Hollywoodské rozvody

Hollywoodské rozvody https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11858/hollywoodske-rozvody-11858.jpg 4 67 6

Hollywood série

< 5. díl

Shelby, Lola a Cat jsou ženy úspěšné v showbyznysu, ale všechny si s sebou nesou traumata z minulosti. Na vlastní kůži poznávají, že sláva mívá dvě tváře: jednu plnou lesku, bohatství, zábavy a druhou nemálo ponižující, plnou strachu, samoty a zášti. Bojují o své štěstí, nezávislost i rodinu. Vypořádat se s intrikami a závistí dokonce ze strany těch nejbližších, je i pro sebevědomé ženy obtížné, ne vždy totiž dobro zvítězí. Hollywoodská serie 1. díl - Hollywoodské manželky 2. díl - Hollywoodští manželé 3. díl - Hollywoodské děti 4. díl - Nová generace hollywoodských žen 5. díl - Hollywoodské rozvody ... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Alpress

Hollywood Divorces , 2003

Dédečko75
09.07.2023 5 z 5

Asi nejlepší z téhle série, jako sérii doporučuji

Jája92
16.04.2022 4 z 5

Již jsem četla několik knih od Jackie, u některých jsem byla hodně zklamaná, takže jsem příliš neočekávala ani od tohoto díla, ale musím přiznat, že mě celkem mile překvapila. Možná to bylo tím, že jsem měla zrovna náladu přečíst si spíše oddychovou četbu, u které se odpoutám od dnešní hrozivé reality.
I když kniha má více postav, nedělalo mi větší problém se v nich orientovat. Hlavní hrdinky Lola, Cat a Shelby měly své klady i zápory, občas dělaly neskutečně naivní rozhodnutí, jindy jsem jim potichu fandila, nejméně jsem si oblíbila Lolu.
Rozhodně jsem nečekala dramatické rozuzlení celého příběhu. Jednotlivé kapitoly se mi četly dobře, i když je kniha většího rozsahu, samozřejmě někdy tam byly přehnané scény, ale s tím jsem počítala.

Pavouček2
26.08.2020 1 z 5

Tohle je dost slabá Collinska :-(

Charmedka
13.04.2019 2 z 5

Kniha mi přišla šíleně zdlouhavá a bohužel po většinu doby jsem se nudila. Neříkám, že v ní nebyly zajímavé pasáže, byly. Bavil mě příběh Loly, ve kterém se čtenář dozvěděl o její minulosti, která nebyla růžová. Celkově se mi líbila spíše minulost hlavních postav, než současný stav.

Jména postav se mi šíleně pletla a i u konce jsem měla problém přiřadit jméno k postavě. Bohužel jsem měla pocit, že knihu nikdy nedočtu, strávila jsem u ní děsně moc času a do čtení se nutila. Pro mě vůbec nejlepší konec, ten byl dechberoucí a maximálně se povedl.

Michnicka
27.09.2014 4 z 5

Od této autorky znám lepší, ale bylo to pěkné oddychové čtení a takový konec jsem opravdu nečekala. :-)

WEIL
28.08.2011

Kdo si myslí, že se tady dozví konkrétně o nejslavnějších rozvodech v Hollywoodu, tak bude zklamán. Kdo si to nemyslí, tenzklamán nemůže být.

Hollywood

Jackie Collins