Rocková hvězda

Rocková hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18818/bmid_rockova-hvezda-dD3-18818.jpg 4 111 12

Touha vystoupit na výsluní slávy, být úspěšný, nejznámější, nejbohatší, neustále pohání postavy románu Jackie Collinsové, tři slavné rockové zpěváky: První z nich, Kris, drsný rocker, nedokáže odolat žádné nádherné blondýnce a lepí se něj problém za problémem. Bobby Mondella, černá soulová hvězda, se na vrchol dostává díky své chamtivosti, a tím se také stane obětí osobní i umělecké tragédie. A konečně Rafaela, dívka s úžasným stylem, vstupuje do světa s razancí sobě vlastní. Rocková hvězda vezme čtenáře na divokou jízdu světem rock and rollu, ale i drog, sexu, džunglí nesplněných ambicí, neuskutečněných snů a nemilosrdné moci. (přebal knihy)... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Rock Star , 1988

Dédečko75
02.10.2023 5 z 5

Jackie je skvělá spisovatelka, zatím žádná kniha v podprůměrné kvalitě

animovanej medv
27.03.2019 5 z 5

Je to skvělá knížka. Je to vzrušující, napínavé a ze světa, který mi nic neříká. Jsou tam padouši, jak má být i normální lidi. Nejsou tam žádní Mirkové Dušínové, což mě osobně vyhovuje. Doporučuji všemi deseti :)

kleozpatra
07.04.2018 3 z 5

Takhle nějak bych to napsala, kdybych si troufla, vybavena znalostmi lokací a lidí od kumštu jen z bulváru. Je to zvláštní, ale Jackie Collins se v tomto prostředí pohybovala jak ryba ve vodě, přesto kniha působí jak vycucaná z prstu. JC už měla silnější chvilky, ale jako relaxační čtení, proč ne. Doporučuji však dát na jeden zátah, protože se při liknavějším čtení v množství postav a časových přeskoků zaručeně ztratíte :).

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Na to kolik má kniha stran, tak bych nevynechala ani jednu. Bezvadně se čte.

koki.veru
02.10.2016 5 z 5

Velmi povedená knížka, hodně postav, propojené děje, napínavé a čtivé od začátku do konce. Moc se mi líbilo, jak je propojena minulost z přítomností. Fakt super :)

Michnicka
24.08.2013 4 z 5

Čte se bájově. Nejlepší propojení postav jaké jsem od ní četla a velice pěkně a zajímavě napsaná minulost postav.

Attirantef
02.08.2013 4 z 5

Hezká knížka dobře se četla.

petka-2007
22.01.2013 4 z 5

Dobře se čte..., doporučuji

kika 13
18.01.2013 3 z 5

Pěkná knížka a všechno se odehrává v jeden den.

MissBlack
15.08.2012 5 z 5

Moje první kniha od Jackie Collins. Byla jsem nadšená, nesmírně nadšená, bylo to (pro mne) zase úplně něco jiného, jiný žánr, prostředí, ale dostalo mě to. Tahle dokonce tak, že se chystám ji od knihovny odkoupit, až už bude stará.

WEIL
28.08.2011

Inu není snadné se zamilovat do rockerky či do rockera, neb když jsou úspěšní, tak jsou nesnesitelní a dyž jsou neúspěšní, tak je to totéž. A mezi tím jste s nimi, a musí vám to stačit.

Čmoudová
31.01.2011

Skvělá knížka zaměřená hlavně na slávu... Navíc výborně napsaná... jako všechny knihy od Jackie

americká literatura hudba rock zpěváci

Jackie Collins
britská, 1937 - 2015