Milenci a hazardní hráči

Milenci a hazardní hráči https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11865/mid_milenci-a-hazardni-hraci-mQF-11865.jpg 4 138 24

Román o osudech, láskách a kariéře populárního rockového zpěváka a americké královny krásy... Když veškerý život ovládne úspěch, zůstat normálním může být těžké. Od Londýna po New York, od Hollywoodu po Rio se v románu setkáváme s milenci, kteří hazardují s těmi nejvyššími představitelnými hodnotami. Výjimkou nejsou ani hlavní postavy románu, rockový zpěvák Al King, známý jako legendární hřebec a nevšední kráska Dallas, vyznačující se velikými ambicemi a tajnou minulostí. Erotika, lesk slávy, kráska a rocková hvězda, teroristické bomby, demonstrace, orgie, drogové opojení - to vše šokuje a vyvolává nervy drásající napětí. Neuvěřitelný příběh, v němž odvaha, láska a vytrvalost skládají zkoušku, nedá čtenáři vydechnout a činí z knihy opravdový trhák.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Lovers and Gamblers , 1977

Tirisa
Tirisa
18.11.2021 2 z 5

Za sebe musím říct, že tolik nesympatických postav v jedné knize jsem snad ještě nezažila...štvali mě naprosto všichni...(snad jen Cody byl aspoň trošku fajn) a při představě 700 stran strávených v této společnosti mě nadšení z četby naprosto opouštělo. Jelikož jsem ale knihu dostala jako dárek, tak jsem ji s přeskakováním dočetla.
Paní Collinsová určitě psát umí, o tom žádná...ale já asi prostě nejsem cílová skupina.

EvikU.
EvikU.
22.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Tak co s tím. Co napsat. Vybrána do výzvy 2021 téma kniha, která má v názvu 21 písmen. Kniha mě děsně štvala. Na 100 stránce, no tak to asi nedám, i když je to do výzvy. Na 200 jsem si pomyslela, co teď? Pořád bych ji nejradši odložila, ale už jsem tomu věnovala nějaký čas. To je škoda času. A zase tak špatný hodnocení to tu nemá. Dám ji ještě šanci. No popravdě dávala jsem ji šanci za knihu asi tak 5x.

Kniha byla o sexu. O hodně sexu a to by mi nevadilo. Vadili mi ty zástupy střídání partnerů, kdyby to bylo jen u zpěváka Ala, tak bych to vzala. Zhýčkaná hvězda, už neví co by roupama a hlavně ty zástupy fanynek co ho chtěj, proč by toho nevyužil. Ale proboha oni se tam chovali skoro všechny postavy tak. Jak kdo má velkého ptáka, jak to s ním umí. Ještě zkusíme jiného, jestli to bude stejné. Poslední kus knihy, kdy havarují s letadlem se mi už líbila, ale to bohužel celou knihu nezachrání. Dobré 3 hvězdy.

Louie82
Louie82
01.08.2020

Asi sem zrovna nepatrim jako muz, ale musim se priznat. Tato knizka byla ma zcela prvni v zivote jenz jsem precetl, bylo mi 13-14let ( 1995-1996 ) nevim presne a od maminky jsem si tenkrat ani nevim proc pujcil tuto knizku, zacatek byl nudny, ale pozdeji uz neslo ani usnout bez precteni alespon par radek.
Za me jasnych pet hvezd, uz se tesim az priletim domu a pujcim si tu knizku znova :)

Radka1911
Radka1911
03.04.2020 4 z 5

Klasická Collins a její další románek z prostředí Hollywoodu. Tuhle autorku ne pořád, ale občas, můžu. Přečetla jsem celou sérii Lucky Santangelo, Milence a hazardní hráče si klidně přečtu znovu.

encyklopedie
encyklopedie
30.08.2019 5 z 5

...paráda.....ve svý době po vyjití, byla nejčtenější kniha ve dvou knihovnách, kde jsem půjčoval....není co řešit
321%

helenkan
helenkan
06.08.2019 3 z 5

Collinsová nezklame. :-)

Pavelpi
Pavelpi
15.04.2019 3 z 5

Jestli takhle jednají všechny pěvecké hvězdy v Americe a třeba také u nás,tak potěš nás Bůh.Hlavní hrdina mi připadá,že myslí pouze pohlavím a ničím jiným.A když do toho zatáhne i svého syna,tak co k tomu dál říct...

