Plavba za všechny prachy

Plavba za všechny prachy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152237/plavba-za-vsechny-prachy-152237.jpg 4 96 27

Miliardář Aleksandr a jeho přítelkyně Bianca pozvou pět bohatých dvojic na svou luxusní jachtu. Všichni se tváří jako nejlepší přátelé, jenže brzy vyjdou najevo skrytá nenávist i závist a odhalí se úzkostlivě střežená tajemství. Když se rozhádaná smetánka ocitne ve skutečném nebezpečí a jde jim o život, náhle zjistí, že nejsou všemocní, jak si namlouvali...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Power Trip , 2012

Dédečko75
10.11.2023 5 z 5

Kdo umí tak umí, skvělé doporučuji

Ketrin.TR
18.08.2022 5 z 5

Touhle knížkou se s autorkou setkávám poprvé a rozhodně ne naposledy! Začátek byl trošku náročnější, lekla jsem se té spousty postav a chvíli trvá, než se jimi čtenář prokouše, ale díky tomu zase získá perfektní představu o jejich povaze a životech. A rozhodně jsem pak neměla problém se v nich orientovat.
Z knížky na čtenáře dýchne perfektní atmosféra luxusu, přepychu a blahobytu. Postavy jsou suprově vykreslené, některé tak nenávidíte, že máte sto chutí knížku vyhodit oknem i s těmi zazobanci a rozmazlenci :-D
Suprové, napínavé čtení plné emocí, které vás opravdu strhnou, těším se na další autorčiny knížky!

Nelička
14.07.2022 5 z 5

Boží čtení. Nějak mi to celé prostě a jednoduše sedlo. Fakt že jo! Absolutně čtivé, perfektně a tak akorát dekadentní. Hned od začátku jsem věděla, že se jen tak neodtrhnu. Musím zmínit, že narozdíl od některých předchozích komentářů jsem neměla sebemenší problém v orientaci mezi jednotlivými postavami - přišly mi perfektně popsané a zvládla jsem si je díky tomu hned ze začátku zapamatovat. Celkově prostě skvělá knížka!

koki.veru
20.05.2022 5 z 5

Jackie Collins mám moc ráda, a jsem ráda že jsem se diky čtenářské výzvě opět k ní vrátila. Kniha pěkná, nic jiného jsem ani nečekala. Spousta postav, zajímavý děj, vůbec jsem se nenudila.

Laf
24.10.2020 5 z 5

Příliš velká očekávání jsem od této knihy neměla, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Čtení mě bavilo. Jen bylo trochu obtížné si zapamatovat všechna ta jména postav. A nechybělo ani napětí. Za přečtení to stálo :)

Ála1968
11.08.2020 4 z 5

Bylo to super,jen ty sexuální scény nemusely být tak do podrobna.Ale užila jsem si to.Stojí za přečtení

Pavouček2
04.01.2020 3 z 5

Klasická Collinska :-) kdo čte její knihy, ví co očekávat. Jsou to takový rychločtecí tlustý jednohubky, které baví. Čtu jí ráda, občas si člověk musí číst i něco odlehčeného a s ní není nuda, psát poutavě umí, i když jsou všechny tak nějak stejné.

janina66
24.08.2019 2 z 5

Sice jsem dočetla, ale byla to ztráta času.

Parwana
02.08.2019 3 z 5

Knížku jsem četla v angličtině, což jí dost přidalo na hodnotě. V češtině jsem její knížky přestala číst už dávno, protože jsou všechny na jedno kopyto. Nehledě na to, že je to čirá pornografie na papíře, takže místo o literatuře se bavíme spíš o zboží (jo, prodávají se dobře). Pokud chcete oddechovku k moři, jedná se o ideální knížku, žádné hlubší myšlenky bych v tom ale nehledala.

LeHor
30.07.2018 4 z 5

Kniha se čte dobře, mám Jackie Collins ráda, četla jsem od ní skoro všechno. Pro mě oddychovka. Doporučuji.

jankaander
26.08.2017 5 z 5

Doporučuji....

Jindřich osmý
21.02.2016 5 z 5

Napětí,erotika a násilí.

ritz
21.08.2015 3 z 5

Čtivá knížka, jenom toho sexu kdyby tam nebylo tolik...

kochichak
18.08.2015 5 z 5

Tak konečně kniha, kde není přehršle vulgarismů, jako v "Santangelo" sérii, i když je moje oblíbená. Moc dobře se mi to četlo, díky za to :-)

sabca
30.03.2015 4 z 5

Když si odmyslíme pasáže o sexu, které jsou pro J.Collins typické, četla se mi kniha dobře. Je tam láska, násilí, napětí a zajímavé prostředí, kde se děj odehrává. Také mi vyhovovaly krátké kapitoly.

zuzepka
25.03.2015 1 z 5

Dočetla jsem sice až do konce,ale propadák.Spousta blábolů a sexu, k tomu špatně napsaných.

rengers
21.09.2014 3 z 5

Že to bude hodně o sexu a bohatých lidech, to se u té spisovatelky dá očekávat, vlastně o ničem jiném nepíše. Tahle knížka má jeden nedostatek - mnoho lidských osudů na jeden zátah, takže se ztrácíte ve spoustě jmen a osobností. Příběh docela ujde, ale nic velkého! Nedoporučuji, má spoustu lepších knížek, asi už stárne.

pajatp
18.09.2014 4 z 5

klasická Jackie :-) čtivé čtivé čtivé ...

mariva
16.02.2014 5 z 5

Oddechová četba, opět zážitky skupiny slavných a bohatých jako v ostatních knihách, tentokrát snad trochu zajímavější díky atraktivnímu prostředí luxusní jachty. Jako nenáročnou četbu, nad kterou člověk nemusí moc přemýšlet, doporučuji. Občas člověk potřebuje vypnout nad něčím nenáročným.

bizonecka
27.01.2014

Super kniha jako všechny ostatní od této autorky.....

mořeplavba jachty

Jackie Collins
britská, 1937 - 2015
2011  86%Šance
1994  86%Lady Boss
1993  82%Americká hvězda
1999  85%Nebezpečný polibek
2010  81%Naivní mrcha

Kniha Plavba za všechny prachy je v