Michnicka Michnicka komentáře u knih

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Moc příjemná oddychovka, která neurazí a pěkně se čte. Krásné a promyšlené propojení příběhů tří různých žen. Ale pokud máte depku, tak si jí nechte na jindy. Nutí Vás přemýšlet, že ten OSUD je opravdu někdy velmi zákeřný a nikdy nevíme co nás může čekat a jak je na konci v knize napsáno - Co kdyby bylo to a to jinak....

18.12.2015 4 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Za mě plný počet. Zase ve mě dlouho zůstane, stejně jako Hanebná kráska. Takhle čtivou, šokující, krutou a mrazivou knihu si nejde nezapamatovat. I když musím napsat, že konec mi trošku nesedí, ani vypořádání Patrika s tím, že svěří jeho smrt nakonec někomu jinému. Na mě to bylo zbytečně moc stránek, mohlo by být méně milostného románku mezi Kate a Patrickem, ke konci mě ti dva už vůbec nebavily. Ale jinak všem doporučuji.

14.11.2015 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Pan kaplan naprosto vše vystihuje. Chvilkama mě mrazilo, chvilkama jsem se přistihla že mu i fandím, ale hlavně nechápu jak se mohl upnout na holčinu, která byla naprostá káča. :-)

26.10.2015 4 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Nezklamal!! Výborná zápletka, promyšlení propojení postav je naprosto vychytaný!

25.09.2015 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Zase toršku úplně jiné téma, než obvykle čtu. Oba příběhy mě bavily a bavily by mě víc, kdyby to nebylo tak tak dlouhé a zbytečně natažené.

01.09.2015 3 z 5

Pomsta Pomsta Martina Cole

Docela mě i po přečtení rozčílilo, že jsem ji neodložila dříve a ztrácela jsem s ní čas. Prvních 33 stran pořád dokola opakování jak měl strašně rád svou dceru, ale změnila se. Nakonec se celý příběh odvíjel od začátku, kde jste vztah dcery, otce a prazvláštní maminky celý popisoval. Nedokázala jsem se ztotožnit, ani fandit jediné osobě v této knize. Četla jsem už jen ze zvědavosti jak to dopadne.

16.08.2015 1 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Tak opět kniha nezklamala, jen mě mrzí ten konec, bohužel se o něm nemohu více rozepsat, protože nechci budoucím čtenářům nic prozradit. Nete mi bylo líto, i přesto že její pomsta byla krutá, ale v její smyšlené situaci i pochopitelná. KOnec byl velmi překvapivý. Carl a Asad byli úžasní! Carlovo popisování situací jeho vtipem nemá u nikoho konkurenci. Smála jsem se i nahlas, těším se na další!!

23.07.2015 4 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

četla se krásně, pěkně napsaný i milostný příběh mezi postavami, ale konec mi přišel odbytý i když vrah překvapil.

04.04.2015 4 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Velmi velmi promyšlená zápletka, kterou jsem neměla šanci odhalit, i přes to že se mi to u více knih od jiných autorů podařilo docela brzy. Kdo máte rádi detektivky, jen do toho! Četla se mi moc dobře, i když musím přiznat, že mi vadilo hodně jmen ve kterých jsem se chvilkama neorientovala. Na příběhu a knize to ale neubírá! Překvapuje mě, že jsem jí pořídila za levno v levných knihách, bude mít česné místo u mě v knihovně.

23.03.2015 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Vtipná a nenáročná oddechovka.

17.03.2015 3 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Přesto, že mě úplně pohltila, nedokážu pochopit jak jí někdo může přečíst za dva dny. Není to typ oddechovky u které můžete vypnout. Naopak! Mozek mi pracoval na plné obrátky. Ať už to bylo kvůli názvům, tak kvůli ději, na který jsme se plně soustředila. Líbila se mi.

26.02.2015 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Naprosto úžasná knížka k odreagování a přečtená za dva večery. Kateřina Petrusová je pro mě mezi českými spisovately naprostá jednička! Jdu na pekáč buchet, který mi také od této autorky ježíšek nadělil.

02.01.2015 5 z 5

Naivní mrcha Naivní mrcha Jackie Collins

Nezklamala. Velice pěkné!! Skoro jako vždy.

14.11.2014 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Všechny příběhy se mi moc líbily, i když musím uznat, že tento byl nejslabší. Přesto se to četlo samo a pořád mi nějak nejde do hlavy, že to psala česká autorka. Tomuto dílu bych i dala pět hvězdiček, protože mě bavil, ale jednu jsem ubrala na moc moc useknutý konec. Podle mého názoru by si mohla více pohrát a zaměřit se na toho pronásledovatele a pan senátor po krátkém přiznání Henryho byl hned smířen s jeho minulostí? No asi už chvátal vydavatel, jinak to nechápu.

02.11.2014 4 z 5

Svět je plný ženatých mužů Svět je plný ženatých mužů Jackie Collins

Je to nejslabší kniha jakou jsem od této autorky četla. Jak tloušťkou, tak obsahem, ale oddychovka na čtyři večery do postele před spaním dobrá. Znám ale mnohem lepší a pikantnější knihy od ní. Tak za mě dvě hvězdičky.

28.10.2014 2 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Skvělé a napínavé počteníčko. Jdu na další, už dorazily.

20.10.2014 5 z 5

Bambi Bambi Walt Disney

Na tuto knnihu se pamatuji z dětství. Byla má nejoblíbenější a ráda vzpomínám jak mi byla čtena, ještě než jsem uměla číst.

19.10.2014 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Kde začít k chválení této úžasné knihy. Mám ráda detektivky od H.M. Clark, ale po přečtení této knihy jsem se přesvědčila, že jsem četla jen čajíčky. Ze začátku mi dělalo problémy číst jména a orientovat se, ale jakmile jsem se žačetla, nedokázala jsem knihu odložit. Velmi se mi líbil vztah Asada a Carla. A Merete? Jak je popsáno v knize její bojování je neuveřitené. Hrozně jsem jí fandila a u této postavy se jen potvrdilo že žena vydrží více než člověk.

09.10.2014 5 z 5

Hollywoodské rozvody Hollywoodské rozvody Jackie Collins

Od této autorky znám lepší, ale bylo to pěkné oddychové čtení a takový konec jsem opravdu nečekala. :-)

27.09.2014 4 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Moc se mi to líbilo, hlášky jsou naprosto dokonalé a nahlas u knížky se jen tak nesměji. Začátek byl napínavý ale jedna část (návštěva) mi přišla moc natažená a nic zvláštního se při ní nedělo. Jdu na třetí díl.

25.09.2014 5 z 5