Michnicka Michnicka komentáře u knih

Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Meg Cabot

Moc dobře se čte, s hlavní hrdinkou se rychle zžije, je velmi sympatická a celé tři knihy jsem přečetla za chvilku. Je to prima čtení.

10.09.2013 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Výborně se čte, neustále se tam něco děje. Velmi napínavé a až v zimě uvidím sněhuláka, tak si určitě vzpomenu na knihu. Nebude to určitě poslední kniha, co jsem si od tohoto autora přečetla. Už se jdu mrknout jaké má.....

31.08.2013 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Vera Cowie

Jediná kniha, kterou jsem zatím četla od této autorky a určitě s ní nekončím. Bylo to dobrý.

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Moc se mi to líbilo, četla jsem to s nadšením, ale ten konec mě vyloženě naštval. DRAK? Kdyby to utla před ním, udělala by nejlíp.

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Ten konec mě úplně překvapil. Moc dobrý!

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Nejlepší kniha od této autorky. Velmi napínavé a šokující.

Plavba za všechny prachy Plavba za všechny prachy Jackie Collins

Moc se mi líbila. Bylo to super čtení.

24.08.2013 4 z 5

Psanci Psanci Martina Cole

Konec mě naštval, ale jinak dobrý. Myslím si, že na Hanebnou krásku od této autorky nic nemá.

Těla na prodej Těla na prodej Martina Cole

Nic moc. Ještě před polovinou mi došlo kdo to je a pak už mě to tolik nebavilo. Konec pro mě nebyl vůbec překvapení ani šok.

Hanebná kráska Hanebná kráska Martina Cole

Začátek knihy je velmi perverzní, ale pokud se to vydrží tak se rozhýbe v super příběh, který mě i ve finále dojal. Na tuto knihu nikdy nezapomenu.

Rocková hvězda Rocková hvězda Jackie Collins

Čte se bájově. Nejlepší propojení postav jaké jsem od ní četla a velice pěkně a zajímavě napsaná minulost postav.

24.08.2013 4 z 5

Hollywoodské děti Hollywoodské děti Jackie Collins

Dobrý a trefný. Takhle si i ty Hollywoodské děti představuji. :-D

24.08.2013 3 z 5

Milenci a hazardní hráči Milenci a hazardní hráči Jackie Collins

Moc se mi líbila. U této knihy nuda neexistuje! Napětí a překvapení skoro na každé straně.

Kudlanky Kudlanky Jackie Collins

Tahle kniha mě od ní zklamala. Nic moc a konec odbytý.

Šance Šance Jackie Collins

Byla jedna z prvních co jsem od Jackie četla a bylo to super. Všechny následující díly mi přišly ještě lepší a lepší.