Michnicka Michnicka komentáře u knih

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Tak tohle bylo něco! Od první stránky jsem nedokázala přestat. Za poslední dobu nejlepší kniha jako jsem četla. Byla jsem u ní celou dobu napnutá jako kšandy. Doporučuji všem přečíst.

06.04.2017 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Četla se sama, jen mě mrzí ten urychlený konec.

29.03.2017 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Bála jsem, se na začátku o miminko a na konci o tu holčičku. Kniha je moc hezky promyšlená, líbí se mi jak autorka píše. Víte co se ostatním postavám honí hlavou. TO s Tomovo bratrem jsem tušila po chvilce čtení knihy, bylo to dost předvídavé, ale nic nemění na tom, že se mi kniha moc líbila.

29.03.2017 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Četla se mi moc dobře a několikrát jsem se u ní zasmála i nahlas.

04.02.2017 4 z 5

Krev není voda Krev není voda Jackie Collins

Škoda že poslední, miluji tuto sérii o Santagelových.

10.01.2017 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Výborná detektivka, která byla napínavá už od začátku. Nedokázala jsem jí na dlouho odložit, přečetla jsem během chvilky. Celý děj je promyšlený a konec vymazlený. Nic neuspěchal, ani zbytečně neprodlužoval. Doporučuji všem!

13.12.2016 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Přála jsem si knihu po shlédnutí pana Hartla u pana Krause. Přišel mi moc sympatický a o knize hezky mluvil. Kniha je promyšlená, přesto že se skoro žádné situace sourozenců neopakuje, hezky na sebe vše navazuje, když čtete druhou stranu. Já začala Jáchmem. Kniha mě nezklamala, je to hezký příběh.

03.12.2016 4 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Bylo to hezké počtení. Po dlouhé době pro mě něco jiného. Myslím si ale, že kdyby byla kniha na méně stranách, tak by jí to neuškodilo. Ba naopak. Chvilkama jsem se přistihla, že přeskakuji. Krásná obálka, hezký příběh. Za mě tři podtržené hvězdičky.

16.10.2016 3 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Depresivní a smutná. Víc nevím co k této knize napsat.

01.10.2016 2 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Dost dobrý! Ani v nejmenším mě nenapadlo kdo a proč to dělá!

10.08.2016 5 z 5

Ještě se setkáme Ještě se setkáme Mary Higgins Clark

Vždy tipuji a netrefila. :-) Četla se hezky, konec překvapivý. Už jen pár knih a mám od této spisovatelky všechny. Nejvíc mi ale utkvěla v paměti kniha,, Tatínkova holčička.,,

21.07.2016 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha je moc hezká, oddechová a promyšlená. Kdyby byl ale vynechán poslední příběh o paní Dobrovolné, tak bych dala plný počet hvězdiček. Přečetla jsem za dva dny a nemohla jsem odložit, protože to mělo pěkný spád, jen ten konec mě zamrzel.

12.07.2016 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Tolik jsem se těšila na další knihu od této spisovatelky, ale jsem bohudík, nebo i bohužel nabažená předchozíma knížkama, které byly o hodně lepší. Četlo se to ale hezky, jen moc natažené a ve finále o ničem.

23.06.2016 3 z 5

Vtipné, neuvěřitelné počteníčko.

08.06.2016 3 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Poprvé mě Coben moc nebavil, bylo to až až natežené, ale konec byl úplně peckový! Ty konce mě baví u něj nejvíce, napínavé jako kšandy a naprosto nečekané.

08.06.2016 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Spisovatelka zaujme čestné místo mezi autory od kterých já ráda čtu. Knížka se četla náramně. Poutavý příběh a moc se mi líbilo že to vlastně nebyl jen příběh Alice, no a konec jako z pohádky, to mám ráda. Jak bylo už psáno, každý z nás by občas potřebovat ránu do hlavy. :-)

20.03.2016 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Jedním slovem pecka! Zase mi doma vše stálo! Bordel - nebordel, prádlo - neprádlo.Tahle kniha mě pohltila a nedala se odložit. Naštěstí jsem jí měla za necelé tři dny přečtenou, což je u mě hodně rychlé.:-) Opravdu si zaslouží plný počet hvězdiček!

25.02.2016 5 z 5

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Pobavilo, příjemná oddechovka do práce na pauzu.

14.02.2016 4 z 5

Příběhy draka Balabána Příběhy draka Balabána Jaroslav Perry

Povedená, krásná, poutavá pohádka. Drak je velmi promyšlený a pro děti je moc pěkně napsán. Hanička, Jára a Verunka udělaly dobře, že tatínka přemluvily, aby napsal pohádky, které jim vyprávěl. A že to bylo až 30 let po odvyprávění je jedině dobře, protože my bychom asi dříve na tuto knihu nenarazily. Děkujeme za ni. U nás je na prvním místě.

03.01.2016 5 z 5

Co se zdá medvědům Co se zdá medvědům Jiří Kahoun

Ježíšek se prostě překonal. Moc hezké příběhy, tak akorát dlouhé před spaním a moji klucí se na ní každý večer těší.

03.01.2016 5 z 5