Michnicka Michnicka komentáře u knih

Podívej se podruhé... Podívej se podruhé... Dagmar Digma Čechová

Paní Čechovou si řadím do oblíbených spisovatelů. Další kniha od ní mě moc bavila. Krásná oddechová kniha, která byla velmi hezky zpracovaná a umožňuje nahlédnout,jak možná pracují spisovatelé. Bylo i zajímavé nakouknout i pod pokličku knize, kterou píše. Oldřich mi byl moc sympatický a bavil mě Xaver v jeho hlavě, protože občas takový Xaver zavítá i ke mě. Fandila jsem mu.

16.04.2023 5 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Zrovna čtu večer dětem a jsme všichni nadšení... Krásné

10.02.2021 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Výborná, zábavná, čtivá a inspektor mě potěšil. Doporučuji všem. Už se těším na pokračování.

03.01.2021 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Teda to bylo tak smutné... Ale prostředí cirkusu bylo krásně popsané. Příběh nádherný, neočekávané zakončení a příběh Julie a Lilly mě nedokázal ani na chvilku pustit.

03.08.2020 4 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Kniha mě bavila i přesto, že jsem tam nikomu nedokázala fandit a čajíček ohledně vyšetřovatelů knize zbytečně přidal stránky.

22.07.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Super oddechovka.

11.07.2020 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Tolik zvratů, nečekaných a neuvěřitelných situací jsem ještě v žádné knize nečetla. Nevěděla jsem čemu věřit a ten konec je prostě TOP.

08.07.2020 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

První díl mě bavil více, ale každopádně bylo to napínavé a konec nečekaný až šokující.... Už otevírám třetí díl a moc se těším.

02.06.2020 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Moc mě nebavila, ale jsem ráda, že jsem dočetla i když jsem se k ní nutila. Konec byl opravdu překvapivý.

19.05.2020 3 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Ginny byla statečná holčička a bylo zajímavé číst neco trochu jiného než obvykle a více se seznámit s tím, jak postižená holčička dokáže být statečná. Pan Benjamin Ludvig psal velmi přesvědčivě, že jsem se dokázala do příběhu tak zabrat a celou dobu Ginny fandit. Klaním se všem rodičům, kteří neměli štěstí mít zdravé děti a jsou jim oporou každý den. ????

03.04.2020 4 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Kniha se čte sama. Nechybí napětí. Konec jsem opravdu netipovala a strašně mě překvapil, jak opravdu vše zapadlo do sebe.

25.02.2020 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Velmi originální a jiné. Kniha mě moc bavila a až na ten konec bych takové lázně opravdu brala. ???? Moc mě i bavilo, jak příběh byl každou postavou jinak propleten a nebyla tam ani jedna postava, která by byla nesympatická. Milé čtenářky, jen do toho. ????

06.01.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Jako vždy dokonalý.

06.01.2020 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Velmi napínavé od začátku do konce. Mám strašnou fobii že všech potkanů a pasáže s krysami mi dělalo veliký problém přelouskat, nicméně jsem ráda, že jsem to překonala a dočetla do konce. Vrahovo deník, který se četl v knize byla vsuvka, která mě nepustila a nutila číst dál a dál.

23.09.2019 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Byl to krásný výlet na plavbu a velmi hezké a napínavé čtení.

07.09.2019 5 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Tušila jsem, přesto se mi kniha líbila.

14.08.2019 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Moc se mi líbila. Napínavá, zajímavá a prostě jedna z nejlepších jakou jsem četla.

01.07.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Poprvé dávám o hvězdičku méně, protože to bylo jako vždy skvělé a napínavé čtení, nebyla jsem tak napnutá jako u ustatních knih tohoto autora. Nicméně jsem ráda, že mám v knihovně všechny jeho knihy a za chvilku, se moc ráda vrhnu na další. V této knize jsem vraha netipovala, jelikož jsem ho ani nepostřehla a důvod k tomu co a jak dělal mi přišel hodně zvláštní...

19.03.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Výborně napsáno a nejde jinak než za plný počet hvězd. Že se nikomu nesvěří jsem že začátku nemohla pochopit, no ale mělo to tak být. Tipla jsem zloducha dobře asi při třetině knihy, ale ten konec byl fenomenální a překvapilo mě jak to ve skutečnosti bylo. Doporučuji a spisovatelku hned klikám do oblíbených. Už se těším jestli napíše brzy zase něco skvělého.

10.02.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Moc mě bavila. Přečtena rychle, napínavá.

02.02.2019 5 z 5