Čtyři dohody

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Ilustrovaná kniha. Vychází k 15. výročí prvního vydání. Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje v duchu Castanedy základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání svých znalostí učení starých Toltéků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174299/ctyri-dohody-174299.jpg 3.92225
Žánr
Duchovní literatura, New Age
Vydáno, Pragma
Orig. název

The Four Agreements: A Practical Guide to Personal Freedom (A Toltec Wisdom Book), 1997

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (403)

Kniha Čtyři dohody

Přidat komentář
kytikyti
včera

Opravdu uzasna kniha. Nejlepe precist podruhe se zvyraznovacem v ruce.

béčko
24. října

Najdou se hlubokomyslné myšlenky spjaté s mým myšlením. Ale najdou se také jen zajímavé strany s nádhernou ilustrací a nic více. (Ani méně)


Hanjimka
22. října

Přečteno ušima - čte Jaroslav Dušek. Zaujala mě, vezmu si z dohod ponaučení a budu aplikovat do svého života. Asi jako kniha by to nebylo ono, ale Dušek ji prostě čte úžasně.

Velekněžka
20. října

Největšími výzvami bývají dohody uzavřené se sebou samým...

ChrisBlack
19. října

Příjemné čtení, které člověku může pomoct s jeho směrem života. Asi nejsem typ člověka, který tuhle knihu bude uctívat a brát ji doslova. (Jsou situace, kdy se jednoduše potřebuju zdravě na**at.)

LivieBorova
17. října

Tak tohle je klasika plná klišé, ale člověk přece nesmí brát nic dogmaticky, pokud se nad obsahem zamyslíme, zjistíme, že to není tak špatné, ty základní myšlenky a věřím, že to některé lidi pomůže nasměrovat.

tra-my5156
10. října

Všechny dohody známe a víme. Je fajn si tuto knížečku vzít občas do ruky a připomenout si, proč bychom se měli zamyslet nad svými vzorci chování.

peeetta
26. srpna

Je potřeba se nad zmíněnými dohodami zamyslet. Proto je nutné mít na četbu klid. Snažím se je aplikovat ve svém životě.

1 ...

Doporučujeme

Tajemství
Tajemství
Jonathan Livingston Racek
Jonathan Livingston Racek
Iluze
Iluze
Miluj svůj život
Miluj svůj život