Noční pláč

Jenny Mac Partlandová, příjemná mladá žena, která žije v New Yorku s dvěma malými dětmi, se jednoho dne seznámí s malířem Erichem. Zamilovaný pár odjíždí do Erichova rodného domu v Minnesotě. Brzy po příjezdu se však zpočátku drobné nepříjemnosti a záhady začnou nenadále měnit ve smrtelné nebezpečí, které ohrožuje nejen Jenny, ale i její děti... Vydanie knihy je aj v slovenskom jazyku pod rovnakým názvom: Nočný plač....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/177925/nocni-plac-177925.png 4.5126
Literatura světová, Detektivky
Vydáno · Egem

A Cry in the Night · 1982

Kniha Noční pláč

konicekbily

Je to taková směska - křížení thrilleru s horrorem - tedy velice dobrá kniha, pokud se do toho vžije, tak dávajte pozor, abyste se z toho nezbláznili - jako hlavní hrdinka. Dobré vybočení ze stereotypu mé oblíbené autorky.

Mono.666

Čítala som asi pred polrokom, no už vôbec neviem o čom bola....túto knižku som mala dlho vo wishliste ale nebola asi moc zaujímavá keď si z nej nič nepamätám. :(

veveronka
24.06.2018

Tato kniha se mi moc nelíbila,mám radši od ni serii s Laurii-vyřešení starých případů

Janynka
08.03.2018

Skvělá Clarková! :-) Napínavé čtení,děj je svižný,má spád. Chvílemi mně až mrazilo...

ERIK 2
15.11.2017

Právě jsem dočetl další výbornou knihu od paní Clarkové,no fakt napinavý thriller no a těším se na jeho filmovou podobu která nese název "A Cry in the Night"

gordon13
05.11.2017

Má první kniha od paní autorky, ale totálně mě před lety dostala, pamatuji si ji jako kdybych ji četla včera, dokonalý příběh!

Zlatovláska
08.09.2017

Další naprosto skvěle napsané dílo... Opět nemám co vytknout. Každá věta v knize má své opodstatnění... M. H. Clark patří již dlouhou dobu mezi mé nejoblíbenější spisovatele a samozřejmě právem. Kniha je od samého začátku velmi čtivá, napínavá, místy i velmi něžná, což je zapříčiněno vynikajícím českým překladem. Titul hodnotím samozřejmě na pět hvězdiček a rozhodně doporučuji k přečtení všem. :-)

EvikU.
07.04.2017

Skvělá, skvělá, skvělá detektivka.