Krev není voda

Krev není voda https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309928/bmid_krev-neni-voda-8VV-309928.jpg 4 64 19

Lucky Santangelo série

< 10. díl

Impérium po otci dovedla Lucky k hvězdným výšinám. Jenže celému rodu Santangelových přísahal krvavou pomstu za smrt svého syna král Emir. První rána postihne Lucky, když v parku zabijí jejího otce, následuje zatčení syna obviněného z vraždy a nakonec se v nebezpečí ocitne i dcera Max. Lucky odmítá sledovat zkázu své rodiny s rukama složenýma v klíně...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Santangelos , 2014

Dédečko75
02.09.2023 5 z 5

No škoda Gina ,ale už byl moc starý

koki.veru
26.02.2023 5 z 5

Opět super knížka od J.Collins, škoda, že to je poslední díl ze série. Tahle série mě moc bavila, jedna z mých nejoblíbenějších.

Stanas513
08.01.2022 5 z 5

Wow, kniha by si zasloužila 6 *. Jackie Collins mě nikdy žádnou knihou nezklamala a jak už jsem jednou podotkla, škoda, že nemůže pokračovat v psaní. Čte se hrozně dobře, má skvělý styl psaní, pro mě prostě jednička.

Leena
20.07.2021 4 z 5

Vždycky jsem měla sérii knih o Lucky ráda.
Tuhle poslední jsem četla samostatně po hodně dlouhé době.
Rozjezd trochu pomalejší ale konec nezklamal:-)
Škoda Gina:-(
Ale trochu špatný překlad, mám pocit, že v předchozích dílech mu přezdívali Gino kanec, ne Gino beran:-D
Budu si muset asi znovu připomenout celou sérii:-)

LilluLong
17.06.2021 5 z 5

Posledná desiata časť , myslim ze akurát stačilo i ked mimo deviatej časti vsetky boli napínavé , vzrušujúce a maximálne vedeli zaujať.Autorka VIE pisat a ma odo mna 5*

Laf
23.01.2021 5 z 5

Tohle je pecka. Hned od začátku mne kniha bavila a postupně se přidávaly další a další zápletky, které dodaly knize ještě víc na zajímavosti. Za přečtení to stálo. Můžu doporučit.

LeHor
04.03.2019 4 z 5

Četla jsem vše o Lucky. Už toho víc nebude, škoda.

jindra3953
28.08.2018 3 z 5

Moje první a nespíš poslední kniha této autorky. Po knize jsem sáhla v rámci Čtenářské výzvy, ale moc mě neuchvátila, dost dlouho jsem si zahrávala s myšlenkou odložit ji, ale to dělám v úplně výjimečných případech, takže nakonec jsem ji dala. Nejmilejší mi byla postava Max, ta jediná byla v té plejádě krásných, úspěšných, bohatých, homo a bisexuálů (nic proti nim, ale zde byl jejich výskyt na můj vkus přemrštěný)... nejnormálnější.

Fíček01
12.05.2018 5 z 5

Úžasná kniha, úžasná autorka! Bude mi chybět jak spisovatelka tak i její postavy... :-(

Pajina68
03.04.2018 5 z 5

Pro mne krásná tečka za spisovatelskou érou této skvělé autorky. Moc mne mrzí, že se již nedočkáme dalších knížek, protože od ní mne bavilo úplně vše. Nejlepší byly vždy konce, které vzaly rychlý spád a četly se jedním dechem. Stejně jako tato kniha. Odešel Gino a odešla nám i "Paní spisovatelka". Veliká škoda.

lifeoptimist
25.03.2018 5 z 5

Tak jako ostatní knihy o Lucky a Santangelových super - co dodat, zakončení serie a užila jsem si spoustu super stránek s touto autorkou ....... její styl se mi líbil, líbí a bude líbit a serii s Lucky a Hollywoodskou si ještě někdy s chutí znovu přečtu

proste.ja
20.08.2017 5 z 5

Prostě Jackie Collins. Kdo ji má jako autorku rád, zhltne na jeden nádech.

Nefer
07.04.2017 5 z 5

přečteno za týden :) užasná jako předešle dily. trochu nudnejší byla Zpověď divošky, ale je to pouze muj nazor

oleg
27.02.2017 5 z 5

Bezva pohodové čtení,vždy jsem se těšila na novou knížku,ale už bohužel nebude,velká škoda,byla to moje oblíbená autorka a četla se jedním dechem !!!!!

putpuda
03.02.2017 5 z 5

Sice mě neuchvátila tolik jako první díly série, ale i tak je rodina Santagelových mojí srdeční záležitostí a Gino i Lucky mi budou chybět. Až mě přepadla nostalgie ;)

bigben
23.01.2017 4 z 5

Klasická četba od této autorky:-) Odpočinkové relaxační čtení

jindra-svita
12.01.2017 3 z 5

Jako vždy - skvělá kniha skvělé série. Jackie Collins je prostě odbornice na Hollywood a "hříšné" vztahy.

Michnicka
10.01.2017 5 z 5

Škoda že poslední, miluji tuto sérii o Santagelových.

mariva
31.10.2016 4 z 5

Protože jsem četla většinu předcházejících knih o životě Lucky, přečetla jsem si i závěrečnou knihu, protože další díl už autorka nenapíše. Knížka se čte dobře, děj má spád i nečekané zvraty a je tedy zdařilým ukončením série.

rodina poslední kniha autora

Jackie Collins
britská, 1937 - 2015
2011  86%Šance
1994  86%Lady Boss
1993  82%Americká hvězda
1999  85%Nebezpečný polibek
2010  81%Naivní mrcha

Kniha Krev není voda je v