opuštěné děti a jsou s ní problémy… možná i proto, že má schopnost vidět neviděné a slyšet neslyšené. Touhou všech dívek z domu je navštívit jednou v životě, a to v den svých desátých narozenin, Město. I Ema se konečně dočká. Co podivuhodného a strastiplného prožije v Městě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33998/ema-a-kouzelna-kniha-33998.jpg 4.251
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Ema a kouzelná kniha

Knihomolka582

Knížku jsem četla asi ve druhé třídě a to byla, tak strašně krásná knížka. Byla jsem z ní nadšená.

Sirius

Tohle je obrovský. Je to hřejivý, milý a zároveň šíleně smutný a melancholický. A hodně magický. Šedivý a zároveň barevný Co všechno se stane, když se jedenáctiletá Ema dostane poprvé do města a navštíví antikvariát... a nejen o tom je tahle kniha. Ema a kouzelná kniha v sobě parádně snoubí nádhernej text Petry Braunové a krásný ilustrace Evy Chupíkový (který navíc díky velkýmu formátu parádně vyniknou). A čte se to samo. Za mě jedna z nejlepších knížek, jaký jsem za poslední měsíce četl. Jako dělaný k hrnku horkýho kakaa. Určeno všem dětem od miminka až po staroušky.

foxi_ii

To byl tak krásný příběh. Starší vydání jsem bohužel neměla šanci vidět, ale tohle bylo tak krásně zpracované.
Těším se, až knihu budu číst dceři až bude starší, teď to bylo spíše čtení pro mě, ale zato pohlazení po mé dětské dušičce.
Navíc mě opravdu překvapilo, že jsem nečekala konec, což u takových knížek většinou poznáte aspoň z půlky!

Jituška82

Knížku mě zaujala u jedné moji žačky v druhé třídě a tak jsem si ji půjčila... Krásný příběh,který není předvídatelný.... Knížka,která pohladí.

Vickie

Asi pro menší věkovou kategorii...

martin č.

První "dlouhý souvislý příběh", který jsem četl dceři (v jejích necelých 5ti letech) na pokračování. Myslím, že se jí líbil (mně se tedy líbil moc) a určitě se jí líbily krásné ilustrace Evy Chlupíkové (mně se líbily taky moc).
Věřím, že knížku budeme číst i s druhou dcerou za pár let znovu, přece jen je tam spousta otázek a věcí k přemýšlení.

animovanej medv

Kniha mě bavila až na poslední kapitolu, ta mi přišla už přehnaná.

Mosula

Na knížku jsem narazila náhodou, když jsem čekala, až na Jatkách78 otevřou divákům brány divadla. Přečetla jsem prvních pár stránek a věděla, že knížku musím mít doma. Naštěstí ji v knihkupectví ještě měli, ačkoli na webu psali, že je rozebraná. Kouzelná kniha s dojemným příběhem ideální na melancholické zimní odpoledne. Dojem z knížky umocní krásné ilustrace Evy Chupíkové.

Petra Braunová
česká, 1967

všechny knihy autora

Kniha Ema a kouzelná kniha je: