Michnicka Michnicka komentáře u knih

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Nádhera. Jinak se to ani popsat nedá. Úplně mě kniha pohltila a s hrdinkami jsem se smála a v druhé polovině i poplakala. Jsem ráda, že jsem byla chvilku ponořená do příběhu Laděny, Kamily a Ilony. Neskutečně silné to ženy a jsem ráda že kniha skončila dobře. Krásné. Takový je život......

07.01.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Přečteno za 3 večery. Párkrát jsem myslela, že to vzdâm, protože mi bylo strašně líto toho kluka (červ), ale víc prozradit nemohu. Každopádně kdo to vydrží jako já, nebude litovat, jako u každé knhy Pána Cartera. Smekám a jdu se bát u dalšího.

09.12.2018 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Moc mě to nebavilo a nutila jsem se do čtení, abych už mohla číst něco jiného. Na pana Hartla ale určitě nezanevírám a ráda si od něj přečtu další knihu. Líbí se mi jeho styl psaní. Snad příště bude něco více zábavné, nebo napínavé jako prvok, šampón, tečka a Karel.

05.12.2018 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Já vím že u každého pokračování jen a jen chválím, ale to jinak nejde. Prostě opět dokonale napínavé, místy jsem měla i husí kůži. PAN Carter umí. Ještě že mám všechny díly.

05.09.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jako velmi jsem si odpočinula od těch mých detektivních krváků! Tohle byla naprostá pecka. Super postavy se kterými jsem sympatizovala a těšila se na čtení. Skvěle napsané z obou pohledů hlavních postav. Za den jsem dala 300 stran, což u mě vzhledem k času není vůbec normální. Přeji si mít všechny díly v knihovně.

18.05.2018

Patříš mi Patříš mi Mary Higgins Clark

Jako vždy parádní. Napínavé, překvapivé a pachatele jsem opravdu netipovala.

18.05.2018

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Chvilku jsem si od Cobena odpočala a těšila se na čtvrtý díl. I když byl opět brutální a napínavý, tak za mě zatím slabší než předchozí. Nic to ale nemění na tom, že je to super promyšlený příběh a vraha by jste zaručeně nečekaly jako jsem ho nečekala já. I když to v průběhu knihy moc nedává smysl, vše do sebe na konci krásně zapadne.

14.03.2018 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Ještě sice nemám dočteno, ale musela jsem se kouknout na komentáře, protože jsem za polovinou a kniha je docela čtivá, ale těch zbytečných stránek a neustálého a zbytečného rozepisování je tam opravdu mnoho. Popis návštěvy restaurace, podrobné vypisování co si kdo dal a jaká to byla porce, k tomu pití...........u cesty autem se divím, že autorka nenapsala kolik bylo cestou benzínových stanic a o věznici, kde se popsala kdejaká chodba, kolik minuly dveří a jakou měly barvu a ve finále to s dějem nemá nic společného mě už číst unavuje a přistihuji se, jak už skáču. Kniha by mohla byt poloviční a mělo by to lepší spád, kdyby se toho tolik zbytečně nepopisovalo. To knize uškodilo, ale jinak je to zajímavé.

12.02.2018

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Musela jsem i po prvním dílu přečíst pokračování. Bylo to fajn a řekla bych, že ještě lepší, než díl první. Teď už se ale radši vrhnu na nějaký jiný žánr. Bezva oddechovka a na dovolenou, nebo víkend, kdy je venku škaredě je to ideální čtení.

12.02.2018

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Velmi nápadité a milé čtení. Kniha se mi líbila a dopřála mi oddech od krváků a detektivek, které běžně čtu. Přečtena za chvilku a bavila mě.

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Čtu všechny díly popořadě. Tento třetí díl se mi líbil nejvíce a to samé jsem říkala o druhém po jeho přečtení a u dvojitého kříže, kterým jsem začala jsem byla přesvědčená, že napínavější to už nemůže být. Jsem ráda, že jsem se o tomto spisovateli doslechla. Musím se ale přiznat, že si od něj teď dám na chvilku pausu a přečtu radši jiný žánr. Noční lovec byl napínavý, brutální a velmi dobře promyšlený příběh.

01.02.2018

Popravčí Popravčí Chris Carter

Moc napínavé, i když dávám pět hvězd a byla jsem příběhem unesená, tak provedení vražd bylo kolikrát vážně nechutné a byla jsem ráda, že nečtu jen večer před spaním. Pohádka na dobrou noc to vážně nebyla.

01.10.2017 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Naprosto napínavá, úžasná kniha. Za mě nový oblíbený spisovatel. Okolo příběhu žádný zbytečný čajíček, vtipné dialogy s kolegou a sympatie s hlavním detektivem i jeho parťákem. A sériový vrah byl nečekaný... Za mě plný počet a jdu na další!

04.08.2017 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Mám knihy od Cobena moc moc ráda, ale u téhle jsem se nudila, neustále jsem se k ní musela nutit a o konci, ze kterého jsem byla zklamaná víc napsat nemohu.

27.07.2017 3 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

No tak moc nerozumím hodnocení knihy čtenářů, protože já byla naprosto celou knihu napnutá jako kšandy. Na dlouho se nedala odložit a že tam bylo moc postav? Mě to nedělalo problém, když se čte 100stran denně, tak se postavy nepletou. Jsem ráda, že jsem tuto knihu dostala a bude mít čestné místo v mé knihovně.

04.07.2017 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Miluji knihy o mafiánech. Tady se ale budu rozcházet s většinou. Prostě mě to nebavilo a musela jsem se do čtení nutit.

04.07.2017 3 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Některými radami se budu řídit. Není to ale šálek mé kávy i přesto, že je to k zamyšlení. Moc se tam toho opakuje.

06.06.2017 4 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Kniha se mi líbila, přesto že jsem vůbec nenašla sympatie k hlavní hrdince, která hned policii nevolala a její celkový postoj k dětem. Konec ale byl teda moc dobře promyšlený a byla jsem za něj ráda.

06.06.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se četla docela pěkně, i když jsem nedokázala fandit ani jedné postavě. Nikdo mi nebyl sympatický. Kniha má i přesto napínavý děj a celkový příběh jak dopadne a kdo to je neuhodne snad nikdo.

11.05.2017 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Při čtení této knihy jsem toužila být z trojčat. Jsem ráda, že alespoň mám dvojčata a už teď vím, že mají mezi sebou krásné pouto. Je to zázrak a v tomto příběhu se zázraky krásně čtou. Moc se mi líbily napsané pohledy cizích lidí, kteří se s trojčecíma holkama setkaly.

15.04.2017 4 z 5