Poprvé a pak pořád znovu

Když v květnu tohoto roku vyšla v Německu kniha Poprvé a pak pořád znovu, stala se okamžitě bestsellerem a její autorka rázem nejčtenější německou ženskou autorkou. Neobvykle otevřená výpověď Lisa Moosové, která se ve svých šestnácti letech ocitla ve světě prodejné lásky a která se nyní ve svých sedmatřiceti rozhodla vylíčit svůj mimořádně pohnutý osud, oslovila během jediného měsíce více než sedmdesát tisíc čtenářů. Přestože se autobiografický příběh Poprvé a pak pořád znovu odehrává převážně ve světě prostituce, jeho síla a čtenářská přitažlivost netkví pouze v otevřenosti líčení sexuálních scén, nýbrž i v lidskosti, odvaze a upřímnosti její autorky. Přes všechny pády, dramatické zvraty se Lisa Moosová nikdy nevzdala naděje a víry v opravdovou lásku, která jí jako ženu a matku provázela po celý život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11035/poprve-a-pak-porad-znovu-4r7-11035.jpg 4243
Literatura naučná, Biografie a memoáry, Erotika
Vydáno, Rybka Publishers

Das erste Mal und immer wieder, 2005

Kniha Poprvé a pak pořád znovu

cirruska

Sepsat takhle otevřeně příběh svého života, hlavně upřímně přiznat vše sama sobě a pak následně to poslat do světa vyžaduje obrovskou sílu a odvahu. Čtení to bylo zajímavé, jak z pohledu na svět prostituce a různých úchylek, tak i pro vhled do nitra "rozbité" ženy, která se nevzdává.

Popko

Tak to byla jízda! Drsná kniha, silný, šílený a pravdivý příběh. 50 odstínů šedi se může jít zahrabat - přečetla jen první díl a o další nemám zájem.

Ashi

Silný příběh.

ctenarka881

Knihu jsem cetla uz pred lety, ale moc dobre si ji pamatuji.. neuveritelne zvraty.. byla jsem v soku a do ted si tu knihu pamatuji.. je to drsny pribeh, takze nic pro slabe povahy.. ale doporucuji

Radka1911

Velmi otevřený a drsný životní příběh autorky pohybující se ve světě prostituce.

Ophelie

Kniha se četla dobře, ačkoliv některé líčení scén bylo hodně otevřené a hraničilo s nechutností... Líbila se mi ale upřímnost vyprávění, i když v některých rozhodnutích jsem Lisu nechápala (např. adopce dítěte apod). Každý nese zodpovědnost sám za sebe a za svůj život, stejně tak i Lisa, která to určitě neměla v životě jednoduché, ale nemusela jít nutně cestou prostituce - její volba. Kniha je rozhodně zajímavá, stojí za přečtení.

Sasha001

Velmi otevřené líčení autorčina života. Každý svého štěstí strůjcem.

Ouninka
24.09.2019

Tak po dlouhé době můžu říct, že mě kniha moc nechytla...Deník prostitutky-dvojí život paní Ester byla mnohem povedenější kniha...první polovina se mi líbila, druhá už byla přehnaná a plná zhovadilostí ( vím, že je to dle pravdy), ale bylo to až nechutné....