Šance

od:


KoupitKoupit eknihu

Jednoho červencového večera roku 1977 se celý New York náhle ponořil do tmy. Výpadek elektrického proudu zastihl jednotlivé hrdiny v absolutně nečekaných situacích. Starý šéf gangu Gino se po sedmi letech vrací domů letadlem, které se právě chystá přistát. Jeho energická dcera Lucky uvízne ve výtahu mrakodrapu s neznámým černochem. Její bratr Dario je uvězněn ve vlastním bytě spolu s ozbrojeným maniakem. Všudy přítomné napětí, neskrývaná erotika, rychlý spád a spletité osudy hlavních postav, jejichž životní dráhy se nečekaně kříží i rozcházejí jak v minulosti, tak i v současnosti, provázení čtenáře na každé stránce tohoto strhujícího románu......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/77_/77726/sance-77726.jpg 4.3170
Série:

Lucky Santangelo (1.)

Orig. název:

Chances (1981)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Alpress
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Přidat komentář
ivana1975
09. ledna

Milujem tuto knihu... je tam vsetko co ma spravna kniha mat

Mrs.Morgan
01. ledna

Vidim to jak dnes...mě 13 let,veřejná knihovna,a ja cervena az na pr***i,kdyz jsem si ji poprvé pujcovala....a ten úplně nový svět o kterém jsem se dočetla :) pak jsem od p.Colins precetla vse co se dá u nás sehnat,ale Šance zůstane nejlepší

pedroK
20.09.2017

Jak už tu někdo psal..knihy Jackie Collins jsem měla ve škatulce "četba pro holky, nezájem". Jednou jsem s mámou jela na dovolenou, ona si s sebou brala Šance, já nějaký příjemný odpočinkový válečný dryják. A co se nám nestalo,obě jsme v půli dovolené dočetly. Ona měla další svou četbu, neb na dovolené se jí nechtělo zabývat se umíráním v koncentráku, bombardováním Londýna apod. Ale já už jsem si mohla další četbu vybrat jen z její nabídky. A to jsem koukala, jak jsem se do té holčičí četby fofrem začetla! A později zhltla i další díly Lucky S. Ale Šance se mi líbíly nejvíc..asi že byly první. Lucky je prvotřídní miláček. Určitě po Lady Boss se mi knihy líbily moc, pak mi to už asi trochu zevšednělo.

Jaruš7
02.04.2017

Bez vady, Lucky je ideální hrdinka ve všech směrech, okouzlující, bohatá, svůdná, mazaná, chytrá, milující, věrná své rodinné cti i pomstychtivá ( jako lepší příbuzná Alexis, rodinný styl sester Collins je nepřehlédnutelný ), fajnová mafičetba.

koki.veru
29.06.2016

Super knížka. Opět (jak je u Jackie Collins zvykem) velice propletený příběh, plno postav, vztahů a intrik. Velmi jsem si oblíbila postavu Gina a jeho dcery Lucky. Těším se na další díl z této série.

kleozpatra
22.05.2016

Knihy Jackie Collins jsem obcházela jako něco pokleslého, co není pro můj fajnový vkus, ale ona si mne zkrátka našla a nandala mi to. Slupla jsem Šance jako malinu a nestačila se divit stylu týhle nádherný ženský, nechť je jí země lehká, psala jako motorová pila řeže. Prvotřídní odpočinkové počtení.

putpuda
16.08.2015

Poprvé jsem ji četla v 16 letech (a to mi babička nadávala, že to není nic pro mě, tak jsem ji schovávala pod učením :D) a je jedna z mých nejoblíbenějších vůbec, co jsem kdy četla.

AnEli
15.04.2014

Tuhle knizku miluju. Skvele napsana a laicky a srozumitelne popsana mafianska "rodina". Je videt, ze autorka se "vyzna" :) Cetla jsem ji nekolikrat a stale mi nezevsednela. Ostatne cela saga rodiny Santangelových je skvela.

Ladys
10.03.2014

Nejlepší díl o rodině Santangelových. Prolínání dějů a časových rovin. To je to, co čtenáře nutí číst jedním dechem. Návraty do doby, kdy Gino "začínal" jsou perfektní a současnost obohacená o Luckyinu snahu obstát ve světě mužů je taky čtivá. Ještě se k této knize určitě vrátím

Michnicka
24.08.2013

Byla jedna z prvních co jsem od Jackie četla a bylo to super. Všechny následující díly mi přišly ještě lepší a lepší.

jollie
04.06.2013

Jako každý díl s Lucky jsem knihu přečetla doslova jedním dechem ;-)
Skvělé čtení, skvělý relax.

kika 13
24.01.2013

Knížka se mi opravdu dobře četla.

petka-2007
22.01.2013

Jako všechny díly s Lucky Santangelo se mi kniha líbila.

putpuda
08.01.2012

Četla jsem ji zhruba v 16 letech (což už je nějaký ten pátek-přesněji 17 let) a je to jedna z nejlepších knížek jaké jsem vůbec kdy četla :))))), samozřejmě jsou skvělá pokračování o Lucky S. Ikdyž musím dodat, že ty poslední jako např. Nebezpečná žena, která volně navazuje, už není nic moc.

petahor
26.11.2011

Kniha přečtena za 2 dny :) Pro mě super, zasmála jsem se :)

nikaxxx
24.10.2011

Zajímavý, originální a čtivě psaný příběh, který je těžké odložit.
Kniha, která si vaši pozornost určitě zaslouží. Já jsem ji přelouskala už před několika lety a pořád na ni ráda vzpomínám :-).

bai.Cerna
13.08.2011

Odpočinkové a nenáročné čtení k vodě, na dovolenou, nakonec jako všechny knihy od Jackie Collins.

Petkon
16.07.2011

V době, kdy jsem se ke knize dostal, to byl trhák. Předběžně jsem tušil, co asi mohu očekávat, tudíž se žádné překvapení nekonalo. Strhující děj, atraktivní zápletky, to vše se všudypřítomnou erotikou. Kniha mě pobavila, nic víc nic míň.

deena
30.03.2011

jedna z jejích nejlepších knížek ...

Charmedka
14.03.2011

Nejlepší kniha od Jackie Collins,jakou jsem zatim četla. ;)

brselka
14.03.2011

Naprosto skvělá knížka.