mignon mignon komentáře u knih

Hodně jsem nikde Hodně jsem nikde Michael Třeštík

Jednoznačně pět hvězdiček; prostě další skvělá a poutava knížka od M. Třeštíka.

29.04.2024 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Nodopr, co ten konec?!? To jsem fakt nečekala.

08.04.2024

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Nevím, no. Četlo se to dobře, ale.. čekala jsem nějaké vau, které se nedostavilo. Bohužel mi přijde, že čeští autoři neumí zajímavě psát. Tři hvězdičky z pěti.

05.02.2024 3 z 5

Ema a kouzelná kniha Ema a kouzelná kniha Petra Braunová

To byla teda blbost.. Nalákala nás obálka a anotace, ale dost jsme se s touto knížkou při večerním čtení natrápily.. Pořád jsme čekaly, kdy se konečně začne něco dít - dlouhé popisné části jsem zkracovala, jak jen to šlo, a stejně to byla nuda nuda nuda. Celou knihu čekáte na slibovaný děj a pointu celého příběhu - a to se všechno uděje až v poslední kapitole. Škoda, rozhodně nedoporučuju.

23.11.2023 1 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

No nevím... Asi tak do půlky dobrý, ale pak už mě to nebavilo, zvláštně překombinovane, jednu zápletku jsem tušila, hodně mi to připomínalo Hodnou sestru, jen o mnoho hůř napsanou.. Zmatené, za mě to nestojí za to.

21.10.2023 3 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Půjdu proti proudu, ale za mě naprosto zbytečná kniha. Čekala jsem zajímavý příběh a nenašla. Nějak nevidím důvod se pořád rýpat v minulosti a utrpení a ještě si to užívat..

Spodní proudy Spodní proudy Nora Roberts

Na to, že to je od Nory, tak mě to vůbec nebavilo a trápila jsem se. Některé věci mi přišly dost na sílu. Nedočteno.

13.10.2023

Odloučeni zjara Odloučeni zjara Mary Westmacott (p)

Velmi zajímavé, hluboké, niterné drama. Pro mě velké překvapení.

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Nedočetla jsem. Pocitově mi připomínalo Vrány P. Dvořákové (které se mi naopak moc líbily), ale takové neučesané, nevyzrálé.. Vůbec jsem neměla chuť to v této podobě dočíst. Souhlasím s uživatelem los.

Proměna Proměna Nora Roberts

Tohle bylo už trošku lepší než první díl, ale stále za mě slabota a stále málo uvěřitelné fantasy.

13.10.2023 3 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Chvíli bavilo hodně, pak chvíli ne, pak zase jo.. Dávám slabší čtyři hvězdičky. :)

Matylda a Růžovej vlk Matylda a Růžovej vlk Jana Šrámková

Ze začátku jsem si říkala "cože?!?", ale nakonec mě Růžák vtáhl a docela jsem si čtení užila.

Jeho a její Jeho a její Alice Feeney

Uf, asi bych už nic podobného číst nechtěla :) Psycho, drama, popisy vražd.. A celé až moc zašmodrchané. Příště radši sáhnu po něčem "normálnějsím".. :)

Mořský detektiv Mořský detektiv Mark Douglas-Home

Zajímavé téma, ale celkově dost roztahané. Chtělo by to vyšperkovat a některé části zkrátit. Třeba ty, které moc nesouvisí s dějem. :)

13.10.2023 3 z 5

Tajemné dopisy Tajemné dopisy Hannah Reynolds

Hezké téma, zajímavé propojení historie a současnosti. Sympatičtí hrdinové, zajímavé prostředí, za mě jednoznačně palec nahoru. A závěr potěšil ;)

Holka mimo rytmus Holka mimo rytmus Becky Albertalli

Hezky se četla, za mě lepší než Simon.

Teorie podivnosti Teorie podivnosti Pavla Horáková

ANO! Kdybych uměla psát, napsala bych přesně tuto knížku. :)

Sestry Springovy Sestry Springovy Anna Todd

Moc se mi knížka líbila, byla čtivá a všechny sestry mě bavily.

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Jo. Hustý. Mrazivý a uvěřitelný. Doporučuju.

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

První knížka od této autorky a hned trefa. Skvělý čtivý styl, zajímavé téma (kdo z nás se alespoň v něčem nepozná!), trochu psycho.. Moc se mi to líbilo.