Ještě se setkáme

Ještě se setkáme https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/8320/jeste-se-setkame-8320.jpg 4 89 20

Molly je obviněna z vraždy doktora Lashe a odsouzena. Po šesti letech se vrací z vězení a snaží se znovu přesvědčit novináře o své nevině. Její bývalá spolužačka a nyní novinářka Fran se jí snaží pomoci, avšak postupně je sama zatahována do spletité sítě intrik.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

We'll meet again , 1999

čef
28.05.2023 4 z 5

V této knize se hrdinky (nespravedlivě odsouzená a novinářka) snaží dobrat pravdy, kdo vlastně vraždil. Máme zde mnoho komplikací, zápletka má kořeny v lékařském byznysu, kde se točí velké peníze na úkor pacientů. Také se probírá bezohledná morálka některých lékařů.
Nezařadil bych do hitparády, ale někam mezi přijatelné.

berila
21.01.2023 5 z 5

Autorku mám ráda, velmi dobře se mi její knihy čtou. Opět jsem spokojená a určitě se pustím do další.

jarkaska
14.11.2022 5 z 5

Opět jedna z dalších pěkných knih, která se mi dobře četla. Konec mě docela překvapil.

laura
04.05.2021 3 z 5

Dobrá, ale ne skvělá. Napínavá, ale zdála se mi předvídatelná. Možná kdybych ji četla znovu, budu to vidět jinak. Takhle ale spíš průměr...

knihomolkadorfa
25.02.2021 5 z 5

Příjemná klasická detektivka.

Alienn
09.04.2020 4 z 5

Další napínavá kniha s nečekaným rozuzlením, doporučuji.

Janka1973
08.10.2019 5 z 5

Super,knihy této autorky miluju

Tirisa
19.08.2019 1 z 5

Já jsem se bohužel vůbec nedokázala začíst. Zkoušela jsem knihu od paní Clarkové už dřív a se stejným výsledkem. Holt to nebude moje cílovka, takže už jí přestanu kazit skóre s mojí jednou hvězdičkou a zaměřím se zase jinam.

Nikolsimkova
14.09.2018 5 z 5

Vždy napínavý příběh...za mě super ????

Toňula
09.01.2018 4 z 5

M.H.Clark je sázka na jistotu - čtivý, napínavý příběh, po krátkých kapitolkách směřující k překvapivém konci.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Úplně super, od týhle autorky si asi přečtu vše co napsala. Není to ztracený čas.

Michnicka
21.07.2016 4 z 5

Vždy tipuji a netrefila. :-) Četla se hezky, konec překvapivý. Už jen pár knih a mám od této spisovatelky všechny. Nejvíc mi ale utkvěla v paměti kniha,, Tatínkova holčička.,,

Kateřina1011
13.04.2016 4 z 5

Tohle byla druhá knížka, kterou jsem od této autorky četla. Tentokrát mě příjemně překvapila. Sympatická hlavní hrdinka a příjemné čtení s dobře napsaným koncem.

Janoska
18.09.2015 5 z 5

Knížka se dobře četla. Těším se na další knížky od téhle autorky. Určitě doporučuji přečíst, napínavé. Molly a Fran byly sympatické.

kika 13
15.10.2014 5 z 5

Od začátku knížky jsem fandila Molly a děj byl pro mě strhující.Kdo je opravdu vrah jsem ale neodhadla.

vikimi
11.07.2014 5 z 5

Opět pěkný čtivý děj. Do Molly jsem se zamilovala a jejího zničeného života - promrhaného ve vězení - mi bylo líto.
Do posledních stránek jsem se jen mohla domnívat, kdo je skutečným vrahem. Bylo to opravdu nečekané :)

keselylenka
14.05.2014 4 z 5

I přes poměrně pomalý rozjezd jsem se nakonec chytla a rozuzlení pro mě bylo velmi nečekané. Další dobrý román od Higgins Clark.

monte
04.12.2013 5 z 5

Zajímavé a napínavé čtení. Hlavního viníka jsem neohalila, tolik podezřelých a pak nečekané rozuzleni

Lenka
11.08.2012 4 z 5

Knížka je zajímavá a měla jsem ji přečtenou za 1 a půl dne. Napínavý příběh se zajímavým koncem a hlavně nečekaným.

AnnL
12.01.2011 5 z 5

jedná z nejlepších od Clarkové, až do konce jsem netušila, že kdo je vrah