Čtyři dohody

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Ilustrovaná kniha. Vychází k 15. výročí prvního vydání. Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje v duchu Castanedy základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání svých znalostí učení starých Toltéků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174299/ctyri-dohody-174299.jpg 3.92225
Duchovní literatura, New Age
Vydáno, Pragma

The Four Agreements: A Practical Guide to Personal Freedom (A Toltec Wisdom Book), 1997

Kniha Čtyři dohody

kytikyti
včera

Opravdu uzasna kniha. Nejlepe precist podruhe se zvyraznovacem v ruce.

béčko

Najdou se hlubokomyslné myšlenky spjaté s mým myšlením. Ale najdou se také jen zajímavé strany s nádhernou ilustrací a nic více. (Ani méně)

Hanjimka

Přečteno ušima - čte Jaroslav Dušek. Zaujala mě, vezmu si z dohod ponaučení a budu aplikovat do svého života. Asi jako kniha by to nebylo ono, ale Dušek ji prostě čte úžasně.

Velekněžka

Největšími výzvami bývají dohody uzavřené se sebou samým...

ChrisBlack

Příjemné čtení, které člověku může pomoct s jeho směrem života. Asi nejsem typ člověka, který tuhle knihu bude uctívat a brát ji doslova. (Jsou situace, kdy se jednoduše potřebuju zdravě na**at.)

LivieBorova

Tak tohle je klasika plná klišé, ale člověk přece nesmí brát nic dogmaticky, pokud se nad obsahem zamyslíme, zjistíme, že to není tak špatné, ty základní myšlenky a věřím, že to některé lidi pomůže nasměrovat.

tra-my5156

Všechny dohody známe a víme. Je fajn si tuto knížečku vzít občas do ruky a připomenout si, proč bychom se měli zamyslet nad svými vzorci chování.

peeetta

Je potřeba se nad zmíněnými dohodami zamyslet. Proto je nutné mít na četbu klid. Snažím se je aplikovat ve svém životě.

Tajemství
Tajemství