Michnicka Michnicka komentáře u knih

Zrychlený tep Zrychlený tep Mary Higgins Clark

Od této autorky znám o dost lepší knihy. Četla jsem jí snad deset dní, nedokázala jsem se chytit.

18.08.2014 3 z 5

Každý něco skrývá Každý něco skrývá Mary Higgins Clark

Od této autorky několikátá kniha, ale řadím mezi ty horší. Hrozně natažené a navíc jsem od poloviny tušila co tam nehraje. Ale na Mary určitě nezanevřu, už jdu na další knihu od ní ,, Zrychlený tep"

25.07.2014 3 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

Výborná kniha. Zase jsem přečetla něco z jiného soudku než mě do teď bavilo a jsem nadšená. Bylo to napínavé, smutné a snad pro další dívky jak píše v této knize poučné. I slzička mi ukápla, nejen na konci.

07.07.2014 5 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Výborná kniha. Podle názvu mě o nelákalo, ale příběh je úplně o něčem jiném. Čte se sama a i přes veliké přesvědčení hlavní hrdinky je to velmi zajímavě vyřešeno a o napětí není nouze. Podle mě, zatím nej kniha od Mary, kterou jsem četla.

23.06.2014 5 z 5

Měsíční svit ti sluší Měsíční svit ti sluší Mary Higgins Clark

Zápletka je velmi důkladně promyšlená a do poslední chvilky jsem nedokázala přijít na to proč, jak a kdo za zím vším je. Musela jsem prostě jen číst, číst a číst ..... abych to zjistila.

26.05.2014 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Tato kniha je naprosto dokonalá a u mě je na žebříčku mezi top. Nechybí v ní naprosto nic. Nedokázala jsem jí odložit. Pokud chcete zažít reálné napětí, lásku, strach, dokonce i humorné scény s vtipnými dialogy TAK TO VŠE tady je. Nic není přehnané a konec mě velmi potěšil.

26.05.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Ani to nedočtu a mrzet mě to určitě nebude. Je vidět, že puberta mě už opustila. :-D Vůbec mě to nebaví.

11.05.2014 1 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Moc pěkné, napínavé a ten konec neměl chybu.

14.04.2014 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Super knížka, přečteno za chviličku a zítra si jdu pro druhý díl. Odstíny šedi mám také přečtené a dlouho jsem tento žánr nečetla, nicméně po této knize si ráda přečtu všechny díly.

01.04.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jsem hrozný cíťa, ale tato kniha by určitě dojala i člověka, co si myslí, že má srdce z kamene. Moc knih jsem zatím nepřečetla, ale jsem si jistá, že na tuto nezapomenu. Čekala jsem na ní dlouho v pořadníku naší knihovny a teď jsem rozhodnutá, že si jí musím koupit, protože se mi tohoto pokladu co leží vedle mě vůbec nechce vzdát. Poslední stránky se mi hrozně špatně četly, nemohla jsem přestat bulet. Nádherný a dojemný příběh!!!!

26.03.2014 5 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Od knihy se nedá odtrhnout, ale pani, která jí napsala mi teda vůbec sympatická nebyla. Vůbec jsem s ní nesdílela názory, hlavně ohledně dětí. Steffena nejdříve moc chtěla a pak se ho opět vzdala. Jinak je to zase něco jiného si o tomto počíst, ale kam se teda ve vulgarismu a prostituci hrabe kniha ,,Hanebná kráska" od Martiny Colle a to byl smyšlený příběh.

01.01.2014 4 z 5

Noční pláč Noční pláč Mary Higgins Clark

Chvílemi mě až mrazilo. Takhle jsem snad u knihy ještě napnutá nebyla. Nemohla jsem se odpoutat a jen četla. Nejde se od této knihy odtrhnout. Jakmile Jenny dorazí do domu, strána za stránkou jsou strašidelnější.

Švábi Švábi Jo Nesbø

Chvílemi mě až mrazilo, nemohla jsem se od knihy odpoutat a pořád jsem jen a jen četla, abych věděla jak to nakonec dopadne.

Kdo tě zná Kdo tě zná Mary Higgins Clark

Velmi velmi povedené! Napínavé, četla jsem jí teprve jako druhou knihu od této autorky a jdu si vyhledat všechny, protože nechci ani jednu vynechat.

Děvčátka v modrém Děvčátka v modrém Mary Higgins Clark

Vynikající kniha. Četla jsem od této autorky první a určitě u jedné nezůstanu. Je to napínák od začátku do konce a moc se mi líbilo, že v knize nebylo žádné zdlouhavé natahování děje a na každé stránce bylo něco nového. Sama mám dvojčata, tak to pro mě byla i srdcová záležitost.

19.11.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Krásný konec pohádky pro dospělé. Tento díl mi přišel nejvíc pestrý.

20.10.2013 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Tak začátek pro mě byl náročný a nedokázala jsem se zorientovat v postavách. Jinak se pak už četlo dobře a bylo to dobré, jen mi určitě přišel sněhulák lepší. Od toho to autora nečtu knihy jak jdou po sobě, protože u nás v knihovně to nejde, ale není to překážka a dá se to. Jdu se začít do Nemesis, třeba mě nadchne více.

03.10.2013 3 z 5

Hřebec Hřebec Jackie Collins

Mám moc ráda její knihy, ale tahle mi od ní přišla nejslabší, jak vzhedem, tak obsahem. :-)

21.09.2013 2 z 5

Útěk Útěk Martina Cole

U této autorky jsem zvyklá na peprnější knihy. Vydržela jsem do stránky 100 a nezaujalo mě to.

18.09.2013

Královna zločinu Královna zločinu Martina Cole

Martina nezklamala, ale na hanebnou krásku, kterou jsem od ní četla jako první nic nemá.

10.09.2013 3 z 5