Milenci a hazardní hráči

Román o osudech, láskách a kariéře populárního rockového zpěváka a americké královny krásy... Když veškerý život ovládne úspěch, zůstat normálním může být těžké. Od Londýna po New York, od Hollywoodu po Rio se v románu setkáváme s milenci, kteří hazardují s těmi nejvyššími představitelnými hodnotami. Výjimkou nejsou ani hlavní postavy románu, rockový zpěvák Al King, známý jako legendární hřebec a nevšední kráska Dallas, vyznačující se velikými ambicemi a tajnou minulostí. Erotika, lesk slávy, kráska a rocková hvězda, teroristické bomby, demonstrace, orgie, drogové opojení - to vše šokuje a vyvolává nervy drásající napětí. Neuvěřitelný příběh, v němž odvaha, láska a vytrvalost skládají zkoušku, nedá čtenáři vydechnout a činí z knihy opravdový trhák....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11865/big_milenci-a-hazardni-hraci-mQF-11865.jpg 4.1131

Vydáno: , Alpress

Lovers and gamblers, 1977

Kniha Milenci a hazardní hráči

Tirisa
18.11.2021

Za sebe musím říct, že tolik nesympatických postav v jedné knize jsem snad ještě nezažila...štvali mě naprosto všichni...(snad jen Cody byl aspoň trošku fajn) a při představě 700 stran strávených v této společnosti mě nadšení z četby naprosto opouštělo. Jelikož jsem ale knihu dostala jako dárek, tak jsem ji s přeskakováním dočetla.
Paní Collinsová určitě psát umí, o tom žádná...ale já asi prostě nejsem cílová skupina.

EvikU.
22.03.2021

(+ SPOILER) Tak co s tím. Co napsat. Vybrána do výzvy 2021 téma kniha, která má v názvu 21 písmen. Kniha mě děsně štvala. Na 100 stránce, no tak to asi nedám, i když je to do výzvy. Na 200 jsem si pomyslela, co teď? Pořád bych ji nejradši odložila, ale už jsem tomu věnovala nějaký čas. To je škoda času. A zase tak špatný hodnocení to tu nemá. Dám ji ještě šanci. No popravdě dávala jsem ji šanci za knihu asi tak 5x.

Kniha byla o sexu. O hodně sexu a to by mi nevadilo. Vadili mi ty zástupy střídání partnerů, kdyby to bylo jen u zpěváka Ala, tak bych to vzala. Zhýčkaná hvězda, už neví co by roupama a hlavně ty zástupy fanynek co ho chtěj, proč by toho nevyužil. Ale proboha oni se tam chovali skoro všechny postavy tak. Jak kdo má velkého ptáka, jak to s ním umí. Ještě zkusíme jiného, jestli to bude stejné. Poslední kus knihy, kdy havarují s letadlem se mi už líbila, ale to bohužel celou knihu nezachrání. Dobré 3 hvězdy.

Louie82
01.08.2020

Asi sem zrovna nepatrim jako muz, ale musim se priznat. Tato knizka byla ma zcela prvni v zivote jenz jsem precetl, bylo mi 13-14let ( 1995-1996 ) nevim presne a od maminky jsem si tenkrat ani nevim proc pujcil tuto knizku, zacatek byl nudny, ale pozdeji uz neslo ani usnout bez precteni alespon par radek.
Za me jasnych pet hvezd, uz se tesim az priletim domu a pujcim si tu knizku znova :)

Radka1911
03.04.2020

Klasická Collins a její další románek z prostředí Hollywoodu. Tuhle autorku ne pořád, ale občas, můžu. Přečetla jsem celou sérii Lucky Santangelo, Milence a hazardní hráče si klidně přečtu znovu.

encyklopedie
30.08.2019

...paráda.....ve svý době po vyjití, byla nejčtenější kniha ve dvou knihovnách, kde jsem půjčoval....není co řešit
321%

helenkan
06.08.2019

Collinsová nezklame. :-)

Pavelpi
15.04.2019

Jestli takhle jednají všechny pěvecké hvězdy v Americe a třeba také u nás,tak potěš nás Bůh.Hlavní hrdina mi připadá,že myslí pouze pohlavím a ničím jiným.A když do toho zatáhne i svého syna,tak co k tomu dál říct...

rengers
13.07.2018

Knížka nabízí uvědomění nad svým chováním a činům ke svým blízkým, aneb proč si někteří myslí, že jsou výjimeční, to jsme přece všichni! Když budete myslet stejnou měrou na sebe jako na ostatní, kteří jsou vám blízcí, vrátí se vám to stonásobně!
A nezapomeňte, nikdy nevíte co se stane zítra!