Milenci a hazardní hráči

Román o osudech, láskách a kariéře populárního rockového zpěváka a americké královny krásy... Když veškerý život ovládne úspěch, zůstat normálním může být těžké. Od Londýna po New York, od Hollywoodu po Rio se v románu setkáváme s milenci, kteří hazardují s těmi nejvyššími představitelnými hodnotami. Výjimkou nejsou ani hlavní postavy románu, rockový zpěvák Al King, známý jako legendární hřebec a nevšední kráska Dallas, vyznačující se velikými ambicemi a tajnou minulostí. Erotika, lesk slávy, kráska a rocková hvězda, teroristické bomby, demonstrace, orgie, drogové opojení - to vše šokuje a vyvolává nervy drásající napětí. Neuvěřitelný příběh, v němž odvaha, láska a vytrvalost skládají zkoušku, nedá čtenáři vydechnout a činí z knihy opravdový trhák....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11865/milenci-a-hazardni-hraci-11865.jpg 4.1115
Vydáno, Alpress

Lovers and gamblers, 1977

Kniha Milenci a hazardní hráči

Louie82
01.08.2020

Asi sem zrovna nepatrim jako muz, ale musim se priznat. Tato knizka byla ma zcela prvni v zivote jenz jsem precetl, bylo mi 13-14let ( 1995-1996 ) nevim presne a od maminky jsem si tenkrat ani nevim proc pujcil tuto knizku, zacatek byl nudny, ale pozdeji uz neslo ani usnout bez precteni alespon par radek.
Za me jasnych pet hvezd, uz se tesim az priletim domu a pujcim si tu knizku znova :)

Radka1911
03.04.2020

Klasická Collins a její další románek z prostředí Hollywoodu. Tuhle autorku ne pořád, ale občas, můžu. Přečetla jsem celou sérii Lucky Santangelo, Milence a hazardní hráče si klidně přečtu znovu.

encyklopedie
30.08.2019

...paráda.....ve svý době po vyjití, byla nejčtenější kniha ve dvou knihovnách, kde jsem půjčoval....není co řešit
321%

helenkan
06.08.2019

Collinsová nezklame. :-)

Pavelpi
15.04.2019

Jestli takhle jednají všechny pěvecké hvězdy v Americe a třeba také u nás,tak potěš nás Bůh.Hlavní hrdina mi připadá,že myslí pouze pohlavím a ničím jiným.A když do toho zatáhne i svého syna,tak co k tomu dál říct...

rengers
13.07.2018

Knížka nabízí uvědomění nad svým chováním a činům ke svým blízkým, aneb proč si někteří myslí, že jsou výjimeční, to jsme přece všichni! Když budete myslet stejnou měrou na sebe jako na ostatní, kteří jsou vám blízcí, vrátí se vám to stonásobně!
A nezapomeňte, nikdy nevíte co se stane zítra!

locin
22.01.2018

Začátek byl pro mě dost monotóní, několikrát jsem knihu odložila a zase se k ní vrátila, ale poté co jsem překonala tímto způsobem první polovinu knihy, jsem se do příběhu neuvěřitelně začetla, protože se tam konečně začalo dít více věcí než koncert, prázdný sex a bláboli :D. Ke konci už jsem se od knihy nedokázala vůbec odtrhnout. Dávám jednu hvězdu dolu za pro mě trochu zdlouhavý začátek, ale 4 za perfektně napínavý závěr.

ivana1975
07.10.2017

Super kniha plna lasky, zvratu, nadeje a vlastne vsetkeho co by dobra kniha mala mat.

Jackie Collins
britská, 1937 - 2015

všech 34 knih autora

Kniha Milenci a hazardní hráči je v

Právě čtených3x
dalších seznamech2x