rengers
rengers
13.07.2018 4 z 5

Knížka nabízí uvědomění nad svým chováním a činům ke svým blízkým, aneb proč si někteří myslí, že jsou výjimeční, to jsme přece všichni! Když budete myslet stejnou měrou na sebe jako na ostatní, kteří jsou vám blízcí, vrátí se vám to stonásobně!
A nezapomeňte, nikdy nevíte co se stane zítra!

locin
locin
22.01.2018 4 z 5

Začátek byl pro mě dost monotóní, několikrát jsem knihu odložila a zase se k ní vrátila, ale poté co jsem překonala tímto způsobem první polovinu knihy, jsem se do příběhu neuvěřitelně začetla, protože se tam konečně začalo dít více věcí než koncert, prázdný sex a bláboli :D. Ke konci už jsem se od knihy nedokázala vůbec odtrhnout. Dávám jednu hvězdu dolu za pro mě trochu zdlouhavý začátek, ale 4 za perfektně napínavý závěr.

ivana1975
ivana1975
07.10.2017 5 z 5

Super kniha plna lasky, zvratu, nadeje a vlastne vsetkeho co by dobra kniha mala mat.

Denisa_a
Denisa_a
03.10.2016 5 z 5

Knihu jsem dostala od babičky. Nejdříve se mi do ní nechtělo ale jsem tak strašně ráda že jsem jí otevřela. Strašně rychle jsem se začetla. Al mi nesedl svým chováním, ale pak se to obrátilo. Už od začátku knížky mi bylo opravdu líto Evana. Přišlo posledních 200 stránek a od knížky jsem se nemohla hnout. A dokonce mi ukápla i slza. Líbí se mi že je psaná za ,,straší,, doby, žádný internet a mobilní telefony... Perfektně propracovaný děj. Moc se mi líbí jak autorka zakončila knihu. Žádné domýšlení. Jasně stručně napsáno jak to s kým dopadlo. Jsem z knihy nadšená, ale zároveň smutná.

koki.veru
koki.veru
10.01.2016 5 z 5

Knihu jsem od někoho dostala (asi od babičky) a dlouho jsem jí měla v knihovniččce než jsem se k ní konečně dostala (nechápu proč :D). Kniha byla úžasná. Miluju knížky, které jsou velmi dlouhé a mají propracovaný děj, o to víc se pak cítím zklamaná, když je dočtu a tahle kniha k nim rozhodně patří. Opravdu bohatý děj, mnoho různých postav a vztahy mezi nima, opravdu jsem se nenudila a kniha mě naprosto pohltila :)

Peggýsek
Peggýsek
02.12.2014 4 z 5

Kniha se dobře čte. Je v ní hodně napětí. Nepatří k mým nejoblíbenějším, ale je pěkně psaná.

Pája1965
Pája1965
21.08.2014

Super:0)))

dzafik
dzafik
14.05.2014 4 z 5

Očekávala jsem míň a byla jsem mile překvapena, že mě vtáhla do děje. Možná konec v džungli byl pro mě už moc zdlouhavý. Naopak zakončení takové...odfláklé..možná trochu zbytečné..:-)

Michnicka
Michnicka
24.08.2013 5 z 5

Moc se mi líbila. U této knihy nuda neexistuje! Napětí a překvapení skoro na každé straně.

zoew
zoew
04.04.2013 3 z 5

Asi nejslabší z románů Collinsové, co jsem četla. Ztroskotání v amazonském pralese už bylo trochu moc přitažený za vlasy.

bararich8
bararich8
01.03.2013 4 z 5

Bichle, do které jsem se tak zažrala, že jsem nemohla od ní. Prostě mě to bavilo, čekat jak se to mezi kráskou a zvířetem vyvine:-)

kika 13
kika 13
25.01.2013 3 z 5

Oddychová literatura,ale dá se to číst.

petka-2007
petka-2007
22.01.2013 4 z 5

Dobře se čte, i když se autorka docela dost ve svých v knihách "opakuje"

zpěváci

Jackie Collins
britská, 1937 - 2015
2011  86%Šance
1994  86%Lady Boss
1993  81%Americká hvězda
1999  85%Nebezpečný polibek
2010  81%Naivní mrcha

Kniha Milenci a hazardní hráči je v