Zrychlený tep

Emily je pověřena vyšetřováním vraždy slavné herečky Natalie Raines. Zdá se, že případ může rychle uzavřít: všechny stopy vedou k jejímu manželu Greggovi, se kterým se oběť chtěla rozvést. Emilyiny pocity však odporují nezvratným důkazům, proto pokračuje v pátrání i poté, co porota už rozhodla o Greggově osudu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31691/zrychleny-tep-j02-31691.jpg 4.375

Just take my heart (2008)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Alpress

anája

Od autorky jsem četla i lepší.

doubax

Za posledních 50 stran přidávám hvězdičku, jinak na autorku je to slabý průměr....

Alienn
01.05.2017

Autorka umí čtenáře udržet v napětí, knížka se mi líbila a vraha jsem tentokrát do poslední chvíle neodhalila :-)

EvikU.
07.04.2017

Opět mohu jen doporučit. Je hezká.

AdaVinculin
24.09.2016

Hned na druhé stránce jsem veděla kdo je vrah :-) Docela pohodové čtení, které se ke konci celkem rozjelo.. Ale myslím, že za pár týdnů si na tuto knihu ani nevzpomenu..

Mil@n
09.06.2016

Nemohl jsem se začíst, nuda, ale nakonec je to rozjelo. Dobrá kniha 3,5*

Michnicka
18.08.2014

Od této autorky znám o dost lepší knihy. Četla jsem jí snad deset dní, nedokázala jsem se chytit.

kika 13
11.08.2014

Úžasně psané čtení až do posledního písmenka napínavé.

Prateri
27.02.2014

Moc pěkné. Napínavé od začátku až do překvapivého konce.

sabca
19.09.2012

Knížka se mi moc dobře četla. Tím že se prolínala příběhem Emily, kterou sleduje sériový vrah, tak mě udržovala v napětí až do konce. Zatím mě málokterá knížka této autorky zklamala.

Téra
14.11.2011

Pro mne byla kniha bohužel velké zklamání. Z přebalu knihy jsem věděla, že Gregg bude odsouzen, soudní proces trval třičtvrtiny knihy, takže těhle cca 200 stran pro mne byla docela nuda. Čekala jsem, že info z přebalu zabere zhruba 20/30 stran a pak se děj rozjede, bohužel se tak nestalo. To, že z knihy nejsem nadšená jako ostatní, jistě není chyba knihy jako takové, ale právě špatně napsané anotaci.

Lucy
16.09.2011

Opravdu čtivá kniha jako skoro vše od této autorky-doporučuji.L

bovinka
31.01.2011

Clarková opět nezklamala. Zase jsem bez dechu šla spát.